Įkraunama...
Įkraunama...

IVF viltys...

QUOTE(Engle @ 2010 01 07, 12:02)
Pas mane kaip kad vienintele problema amzius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Va pas vyra tai spermiukai prasti. 50 proc D garantuota visada, nes viena kiauside nebrandina ju. A nerasta visiskai.  doh.gif  Tik po atplovimo pasireiksdavo vienas kitas  ax.gif Vasara dareme 3 IUI (be rezultatu), tai gyd. patare daugiau nezaisti, o daryti IVF.  ax.gif



Aisku tuomet. Na dziugu, dziugu, labai dziugu, kad jusu seima laukiasi stebuklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:50)
Oi, aciu, Vynuoge, Engle, Enrika, kad taip greitai ir maloniai atsakote i klausimus  ax.gif  Labai malonu  wub.gif
Jo, as jau buvau pas Meceju, bet buvo ciklo galas, tai mate tik dideli geltonkuni, o polypo tuo metu neiziurejo, tik minejo, kad desineje puseje gleivine storesne, tai itaria, kad ten ir galetu tas polypas buti.
Dabar eisiu pas ji antradieni, bus 11 c.d. Jei jis patvirtins, kad polypas yra, tuomet reikes daryti histeroskopija. As turiu pasidariusi ir GN dar, kuri parode, kad desine puse nepratekama sad.gif Taciau Mecejus sako, kad tos GN labai neinfomatyvios, per laparoskopija ar histeroskopija geriau ir tiksliau viska nustato.
Siandien skambinsiuos O. K. ir klausiu, ar su juo tartis del operacijos, ar geriau BAK'e darytis  g.gif  As linkusi labaiu i BAK'a, tuo labiau, kad kaina dabar labai gera... Kiek zinau, ten Vildaite dirba, o ji labai gera siu operaciju spece.
Vynuoge, o kokios tau komplikacijos buvo po histeroskopijso ir laparoskopijos kartu? Man Mecejus minejo, kad darant abi kartu, svarbu yra leisti antibijotikus, nes histeroskopija atliekama per maksti, o ten gausybe bakteriju. Baisu uznesti infekcija.
Na ir pkalode prirasiau  doh.gif

O man Antakalnio klinikos labai patiko. Viskas nauja thumbup.gif Kai prisimenu VGN operacine, kai dare cezari, tai net siurpas purto. Langai tokie kaip senu mokyklu sporto saliu, ledaunycia visiska. Baisu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 01 07, 11:42)
nu su sita kaina tai ziurekit - nesuklyskit... smile.gif as dariausi BAK'e lapkriti abidvi kartu, tai mokejau 600 uz abi, bet va paskui jau gruodi su merginom aiskinomes, tai specialiai paskambinau i registratura, tai uztikrino, kad uz kiekviena operacija po 600 lt..tai taip ir neaisku  rolleyes.gif



Na, tai ką pasiskambinau ir aš į BAK'ą tai ką Jūs galvojat? Akcijos jau nebėra, o tinklalapyje dar yra ir dar plius tai kiekviena po 600 Lt buvo blink.gif O rašė kaip kartu sujungus, na reklaminis triukas mirksiukas.gif

Euromergele, Tu buvai teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 12:06)
Na, tai ką pasiskambinau ir aš į BAK'ą tai ką Jūs galvojat? Akcijos jau nebėra, o tinklalapyje dar yra ir dar plius tai kiekviena po 600 Lt buvo  blink.gif O rašė kaip kartu sujungus, na reklaminis triukas  mirksiukas.gif

Euromergele, Tu buvai teisi  mirksiukas.gif

dar maniau suspesiu vasariui verysad.gif
lauksim VELI wub.gif
Engle, o tu irgi BAK dareisi? pas ka? ir taip greit paleido namo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 01 07, 12:27)
dar maniau suspesiu vasariui  verysad.gif
lauksim VELI  wub.gif
Engle, o tu irgi BAK dareisi? pas ka? ir taip greit paleido namo  blink.gif



Ir aš manaiu, kad spėsiu, bet verysad.gif Bet, kad ten su TLK tai kiekviena ši operacija tiek pat kaip ir su akcija kainavo po 600 Lt http://www.bak.lt/kainorastis/ mirksiukas.gif O, jei ką tai kaip Engle Antakalnio klinikose galima, juk sakė, kad ten viskas sutvarkyta ir super thumbup.gif
Papildyta:
O jei smile.gif ką matau prisijungusią bigsmile.gif pliuske, kaip Tu? Kaip laikaisi? mirksiukas.gif Na, jei dar pameni mane? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enrika Balčiūnas: 07 sausio 2010 - 11:34
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 12:30)
Ir aš manaiu, kad spėsiu, bet  verysad.gif  Bet, kad ten su TLK tai kiekviena ši operacija tiek pat kaip ir su akcija kainavo po 600 Lt  mirksiukas.gif O, jei ką tai kaip Engle Antakalnio klinikose galima, juk sakė, kad ten viskas sutvarkyta ir super  thumbup.gif

tai kad su TLK kainuoja cituoju ''Diagnostinė laparoskopija ir histeroskopija nevaisingumo ištyrimui (su TLK) 1.900,00'' is kur tu ta suma radai?
as galvoju pas Ziobaka, bet jis tik BAK arba VGN dirba unsure.gif
beje, reiktu mums i laparoskopijos skyreli kraustytis, kad jau pradejom sia kalba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 07 sausio 2010 - 11:36
QUOTE(RositaK @ 2010 01 07, 12:34)
tai kad su TLK kainuoja cituoju ''Diagnostinė laparoskopija ir histeroskopija nevaisingumo ištyrimui (su TLK) 1.900,00'' is kur tu ta suma radai?
as galvoju pas Ziobaka, bet jis tik BAK arba VGN dirba  unsure.gif



Čia dabar? blink.gif Aš tai į jų kainoraštį žiūrau biggrin.gif ir matau, kad su TLK po 600 Lt biggrin.gif http://www.bak.lt/kainorastis/ Nu, dar pažiūrėsiu, o tai aš blondinė, jeigu ką lotuliukas.gif

Bet dabar pati matau, kad ''Diagnostinė laparoskopija ir histeroskopija nevaisingumo ištyrimui (su TLK) 2.100,00'' lotuliukas.gif Tai ir ko gi ji jau taip skiriasi nuo tų paprastų? blink.gif Matyt, tik pinigine prasme lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enrika Balčiūnas: 07 sausio 2010 - 11:39
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 12:36)
Čia dabar?  blink.gif Aš tai į jų kainoraštį žiūrau  biggrin.gif ir matau, kad su TLK po 600 Lt  biggrin.gif http://www.bak.lt/kainorastis/ Nu, dar pažiūrėsiu, o tai aš blondinė, jeigu ką  lotuliukas.gif

Bet dabar pati matau, kad ''Diagnostinė laparoskopija ir histeroskopija nevaisingumo ištyrimui (su TLK) 2.100,00''  lotuliukas.gif  Tai ir ko gi ji jau taip skiriasi nuo tų paprastų?  blink.gif  Matyt, tik pinigine prasme  lotuliukas.gif



As taip pat matau ta pati, ka ir Enrika.
Atsakyti
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 12:36)
Čia dabar?  blink.gif Aš tai į jų kainoraštį žiūrau  biggrin.gif ir matau, kad su TLK po 600 Lt  biggrin.gif http://www.bak.lt/kainorastis/ Nu, dar pažiūrėsiu, o tai aš blondinė, jeigu ką  lotuliukas.gif

Bet dabar pati matau, kad ''Diagnostinė laparoskopija ir histeroskopija nevaisingumo ištyrimui (su TLK) 2.100,00''  lotuliukas.gif  Tai ir ko gi ji jau taip skiriasi nuo tų paprastų?  blink.gif  Matyt, tik pinigine prasme  lotuliukas.gif

as ir nesuprantu schmoll.gif bardakas galiu pasakyti ten pas juos su tom kainom, nes tai 600lt, tai abi 2100lt, tai abi 1900lt - kuri teisinga? blink.gif lotuliukas.gif pasirink, vadinasi lotuliukas.gif o jei rimtai, tai pirmadieni viska issiaiskinsiu gyvai, nes vaziuoju konsultuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:50)
Vynuoge, o kokios tau komplikacijos buvo po histeroskopijso ir laparoskopijos kartu? Man Mecejus minejo, kad darant abi kartu, svarbu yra leisti antibijotikus, nes histeroskopija atliekama per maksti, o ten gausybe bakteriju.


Man operacijos metu negalejo sustabdyti kraujavimo, tai viskas uztruko kelis kart ilgiau nei planuota ir dar pora dienu paslika gulejau, nors tikejomes, kad jau ta pacia diena pakilsiu is patalo. Ir lyginant su pirmaja laparoskopija, po sitos operacijos reikejo daug daugiau laiko, kad atsigauciau...tris savaites isvis niekam tikusi buvau...
oi, tikiuosi neprigasdinau doh.gif viskas bus gerai, pamatysit 4u.gif tik is manes jau nuo vaikstes daktarai juokesi, kad kai nesergu tai nesergu, bet jeigu jau ka pasigaunu- tai isskirtinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 01 07, 12:27)
dar maniau suspesiu vasariui  verysad.gif
lauksim VELI  wub.gif
Engle, o tu irgi BAK dareisi? pas ka? ir taip greit paleido namo  blink.gif

Ne, as dariausi Antakalnio klinikose, pas O.Tamasauska is Mecejau skyriaus. Man ji rekomendavo Visockiene . Ten pas juos dienos stacionaras - po operacijos paguldo i pooperacine palata, atsibundi, sulasina laselines, jei viskas gerai (nera tempo, nebludiji) nieko rimtesnio jei neranda ir israso, o jei blogai kas are rimtesne operacija perkelia i palata. Buvau ikisusi nosi ir tenai - geros su WC ir dusais ax.gif Padare man du pjuvelius, trecio neprireike, pasalino mioma kuri buvo prilipusi prie kiausintakio ir tris nuo gimdos dugno. ax.gif
Atsakyti
Rosita K ir Enrika merginos, jus dar viena dalyka issiaiskintit, kokia laparoskopija jums darys, juk yra diagnostine ir ginekologine smile.gif Kainos skiriasi smile.gif
Atsakyti