Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

[quote=TUKUTIS 1978 07 31,2010 08 25, 21:56]
Labas vakarelis, oi merginos as irgi taip dziaugiausi , kad jau geriau, bet savaitgaly tai nezmoniska panika turejau , ir taip tesesi tris naktis is eiles sad.gif Vel padaznejo permusimai, lyg dusint pradejo o tas naktis tai is vis buvo baisu , tik uzmiegu ir toks jausmas kad sirdis sustoja, atrodo nejauciu nei koju nei ranku, grimztu i kazkokia bedugne noriu saukt negaliu, atsibust ir negaliu tai jau rimtai buvau issigandus, kad ryto nebesulauksiu, net miegot eit pasidare baisu sad.gif sad.gif sad.gif
Nezinau ar cia sirdis jau taip streikuoja ar psichika, nes labai daug dirbu, pervargstu miegot ir neuzmiegu po darbo , skrandis ir sustreikavo.Ir daznokai jauciu skausma sirdies plote , kaires rankos , mentes sad.gif sad.gif sad.gif
Papildyta:

Sveikute manau netgi nemanauo esu tikra, kad jums panikos atakos, tikrai kalta ne sirdis. Man irgi buna taip nakti atrodo sirdis sustoja negaliu nei pajudeti nei ka nors pasakyti tikrai baisu pati tai pergyvenau atrodo, kad esi mires doh.gif Man jau du metai uzeina nerimo priepuoliai, gali sirdis greitai plakti, galva svaigsta, jaumas kad tuoj nualpsiu unsure.gif Ir irgi viskas prasidejo nuo sirdies permusinejimu, paskui perejo i nerima ir galvos svaigimus, nezinau kiek mane tyre gydytojai nieko neranda vis tvirtina, kad cia nerviskai ir kad cia vegetacine distonija, Taigi manau jums tas pats yra vegetacine distonija.
Atsakyti
sveikutes,

kaip gyvuojat? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, siandien buvau pas kardiologa, padare echoskopija(nieko blogo kaip supratau nerado ) ir dviratuka pramyniau, tai permusimu mynimo metu nebuvo is viso tik pries tai permusinejo (paniskai stresavau ) tik spaudimas pakilo iki 170 /100 didziausio kruvio metu .Kaip ir visada liepe toliau gerti betaloczoc, dar magnio ir kalio papildus (nes sake pagal kardiograma matyti , kad truksta ) bei mildronato sirdies raumeniui pastiprinti.Tik nezinau kodel uzrase atsakyme kad 2 laipsnio hipertenzija (nes siaip kai ne toks kruvis ir nera tokio streso spaudimas buna 110 /60 , net pries pradedant dviratuka mynti buvo tik 100/70 ) ir dar kazkokia cardiopatija ....kurios pabaigos nebeperskaitau ir nezinau kaip ja nustate sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(vaiva29 @ 2010 08 26, 00:52)
sveikutes ir as registruojuosi pas jus turiu ta pacia problemele kaip ir jus.gyvenu airijoje pries 6 men istiko panikos priepuolis sukylo spaudimas puulsas persigandau galvojau mirstu isveze i ligonine.ten nieko nerado.pradejo itarti skydliauke dave vaistu geriu juos jau 6 men permusimai buna jau reciau bet jie neisnyksta bet isgerus tablete jie aprimsta tik nesuprantu kiek ilgai tai testis galki uzpuole baimes,nerimas ir t,t, pradejau vartoti xanax ir dabar nesuprantu tos tikrosios priezasties kas cia issauke man ta liga nes jau pavargau taip gyventi visada su baime kada vel prades sirdis kalatotis.manau gausiu is jusu patarimu mirksiukas.gif dekui

Labukas, cia jau reikia susigyvent su sia liga, nes daugelis kurios is musu rasom manau tikrai vargstam ne del sirdies problemu , bet del vegetacines nervu sistemos sutrikimo.Tai yra jaunu zmoniu liga, dazniausiai moteru, tik gaila, kad nelabai kas moka ja pagyditi ( pasiskaitykite apie vegetacine nervu sistema ) tai gali buti ir sirdies ritmo sutrikimai, padidejas kraujospudis, kaip minejom galvos svaigimai (man ir jie yra -kartais iki tokio lygio, kad net zeme atrodo po kojom siubuoja ir tuoj isvirsi, kai akyse tamsu pasidaro, skrandzio veiklos sutrikimai ir t.t ) Daugelis daktaru kartoja nekreipkit demesio, tik nezinau kaip tai padaryti ? Jei turit galimybe, leiskit kuo dazniau sau atsipalaiduoti -masazai, relaksacines vonios ir t.t ...viskas kas suteiks jums malonumo ir pades uzsimirsti smile.gif
Atsakyti
na bandau jau sau tai isikalti i galva kad kitaip nebus bet vistiek persekioja baime kad kas bloga neatsitiktu man ir neisgasdinti vaiku.kartais jauciuosi gerai o kartais net bijau kur eiti nes tokios mintys puola kad iseisiu ir numirsiu arba uzeina baime buti namuose vienai nu kazkas nesuvokiama aciu daktaram kurie man paskyte xanax atrodo kad lengviau gyventi bet kiek zinau ir ju ilgai vartoti negalima nors jau vartioju 4 men.
tai kaip suprantu cia jau liga visam gyvenimui ar kaip?
rukiau bet meciau del ligos nes kai parukydavau pulsas sukildavo.bet kas keisciausia jei tik man pasidaro bloga pulsas padazneja tai buna rytais ir dazniausiai ta pacia valanda.net ir kavos juodos arbatos atsisakiau kad tik kuo maziau stimuliuoti pulsa.nes jis buna nuo 110 iki 130 nors visa gyvenima turedavau pulsa nemaziau 90
bet kaip mane gasdina tas sukiles pulsas negaliu kai jis sukyla as dar labiau issigastu o tda sirdis dar labiau pasiunta ir is kur tokios ligos baisu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva29 @ 2010 08 26, 23:47)
na bandau jau sau tai isikalti i galva kad kitaip nebus bet vistiek persekioja baime kad kas bloga neatsitiktu man ir neisgasdinti vaiku.kartais jauciuosi gerai o kartais net bijau kur eiti nes tokios mintys puola kad iseisiu ir numirsiu arba uzeina baime buti namuose vienai nu kazkas nesuvokiama aciu daktaram kurie man paskyte xanax atrodo kad lengviau gyventi bet kiek zinau ir ju ilgai vartoti negalima nors jau vartioju 4 men.
tai kaip suprantu cia jau liga visam gyvenimui ar kaip?
rukiau bet meciau del ligos nes kai parukydavau pulsas sukildavo.bet kas keisciausia jei tik man pasidaro bloga pulsas padazneja tai buna rytais ir dazniausiai ta pacia valanda.net ir kavos juodos arbatos atsisakiau kad tik kuo maziau stimuliuoti pulsa.nes jis buna nuo 110 iki 130 nors visa gyvenima turedavau pulsa nemaziau 90
bet kaip mane gasdina tas sukiles pulsas negaliu kai jis sukyla as dar labiau issigastu o tda sirdis dar labiau pasiunta ir is kur tokios ligos baisu verysad.gif

Labukas, o del tokio pulso daugiau nei 90 nebuvai pas daktarus? nes siaip jau yra didokas , siulyciau pagerti betaloczoc , jis retina pulsa , mazina ir spaudima g.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 08 27, 22:28)
Labukas, o del tokio pulso daugiau nei 90 nebuvai pas daktarus? nes siaip jau yra didokas , siulyciau pagerti betaloczoc , jis retina pulsa , mazina ir spaudima  g.gif

na man pulsas ne visada toks bet kartais sukyla nei is sio nei is to kai jau taip buna isgeriu tablete kuri mazina pulsa ir spaudima bet nesuprantu kiek tai gali testis jau 6 men kaip sitaip jauciuosi.sako nuo nervu ir pulsas sukyla.sirdies tyrimus visus atlikau sako sirdis sveika bijau kad ko blogo nenutiktu staigios mirties ar dar ko kai pasiklausau visokiu nuomoniu tai baisu darosi verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi jungiuosi prie jūsų. Prasidėjo apturėjau stresą, vėliau kai atsiguliau miegoti, atsiguliau ant kairės pusės , sudūrė į paširdy tarsi su adata. Na ir prasdėjo širdelės permušimai, galvos svaigimai, lyg kairės rankos aptirpimas. Spaudimas 100/60 , o pulsas 90. šeimos gydytoja siuntė skydliaukia issitirti viskas tvarkoje. Myniau dviratuka, kaip tyčia jokių permušimų nebuvo.Paskyrė vaistus predukal, krauja skystinancius. Per karščius viskas gerai buvo, dabar vėl paaštėjo. Baimės mane irgi kankina, kad neatsikelsiu ryte. Bet veju jas kuo toliau.
Atsakyti
sveikutes,

naujokelems po balioneli 4u.gif laikykites ir nesirkit 4u.gif

tukuti-gerai kad pas gydytojus buvai 4u.gif man ir reiktu jau kada nueiti pasitikrinti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as tai rytoj varau pas seimos ir tada po savaites pas Zabiela 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 08 26, 19:37)
tai gali buti ir sirdies ritmo sutrikimai, padidejas kraujospudis, kaip minejom galvos svaigimai (man ir jie yra -kartais iki tokio lygio, kad net zeme atrodo po kojom siubuoja ir tuoj isvirsi, kai akyse tamsu pasidaro, skrandzio veiklos sutrikimai ir t.t )

sakes...kaip apie mane rasytumet....ryt einu pas endokrinologa, kita savaite pas kardiologa....
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 08 26, 17:21)
Sveikutes, siandien buvau pas kardiologa, padare echoskopija(nieko blogo kaip supratau nerado )  ir dviratuka pramyniau, tai permusimu mynimo metu nebuvo is viso tik pries tai permusinejo (paniskai stresavau ) tik spaudimas pakilo iki 170 /100 didziausio kruvio metu .Kaip ir visada liepe toliau gerti betaloczoc, dar magnio ir kalio papildus (nes sake pagal kardiograma matyti , kad truksta ) bei mildronato sirdies raumeniui pastiprinti.Tik nezinau kodel uzrase atsakyme kad 2 laipsnio hipertenzija (nes siaip kai ne toks kruvis ir nera tokio streso spaudimas buna 110 /60 , net pries pradedant dviratuka mynti buvo tik 100/70 ) ir dar kazkokia cardiopatija ....kurios pabaigos nebeperskaitau ir nezinau kaip ja nustate sad.gif )

Ta diagnoze nera nereiksminga .Pasiskaityk,yvedus''kardiopatija'''.....Kaip ja atranda,ir man i domu,tektu daugiau pastudijuoti lotuliukas.gif .O gal kas pasufleruos?
Atsakyti