Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

siandien padare kardiograma ,pirmoje kuria dariau pries pora menesiu buvo parasyta 6220 possible left atrial enlargement, o dabar pasidarius 6230 left atrial enlargement.
Apie koki cia issipletima kalbama? daktare taip nieko ir nepaaiskino.. o tik namie va sulyginau kardiogramas
Atsakyti
QUOTE(Julyy @ 2011 04 21, 13:27)
siandien padare kardiograma ,pirmoje kuria dariau pries pora menesiu buvo parasyta 6220 possible left atrial enlargement, o dabar pasidarius 6230 left atrial enlargement.
Apie koki cia issipletima kalbama? daktare taip nieko ir nepaaiskino.. o tik namie va sulyginau kardiogramas



ar tai reiskia kairiojo skilvelio hipertrofija?
Atsakyti
ne, tai nereiškia kairiojo skilvelio padidėjimo. Pažodžiui verčiasi kaip kairiojo prieširdžio padidėjimas. Skaičiai iš viso neaišku prie ko. Apskritai, aparatas ką rašo visai neverta žiūrėt, nes būna, kad sveikiems ir jauniems rašo, kad yra miokardo infarktas, nors jo ten nė kvapo nėra.
Mažiau pergyvenkit ir stresuokit - būsit sveikesnė.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2011 04 25, 21:02)
ne, tai nereiškia kairiojo skilvelio padidėjimo. Pažodžiui verčiasi kaip kairiojo prieširdžio padidėjimas. Skaičiai iš viso neaišku prie ko. Apskritai, aparatas ką rašo visai neverta žiūrėt, nes būna, kad sveikiems ir jauniems rašo, kad yra miokardo infarktas, nors jo ten nė kvapo nėra.
Mažiau pergyvenkit ir stresuokit - būsit sveikesnė.



dekoju, pasidare ramiau :]
Atsakyti
Sveikos,
ateinu ir aš patarimo. Šiandien 96/64 širdelės pulsas 90. Vakar akyje vienoje vėl mirgėjo. Žiūriu, kad vakare nebematau gerai, kaip tik buvau grįžusi iš šokių. Vakare kraujospūdis irgi panašus žemokas ir širdelė plakė tankiau. Žodžiu kraujospūdis visada buvo žemas, nuolat galva svaigsta ir nuovargis kankina. Tyrė kaip tik galėjo, ir po tyrimų pasakė, kad galvoje jokių auglių nėra, širdis sveika, liepė gerti raminamuosius ir tiek. Neseniai sirgau sinusitu, tai neapdairiai gydytoja nepasiteiravo apie širdies p. dažnį ir išrašė antibiotikų. Tai buvo gerai. Galėjau ir avariją su vaikais padaryti, pulsas buvo virš 100, o kr. žemas. Tada jaučiausi lyg "ištirpsiu" lotuliukas.gif .Dar prie šio komplekto ir alergiją turiu namų erkėms, tai Loratiną geriu. Gal čia kažkaip susiję. Žodžiu vakar privalgiau šoninės, išgėriau raminamųjų ir dar kavos (be jos neišgyvenčiau) tai praėjo mirgėjimai, bet po to galvą ima visada skaudėti doh.gif . Tai gal ir man tos gudobelės pagerti. Kaip keliate kraujospūdį?
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Noreciau paklausti,gal kas turi WPW sindroma,kai paroksizmo zidinys yra kaireje sirdies puseje?Laukiu operacijos,pirmoji buvo nesekminga(abliacija)..gal kam buvo panasiai,noretusi isgirsti kad pavyksta rast ir uzblokuot tuos slaptus paroksizmu taskus.. unsure.gif
Atsakyti
O kur dare abliacija?Ta pacia procedura kartos?MB dare dvi.Koreguotas Priesirdzio plazdejimas.
Bet anrtroji buvo AV tasko destrukcija,t,y naikinimas.Pas jus kazkas kita.... Tikekites.pasiseks is antro karto 4u.gif
Atsakyti
Man dare Santariskese..tai ko gero darys taip pat,per kojas laidus kisa ir degina..pas mane slaptas taskas yra,sunku rasti,kazkokia punkcija per sirdies pertvara reika daryt...dar is po pirmos operacijos gavau giliuju venu tromboze kaireje kojoje.. doh.gif na zodziu situacija kazkokia neaiski visai..tikiuosi kad pasiseks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2011 04 28, 11:43)
Sveikos,
ateinu ir aš patarimo. Šiandien 96/64 širdelės pulsas 90. Vakar akyje vienoje vėl mirgėjo. Žiūriu, kad vakare nebematau gerai, kaip tik buvau grįžusi iš šokių. Vakare kraujospūdis irgi panašus žemokas ir širdelė plakė tankiau. Žodžiu kraujospūdis visada buvo žemas, nuolat galva svaigsta ir nuovargis kankina. Tyrė kaip tik galėjo, ir po tyrimų pasakė, kad galvoje jokių auglių nėra, širdis sveika, liepė gerti raminamuosius ir tiek. Neseniai sirgau sinusitu, tai neapdairiai gydytoja nepasiteiravo apie širdies p. dažnį ir išrašė antibiotikų. Tai buvo gerai. Galėjau ir avariją su vaikais padaryti, pulsas buvo virš 100, o kr. žemas. Tada jaučiausi lyg "ištirpsiu"  lotuliukas.gif .Dar prie šio komplekto ir alergiją turiu namų erkėms, tai Loratiną geriu. Gal čia kažkaip susiję. Žodžiu vakar privalgiau šoninės, išgėriau raminamųjų ir dar kavos (be jos neišgyvenčiau) tai praėjo mirgėjimai, bet po to galvą ima visada skaudėti  doh.gif . Tai gal ir man tos gudobelės pagerti. Kaip keliate kraujospūdį?

Jei spaudimą pakelt, tai yra lašeliai Tonus vadinasi ar panašiai, o gudobelės lašeliai gali dar labiau sumažint spaudimą, bent jau taip mane perspėjo kardialogė, nes pas mane irgi l. žemas, dažniausiai penkiasdešimtpenki ant devyniasdešimt penkių, o pulsas būna normalus arba biški padidėjęs, bet sunkiai plaka širdis, kilnojasi visa krūtinė, stipriai jaučias širdies dūžiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 05 02, 08:19)
Jei spaudimą pakelt, tai yra lašeliai Tonus vadinasi ar panašiai, o gudobelės lašeliai gali dar labiau sumažint spaudimą, bent jau taip mane perspėjo kardialogė, nes pas mane irgi l. žemas, dažniausiai penkiasdešimtpenki ant devyniasdešimt penkių, o pulsas būna normalus arba biški padidėjęs, bet sunkiai plaka širdis, kilnojasi visa krūtinė, stipriai jaučias širdies dūžiai verysad.gif


Buvau pamiršusi apie tonusaną doh.gif reiks nusipirkt, ačiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 07 gegužės 2011 - 13:30
Sveikos,norejau pasiteirauti,pas mane pulsas visada apie 90,kai susinervinu sokteli iki 120-130.ar cia nieko tokio,kad visad kiek pagreitejes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitagita* @ 2011 05 07, 20:56)
Sveikos,norejau pasiteirauti,pas mane pulsas visada apie 90,kai susinervinu sokteli iki 120-130.ar cia nieko tokio,kad visad kiek pagreitejes? blush2.gif


sveika, jei su skydlaiuke nera problemu, tada ieskok sirdies bedeliu...
Atsakyti