Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Julyy @ 2011 04 20, 08:52)
na jauciasi ,kad sirdis daznokai nepataiko i ritma, matyt del to taip ir gali spaudimas tai paaukstet tai pazemet, o pries matavimasi gal 30 min sedejau visiskoje ramybeje. taip kad cia toje ramybeje jis man taip sokinejo :\
vakar dar pasivaiksciojus kojos patino siek tiek, toki diskomforta pajauciau, paprastai su sirdies nepakankamumu tinsta kulksnys bet su jom viskas kaip ir gerai. nezinau, gal reikes pakartoti koki echoskopijos tyrima, net nezinau ko imtis.

JEi pati neturit,pasiskolinkit aparata spaudimo su ritmo sutrikimo funkcija.Ten yra zenkliukas ir nustatyti galima,kad girdetum ta puso ritma.Sutrikusio pulso savijauta bloga,tai pavojinga ir gydymas kitoks....Primenu,kad matuojantis nejudeti,nes tada ta zenkliuka ismes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 20, 08:55)
JEi pati neturit,pasiskolinkit aparata spaudimo su ritmo sutrikimo funkcija.Ten yra zenkliukas ir nustatyti galima,kad girdetum ta puso ritma.Sutrikusio pulso savijauta bloga,tai pavojinga ir gydymas kitoks....Primenu,kad matuojantis nejudeti,nes tada ta zenkliuka ismes ax.gif



na nezinau,siaip dare man holteri, ir pries keturias dienas dar echoskopija, tai jokiu ritmo sutrikimu neparode. gal cia del busenos, nes emociskai jauciuosi klaikiai
Atsakyti
laba laba,
pagaliau nuejau pas daktare, tai mane taip prigasdino, kad net nezinau kaip cia kas toliau bus. Liepe butinai nutraukt maitinima, ir gert vaistukus. Padare man kardiograma. kardiograma sake rodo isemija, o spaudimas kaip tik pas daktare buvo pirma kart matuojant 165/105, o antra kart jau 180/110. Gal galit pasakyt kokie vaistai nuo spaudimo tinka maitinanciom mamom, nes kazkaip man regis, kad mano daktare visai nelinkus, kad as toliau maitinciau. Ar istikruju negalima suderinti maitinimo su tokiom ligom, as niekaip nesuprantu. Aisku mano vaikas nera visiskai tokia kuri neisgyventu be pienuko, tiesiog ji net vandens negeria. Ji nepripazysta jokiu soskiu jokiu buteliuku. Mano pirma mergaite tai taip tik is puodelio jau gerokai ugtelejusi pradejo gert. Panasu ir su sita. Jei as mazylei paduodu buteliuka ar specialu ta puodeli ji tik pakramto ir viskas, jai tai kaip zaislas, nes palaizius dar praso manes pieno.
Penktadieni eisiu dar pas kardeologe, paziures kraujo visus tyrimus, o tai dabar man aiskina, kad pas mane priesinsultine bukle.
Atsakyti
QUOTE(gaja271 @ 2011 04 20, 10:22)
laba laba,
pagaliau nuejau pas daktare, tai mane taip prigasdino, kad net nezinau kaip cia kas toliau bus. Liepe butinai nutraukt maitinima, ir gert vaistukus. Padare man kardiograma. kardiograma sake rodo isemija, o spaudimas kaip tik pas daktare buvo pirma kart matuojant 165/105, o antra kart jau 180/110.  Gal galit pasakyt kokie vaistai nuo spaudimo tinka maitinanciom mamom, nes kazkaip man regis, kad mano daktare visai nelinkus, kad as toliau maitinciau. Ar istikruju negalima suderinti maitinimo su tokiom ligom, as niekaip nesuprantu. Aisku mano vaikas nera visiskai tokia kuri neisgyventu be pienuko, tiesiog ji net vandens negeria. Ji nepripazysta jokiu soskiu jokiu buteliuku. Mano pirma mergaite tai taip tik is puodelio jau gerokai ugtelejusi pradejo gert. Panasu ir su sita. Jei as mazylei paduodu buteliuka ar specialu ta puodeli ji tik pakramto ir viskas, jai tai kaip zaislas, nes palaizius dar praso manes pieno.
Penktadieni eisiu dar pas kardeologe, paziures kraujo visus tyrimus, o tai dabar man aiskina, kad pas mane priesinsultine bukle.



kazkodel manau ,kad cia tave tave cia be reikalo gazdina, realiai antra karta matuojant tas spaudimas nedaug cia ir pakilo, nueisi pas kardiologe ir tikrai manau tave ji nuramins, kai padidejes spaudimas, taip yra tikimybe insultui, bet tai paprastai buna kuriems pastoviai aukstas spaudimas, ir tai dar nera to didelio procento, ypac jauniem zmonem. O kiek zinau , kaptopril yra toks nepiktas vaistukas , be recepto parduodamas , bet vistiek pasikonsultuok su vaistininke ar ji galima zimdymo metu gert :]
Papildyta:
QUOTE(Julyy @ 2011 04 20, 10:26)
kazkodel manau ,kad cia tave tave cia be reikalo gazdina, realiai antra karta matuojant tas spaudimas nedaug cia ir pakilo, nueisi pas kardiologe ir tikrai manau tave ji nuramins, kai padidejes spaudimas, taip yra tikimybe insultui, bet tai paprastai buna kuriems pastoviai aukstas spaudimas, ir tai dar nera to didelio procento, ypac jauniem zmonem. O kiek zinau , kaptopril yra toks nepiktas vaistukas , be recepto parduodamas , bet vistiek pasikonsultuok su vaistininke ar ji galima zimdymo metu gert :]


ir del isemijos jei blogai nesijauti ir dideliu simptomu nera tai irgi manau kardiologe paskirs tai ko tau reikia ir viskas bus gerai :]
Atsakyti
[quote=gaja271,2011 04 20, 11:22]

Nusipirk vaistinej sukatzoles ir pagerk. Sutvarkyti spaudima reikia butinai....Vargsta sirdele ir visas organizmas.Matomai,esi jautri,kad antras matavimas didesnis...TOS zolytes labai tiks.Jei patiks,galeciau padovanoti naminiu,jei didesnio kiekio reiktu...Na,ir bobutes turguj tures smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Julyy @ 2011 04 20, 10:09)
na nezinau,siaip dare man holteri, ir pries keturias dienas dar echoskopija, tai jokiu ritmo sutrikimu neparode. gal cia del busenos, nes emociskai jauciuosi klaikiai

Baikit,ritmas sutrikes trumpai buna daznai,tada net greitaja reikia kviesti,kad kardiogramoje butu uzfiksuota ta busena. trinkant ritmui paprastai pastoviai naudojami krauja skystinantys vaistai,kad nesusidarytu kresuliai...
Atsakyti
oi reikies nusipirkti zolyciu, jos tikrai niekam nekenkia smile.gif tik kad va man jau manau, kad reikia vaistu, nes mano pastoviai aukstas spaudimas ir itaria kad man vienu metu kazkas panasaus i insulta, nes buvo nutirpus kaire kuno puse visa tai ir koja ir ranka ir galvos puse. O jautri tai tikrai as ir dar labai sakyciau, bet nelabai manyciau kad visiskai tik del to man tas spaudimas, nes jis net kai gera nuotaika aukstas. Ir paskutiniu metu visalaik pavargus jauciuosi. Labai greit uzdustu.
O tos sukatazoles truputi raminanciai veikia? Apskritia koks ju poveikis, kai man sake gerti krapu arbata, tai ji man tikrai nepadejo. kartais pageriu melisos pries nakti tai truputi ramiau miegu, bent kiek leidzia vaikas, nors melisu arbata man labai neskani, jei sukatazole netokia kaip melisa tai mielai ir namuose uzsiauginciau balkone ar ant palanges
Atsakyti
tik jau negerkit captoprilio! jo negalima nei nescioms, nei maitinancioms! grieztai!
Atsakyti
aciu zinosiu smile.gif nes man ji daktare kaip tik ir siule

labai idomu kur galima susizinoti kokie vaistai tinkami maitianciom, kad kalbantis su daktare jau zinot ir paklausinet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaja271: 20 balandžio 2011 - 17:05
QUOTE(amarrile @ 2011 04 20, 13:29)
Baikit,ritmas sutrikes trumpai buna daznai,tada net greitaja reikia kviesti,kad kardiogramoje butu uzfiksuota ta busena. trinkant ritmui paprastai pastoviai naudojami krauja skystinantys vaistai,kad nesusidarytu kresuliai...



na tai buvo uzejes stiprus sirdies plakimas, ne tachikardija o pojuciai stiprus ,trankymas i krutine, issikvieciau greitaja, gana greitai atvaziavo, padare echoskopija, sako puikiai viskas.
Papildyta:
QUOTE(Julyy @ 2011 04 20, 17:35)
na tai buvo uzejes stiprus sirdies plakimas, ne tachikardija o pojuciai stiprus ,trankymas i krutine, issikvieciau greitaja, gana greitai atvaziavo, padare echoskopija, sako puikiai viskas.


ir siaip nezinau ka vadinate buetnt tuo ritmo sutrikimu , nes paprastai nera taip kad sirdis idealiai plaktu visiskai vienodais tarpais, i minute pasitaiko ,kad keleta kartu ir siek tiek greiciau susitraukia sirdis. Ar as klystu?(nekalbu apie ekstrasistoles ar per ilgus tarpus tarp susitraukimu)
Atsakyti
QUOTE(gaja271 @ 2011 04 20, 18:02)
labai idomu kur galima susizinoti kokie vaistai tinkami maitianciom, kad kalbantis su daktare jau zinot ir paklausinet.

ta prasme padaryt jai geda biggrin.gif
siaip jau tai maitinančioms nėra nė vieno vaisto nuo spaudimo, kurį galima būtų drąsiai skirti sad.gif visada gamintojas palieka teisę nuspręsti gydytojui ko daugiau - žalos ar naudos.
nėščioms - LT pirmo pasirinkimo vaistas yra Dopegyt, kiti anksčiau vartoti vaistai arba jau neberegistruoti LT, arba įrodytas pašalinis poveikis vaisiui...
sad.gif
o apie vaistus skaityti - www.vaistai.lt
Atsakyti
QUOTE(gaja271 @ 2011 04 20, 10:22)
laba laba,
pagaliau nuejau pas daktare, tai mane taip prigasdino, kad net nezinau kaip cia kas toliau bus. Liepe butinai nutraukt maitinima, ir gert vaistukus. Padare man kardiograma. kardiograma sake rodo isemija, o spaudimas kaip tik pas daktare buvo pirma kart matuojant 165/105, o antra kart jau 180/110.  Gal galit pasakyt kokie vaistai nuo spaudimo tinka maitinanciom mamom, nes kazkaip man regis, kad mano daktare visai nelinkus, kad as toliau maitinciau. Ar istikruju negalima suderinti maitinimo su tokiom ligom, as niekaip nesuprantu. Aisku mano vaikas nera visiskai tokia kuri neisgyventu be pienuko, tiesiog ji net vandens negeria. Ji nepripazysta jokiu soskiu jokiu buteliuku. Mano pirma mergaite tai taip tik is puodelio jau gerokai ugtelejusi pradejo gert. Panasu ir su sita. Jei as mazylei paduodu buteliuka ar specialu ta puodeli ji tik pakramto ir viskas, jai tai kaip zaislas, nes palaizius dar praso manes pieno.
Penktadieni eisiu dar pas kardeologe, paziures kraujo visus tyrimus, o tai dabar man aiskina, kad pas mane priesinsultine bukle.

Bandykit šiaip duot iš puodelio.Aš savo krikštasūnį (jis gimęs 2010-09-10) prie gėrimo iš paprasto puodelio pripratinau jau prieš geras 3 sav.ar net daugiau.Aišku,prabėga šis tas,bet atsigert atsigeria,nes po mėsytės valgymo pieno gert negalima,nes geležies nepasisavims.
Aišku,norisi vaikutį pačiai maitint,bet visad prisimink,kad dukrytę dar užaugint reiks ir,kad jai reikia sveikos mamos smile.gif Svarbu pusmetį pati maitinai,o toliau...na,žinoma,tau spręst,bet visad prisimink,kad turi saugot savo sveikatą visų pirma-dėl savo vaiko. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 21 balandžio 2011 - 11:02
QUOTE(Magnifique @ 2011 04 21, 11:59)
Bandykit šiaip duot iš puodelio.Aš savo krikštasūnį (jis gimęs 2010-09-10) prie gėrimo iš paprasto puodelio pripratinau jau prieš geras 3 sav.ar net daugiau.Aišku,prabėga šis tas,bet atsigert atsigeria,nes po mėsytės valgymo pieno gert negalima,nes geležies nepasisavims.
Aišku,norisi vaikutį pačiai maitint,bet visad prisimink,kad dukrytę dar užaugint reiks ir,kad jai reikia sveikos mamos smile.gif  Svarbu pusmetį pati maitinai,o toliau...na,žinoma,tau spręst,bet visad prisimink,kad turi saugot savo sveikatą visų pirma-dėl savo vaiko. rolleyes.gif


auksiniai zodziai, kad mama visi pirma butu sveika, o del naturalaus maitinimo,
nepasakyciau, kad didelis skirtumas yra tarp vaiku, nes viena maitinau menesi, kita-7 men, teko del plauciu uzdegimo nutraukti, nes susirgau as....
bet kad buvimas su vaiku kiek galima ilgiau namie duoda labai gerus rezultatus, tai jau faktas....visomis prasmemis
Atsakyti