Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

tiek visko tame sarase daug, kad akys raibsta ir galva sukasi:)
Atsakyti
Patyrusios mamytes vardinkite savo sarasiukus, ka jus pirkote, jums dar gal kas buvo reikalinga, o gal ko isvis nepanaudojote, papasakokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 01 08, 16:32)
tiek visko tame sarase daug, kad akys raibsta ir galva sukasi:)

Tas sarasas tik taip baisiai atrodo, bet istikruju beveik viskas reikalinga 100%, aisq kaikuriu dalykeliu galima atsisakyt arba pakeisti pigesniais variantais. Va as nenaudojau pientraukio ir tu medziaginiu paluciu ir lempos nereikejo i ligonine ir be to saraso da neturejau buteliuku sterelizatoriaus, nes virinau juos tai man kazkaip ir taip gerai buvo. O toliau nelabai kaip ir issisuksi smile.gif Jei ka da prisiminsiu darasysiu smile.gif
Papildyta:
radau labai panasia tema SM: http://www.supermama...howtopic=501151
Atsakyti
Atsiprasau, as nebuvau radusi, tai sukuriau rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

o kremuko kokio vaikuciui nereikia nuo paberimu? juk buna, ka naujagimiams pampersas netinka ar dar kas nors, tai paberia uzpakaliuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 08 sausio 2010 - 23:49
QUOTE(L'aurora @ 2010 01 09, 01:49)
user posted image

o kremuko kokio vaikuciui nereikia nuo paberimu? juk buna, ka naujagimiams pampersas netinka ar dar kas nors, tai paberia uzpakaliuka

thumbup.gif reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 01 09, 02:13)

O koks tas kremukas? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 09, 11:10-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 09, 11:10)
O koks tas kremukas? g.gif

ju visokiu yra man geriausias buvo EXCIPIAL tepaliukas su medetku aliejuku SPIRING kompanijos vokieciu gamybos jis nesausina,nedirgina odeles,mano mergina jau didoka tai visokiu isbandziau tai sis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raskejan @ 2010 01 09, 13:28)
ju visokiu yra man geriausias buvo EXCIPIAL tepaliukas su medetku aliejuku SPIRING kompanijos vokieciu gamybos jis nesausina,nedirgina odeles,mano mergina jau didoka tai visokiu isbandziau tai sis thumbup.gif

Reikes pasizymeti thumbup.gif aciu visoms uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 09, 11:35-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 09, 11:35)
Reikes pasizymeti  thumbup.gif  aciu visoms uz pagalba 4u.gif

o krutims tepti geriausias buvo GERMASTAN nes maniske buvo iplesus speneli tai skausmas oi oi.tikrai rekomenduociau
Atsakyti
QUOTE(raskejan @ 2010 01 09, 13:40)
o krutims tepti geriausias buvo GERMASTAN nes maniske buvo iplesus speneli tai skausmas oi oi.tikrai rekomenduociau

Ir sita pasizymesiu mirksiukas.gif o ka nuo striju tepti? man kol anksti bandysiu tepti drekinamaji krema kazkoki gera, kad oda tampresne butu (kitos patare,kad uztenka ir tokio)
Atsakyti
As vaikui naudojau kremuka sudocrem, man pakako to megintovelio kuri dave lygoninej. dar dabar siek tiek liko. Nes kiti jam netiko. Cia viska turesit pritaikyt savo atvejui. Nenorekit visko ir iskarto.
Pientraukis man buvo reikalingas, bet kai atejo laikas, vyras nuvaziavo ir nupirko.
Atsakyti