Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

smile.gif+2010 01 09, 12:53-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 09, 12:53)
Ir sita pasizymesiu  mirksiukas.gif  o ka nuo striju tepti? man kol anksti bandysiu tepti drekinamaji krema kazkoki gera, kad oda tampresne butu (kitos patare,kad uztenka ir tokio)

labukas visoms, kitos nuo striju naudoja avent nuo striju specialiai, as tai nusipirkau kokoso alieju ir tepu ant pilvelio smile.gif is pradziu kvepia lb skaniai, kol isigeria...
Atsakyti
su pirmuoju savo turejau berods bepanten tepaliuka, tai jis labai mums tiko tiek uzpakaliukui ir kitom jautresnem vietoms, tiek man speneliaims nes buvo labai nukramptes...
Atsakyti
o man SUDOCREM,BEPHANTEN tai visiskai s...galiu padovanot kam reikia SUDOCREM ta didele,BEPANTEN,CINKO OKSIDO TEPALIUKA,GERMASTAN,JONSONS BABY pudra uz saldainiu dezute vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskejan: 10 sausio 2010 - 18:12
As naudojau SUDOCREM,BEPANTEN ir man jie tiko. Pudra ir nusipirkau, pabandziau, bet kad neprilipo ji man smile.gif
Atsakyti
oj merginos aciu labai uz issamius saraselius biggrin.gif nebe tokia pasimetusi viskame kame jauciuosi ax.gif kadangi manau, jog dar yra siek tiek laiko, tai asmeniskai nieko dar neperku rolleyes.gif tvardausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 01 08, 17:24)
Tas sarasas tik taip baisiai atrodo, bet istikruju beveik viskas reikalinga 100%, aisq kaikuriu dalykeliu galima atsisakyt arba pakeisti pigesniais variantais. Va as nenaudojau pientraukio ir tu medziaginiu paluciu ir lempos nereikejo i ligonine ir be to saraso da neturejau buteliuku sterelizatoriaus, nes virinau juos tai man kazkaip ir taip gerai buvo. O toliau nelabai kaip ir issisuksi smile.gif Jei ka da prisiminsiu darasysiu smile.gif
Papildyta:
radau labai panasia tema SM: http://www.supermama...howtopic=501151



labai aciu smile.gif siaip daugmaz viska jau kaip ir turiu, tik visokios smulkmeneles liko...tikiuos nieko nepamirsiu, nes dabar tiek daug minciu, kad ojoj.. o pradzioj viskas taip paprasta atrode:D
Atsakyti
Tai tikrai, kad baisu biggrin.gif man jau dabar baisu, o kas bus toliau doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 15, 16:08-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 15, 16:08)
Tai tikrai, kad baisu  biggrin.gif  man jau dabar baisu, o kas bus toliau  doh.gif



nieko, isgyvensim kaip nors:D svarbiausia butiiausius daiktus pasiimt, o smulkmenas jau atves gal smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Tikiuosi bigsmile.gif as parsiveziau tokia kedute vaikeliui, ten nusistato zema tokia gulima, sedima pozicija (turbut supratot apie ka as), tai dziaugiuosi, nes i virtuve bus galima nusinesti, pamaitinti kol maziukas bus thumbup.gif po truputi, po truputi uzgriozdinsiu kambari visai daiktais biggrin.gif zinau, kad per anksti, bet man neina susilaikyti rolleyes.gif
Atsakyti
o i ka atkreipti demesi renkantis vezimeli? gal kas zino, kur gauti pigiau, nes norisi naujo, o pardutuvese antkainis labai jau didelis...
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2010 01 20, 00:44)
o i ka atkreipti demesi renkantis vezimeli? gal kas zino, kur gauti pigiau, nes norisi naujo, o pardutuvese antkainis labai jau didelis...

Vežimėliai parduotovėse tikrai brangūs. Aš iš pradžių apžiūrėjau pigesnius 3*1 (lietuviškus TUTIS, lenkiškus), bet man jie kažkokie nerimti, nepatvarūs atrodė, o tie geresni Per-Perego, X-landeriai, Chico tai kainuoja ... Aš pati pirkau pigiau padėvėtą, o tau naujo patarčiau gal tada Lenkijoje ar Lietuvos turguose pasidairyti.
Arba gal padruotuvėse galima įsigyti išsimokėtinai, tada ne taip "kirstų" per piniginę.
Atsakyti
As irgi vezimeli pirkau panaudota, bet pirkau triju ratu...galejau rinktis is triju ir keturiu, bet emiau trirati, nes lengviau manevruoti parduotuveje g.gif ax.gif atsizvelk i tai ar bus patogu tau mirksiukas.gif
Atsakyti