Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

smile.gif+2010 01 22, 14:03-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 22, 14:03)
Aciu uz patarimus thumbup.gif  as irgi pirksiu kuo greiciau viska, nes man dabar jau jegos senka po truputi  blink.gif  mano atveju dar ankstoka turbut? ax.gif  ka jus laikote "pradzia"? blush2.gif

12 sav.nestumas buvo kai nusipirkau pirmaji pirkinuka-raudonus batukus biggrin.gif o po to, po truputi pradejau viska pirktis smile.gif geriausia, kai neskubi, nes jei butu reikeje viska iskart susipirkt, buciau isprotejus smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 22, 14:03-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 22, 14:03)
Aciu uz patarimus thumbup.gif  as irgi pirksiu kuo greiciau viska, nes man dabar jau jegos senka po truputi  blink.gif  mano atveju dar ankstoka turbut? ax.gif  ka jus laikote "pradzia"? blush2.gif

Man pvz. pradžia buvo, kai jau sužinojau, ko laukiuosi (čia nuo 20 sav.), nors tiesą sakant porą daiktelių turėjau dar iš anksčiau. Bet kai sužinojau, kad bus berniukas, tada jau pradėjau rimtai visko dairytis, rinktis pagal spalvas ir po truputį temptis namo kaip žiurkėnė (čia mano vyras juokdavosi biggrin.gif ).
Beje, mano patarimas, gerai pagalvoti prieš kiekvieną pirkinį-ar jo tikrai reikia smile.gif.
Atsakyti
Mum dvylika savaiciu, o mes jau turim vezimeli, lovyte ir kedute blush2.gif bet cia viskas isejo ne is skubejimo, o todel, kad labai palanku buvo mums butent tada pirkt ax.gif o kitka zadu po kokio menesiuko gal g.gif
Atsakyti
a va as tik db kita savaite lovyte ir vezimeli pirksiu biggrin.gif ak, aplenkei mane biggrin.gif pramiegojau truputi smile.gifsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauteee: 22 sausio 2010 - 18:21
Gana daug aplenkiau doh.gif blush2.gif biggrin.gif neapsimoka taip anksti, bet ka padarysi biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 22, 20:47-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 22, 20:47)
Gana daug aplenkiau  doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif neapsimoka taip anksti, bet ka padarysi  biggrin.gif

bet gerai, paskutines savaites nebeturesi del ko galvos kvarsinti sau, viskas bus paruosta naujajam namuciu gyventojui 4u.gif
Atsakyti
Aha wub.gif nes jau taip kartais papuskuoju blink.gif greit po parduotuves nebeapleksiu tikrai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 22, 21:51-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 22, 21:51)
Aha wub.gif nes jau taip kartais papuskuoju  blink.gif  greit po parduotuves nebeapleksiu tikrai  doh.gif  biggrin.gif

man iki 28 savaites buvo lb lengva, mazai svorio priaugau ir pilvukas netrukde, o va db prasidejo sunkumas-nugaros skausmai, remuo, greitas nuovargis. tai parduotuvese kancia buna biggrin.gif gerai, kad maximoj nestukes prie mamyciu kasos aptarnauja, antraip tikrai niekur nebeiciau biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
sveikos pilvuziukes 4u.gif , labai uz jus visas dziaugiuosi ir linkiu, kad visoms viskas butu gerai, bet noreciau pakalbeti ir apie kita ankstyvo susipirkimo puse... Tikra tiesa, kad paskutiniais menesiais nei jegu, nei noro po parduotuves vaikstineti nebelieka. Kai suzinojau, kad laukiuosi, buvau devintam danguje, norejau visam pasauliui saukti, kad laukiuosi, labai labai norejau leliuko, puoliau pirkti knygas, rasyti leliukui dienorasti, skubejau i teveliu kursus uzsirasyti, tik aciu Dievui, buvo paskutiniai metai universitete, laiko labai mazai turejau, tai nespejau drabuzeliu ir kitu reikalingu daiktu pripirkti. Ateinu pas gydytoja, kai jau buvo 12 savaiciu, ji dar karta pasveikina, pasako, kad tyrimai puikus ir pasiulo dar karta paziureti echoskopu, nes pries tai ziurejo, kai buvo 7,5 savaites, as krykstauju pamaciusi, kaip mano angeliukas paaugo, (pasirodo, vaizdas tik pritrauktas is arti buvo...), o gydytoja pasako, kad mano stebukliuko sirdute jau nuo 8 savaites nebeplaka, tiesiog nustojo vystytis... verysad.gif Sia liudna istorija rasau tik tam, kad noriu apsaugoti nuo skausmo, kuri patyriau ziuredama i knyga, skaitydama dienorasti...
Po kurio laiko vel pastojau, niekam nesakiau, nieko nepirkau, dabar jau beveik 30 savaiciu, o mes dar nieko neturim, o jegu vaikstineti po parduotuves pas mane irgi nebeliko...Na, tai isvados butu tokios, kad geriausia aukso viduriukas, manau nuo 22 savaites, kai rizika persileisti zymiai sumazeja...
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2010 01 23, 00:56)


Labai skaudi istorija, as ir del to apsidraudziau nei per pirma, nei daba nieko neskubu pirkt. Visad laukiau kada pasakys jau ka turiu tai tad po biski ir apsirupinsiu smile.gif Tik vyras kai suzinojo, kad esu nestuke.gif si nestuma nupirko man neprasius dvi soskyte smile.gif Tai va dar nieko ir neturiu, tik tas soskytes. Bet kadangi jau zinau ka turesim zadu po biski pradet pirkt rubelius pirma, kad jei lele paskubetu nereiketu begt i ligonine tuscia tase. Tai as apsipirksiu tik tiek kiek reiketu ligoninej. Dar pries nestumo gala lovyte nusipirksim su ciuziniu ir visais patalais, o vezi kaip ir praeita kart taip ir si zadu pirkt jau gimus smile.gif Nenoriu apsikraut visu kampu anksciau laiko.
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2010 01 22, 23:56)
sveikos pilvuziukes 4u.gif , labai uz jus visas dziaugiuosi ir linkiu, kad visoms viskas butu gerai, bet noreciau pakalbeti ir apie kita ankstyvo susipirkimo puse... Tikra tiesa, kad paskutiniais menesiais nei jegu, nei noro po parduotuves vaikstineti nebelieka. Kai suzinojau, kad laukiuosi, buvau devintam danguje, norejau visam pasauliui saukti, kad laukiuosi, labai labai norejau leliuko, puoliau pirkti knygas, rasyti leliukui dienorasti, skubejau i teveliu kursus uzsirasyti, tik aciu Dievui, buvo paskutiniai metai universitete, laiko labai mazai turejau, tai nespejau drabuzeliu  ir kitu reikalingu daiktu pripirkti. Ateinu pas gydytoja, kai jau buvo 12 savaiciu, ji dar karta pasveikina, pasako, kad tyrimai puikus ir pasiulo dar karta paziureti echoskopu, nes pries tai ziurejo, kai buvo 7,5 savaites, as krykstauju pamaciusi, kaip mano angeliukas paaugo, (pasirodo, vaizdas tik pritrauktas is arti buvo...), o gydytoja pasako, kad mano stebukliuko sirdute jau nuo 8 savaites nebeplaka, tiesiog nustojo vystytis... verysad.gif  Sia liudna istorija rasau tik tam, kad noriu apsaugoti nuo skausmo, kuri patyriau ziuredama i knyga, skaitydama dienorasti...
Po kurio laiko vel pastojau, niekam nesakiau, nieko nepirkau, dabar jau beveik 30 savaiciu, o mes dar nieko neturim, o jegu vaikstineti po parduotuves pas mane irgi nebeliko...Na, tai isvados butu tokios, kad geriausia aukso viduriukas, manau nuo 22 savaites, kai rizika persileisti zymiai sumazeja...

Skaitau sia istorija ir troks vaizdas, kad pati ja buciau parasiusi..pas mus buvo lygiai tokia pati situacija..nestumas turejo buti 12 savaiciu, o echoskopu pamate, kad jau nuo 8 savaites kudikelis nesivysto.. verysad.gif taip kad ir as su dabartiniu nestumu nepuoliau visko pirkti, kad netektu po to vel skaudziai verkti ir kenteti..Pats pirmasis musu pirkinys buvo vezimelis, ji pirkom kai buvo 30 savaiciu ir tai pirkom todel , kad gavom uz gera kaina...o visa kita po truputeli pirkinejuosi ir bent jau man kazkaip tai nera per sunku..aisku ilgai po parduotuves nevaikstinejam, pilvukas neleidzia, bet po truputi, po truputi ir jau beveik viska turim..svarbiausia susiruost kraiteli ligoninei, o visa kita is eigos smile.gif
Atsakyti
Labai liudna del siu istoriju verysad.gif stiprybes mamytems 4u.gif del to as ir grauziu save, kad per anksti, bet buvo palankios salygos apsipirkti smile.gif dabar ka bepirksiu tai nebent po kokio menesio, tada manau bus pats tas 4u.gif (as ne is tu kantriuju), o ir perkant po truputi gal taip nesijaus viskas brangiai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti