Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

Va dar ka prisiminiau, aisq i ligonine siu daikteliu nereikes, bet namie gal ir praverstu jau iskart, nes negali zinot. Na as tai buvau nusipirkus ir panaudojau smile.gif tai buteliukas ir misinukas, aisq maitinau krutimi, bet kaip sakant gi buna visko, ligos-vaistai po kuriu negali dali laiko maitint ar tiesiog dingsta pienas, ar dar kas. Tai ir si kart sakiau nusipirksiu buteliuka ir misinuka nors zadu kuri laika maitint pati. Aisq gali but kazkam gaila jei to misinuko neprireiks ir teks ismest ar kam atiduot, bet jei skubiai reiketu tai manau nakti nelabai noresis begt i parduotuve. Bet cia nemanau, kad butinas daiktas, kiekvienai mamytei sprest uz save.
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 01 26, 01:10)
Va dar ka prisiminiau, aisq i ligonine siu daikteliu nereikes, bet namie gal ir praverstu jau iskart, nes negali zinot. Na as tai buvau nusipirkus ir panaudojau smile.gif tai buteliukas ir misinukas, aisq maitinau krutimi, bet kaip sakant gi buna visko, ligos-vaistai po kuriu negali dali laiko maitint ar tiesiog dingsta pienas, ar dar kas. Tai ir si kart sakiau nusipirksiu buteliuka ir misinuka nors zadu kuri laika maitint pati. Aisq gali but kazkam gaila jei to misinuko neprireiks ir teks ismest ar kam atiduot, bet jei skubiai reiketu tai manau nakti nelabai noresis begt i parduotuve. Bet cia nemanau, kad butinas daiktas, kiekvienai mamytei sprest uz save.


niu, cia kiekviena mamyte renkasi kas jai geriau smile.gif buteliukus jau ir as turiu nusipirkus, jei kartais prireiktu, bet del misinelio... manau vaikui geriau gaut mamytes virta maisteli, o ne tuos misinuus smile.gif bent jau pacioj pradzioj... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 01 26, 11:27)
niu, cia kiekviena mamyte renkasi kas jai geriau smile.gif buteliukus jau ir as turiu nusipirkus, jei kartais prireiktu, bet del misinelio... manau vaikui geriau gaut mamytes virta maisteli, o ne tuos misinuus smile.gif bent jau pacioj pradzioj... smile.gif


O koki maisteli galima ISVIRTI tika gimusiam leliukui?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 01 26, 12:02)
O koki maisteli galima ISVIRTI tika gimusiam leliukui??  blink.gif

negirdejai tokio dalyko apie klijukus???paklausk senosios kartos moteru,kaip augino vaikus wink.gif uzaugo ir su kojom, ir su rankom,chemijos negaudami wink.gif tik aisku, viskas remiasi i mamos laika. ne visos megsta stovet prie puodu virtuvej smile.gif nelieka tada laiko sau wink.gif o as uz sveika maisteli wink.gif misinuka duociau nebent tuo atveju, jei tektu kazkur isvaziuoti ir nebut salygu gamint.
Atsakyti
O ir jei mamytei su pinigeliais nekas - klijukai labai gera iseitis thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 26, 18:57-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 26, 18:57)
O ir jei mamytei su pinigeliais nekas - klijukai labai gera iseitis  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

butent. ir pinigeliai susitaupo ir leliukui geriau drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Kam tas mišinukas, klijukas? Geriau nusiteikite, kad galėsite žindyti ir žindykite sėkmingai savo brangenybes smile.gif. Siūlyčiau geriau jau dabar paskirti daugiau dėmesio ir laiko būtent kūdikio žindymo pasiruošimui, nei apmąstymams apie sintetinį/ pakaitalinį maistą. Juk visi puikiai žino - iki 6 mėnesių kūdikiui pilnai pakanka mamos pieno smile.gif .
Tad, mano nuomone, nereikia ir buteliuko. Žindomam kūdikiui jis - nereikalingas ir net nenaudingas.
Laimingai sulaukti mažylių 4u.gif
Atsakyti
Tai tik duok Dieve to pieno notworthy.gif bet po to pati sakai, kad reikes papildomai maistelio nuo puses metuku, todel mes diskutuojame ka geriau duoti smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 26, 20:01-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 26, 20:01)
Tai tik duok Dieve to pieno  notworthy.gif  bet po to pati sakai, kad reikes papildomai maistelio nuo puses metuku, todel mes diskutuojame ka geriau duoti smile.gif

nuo pusės metukų jau ne klijukus reikia duoti... o įvedinėt normalų maistą 4u.gif
dėl klijukų... jei patinka galima vargti... tik... turbūt virsit iš parduotuvėj perkamų produktų... tad manau kalbėt, kad darot tai dėl apsaugos nuo chemijos... nederėtų... na nebent pačios auginsitės grūdines kultūras g.gif ...
o šiaip kiekviena mama renkasi tai kas geriausia ir tinka jos vaikui... to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Cia niekas ir nesako, kad nemaitinkim, iskart buteliuka ir misinuka ar klijukus virkim, cia kalbama, kad buna taip, kad ar stresas ar pervargimas, ar ligos gali uzpult ir tada pienuko nebus arba jis bus paveiktas vaistu ir negalesi tokio duot vaikeliui. O vaikelis valgyt nores, o kartais nuovargis buna begalinis ypac pradzioj ir nezinau as tai tikrai nepaslinkciau virt klijuku. Pamenu buvau dar ligoninej ir mano lelka viena diena sumaste pabadaut, o man priburta, kad turi lelis berots kas 3val valgyt, o nevalgo gal jau 5val tai as ir sesele kvieciu, ta nieko nepadeda, nepaaiskina, tai ir asaru buvo ta diena ir nusikaliau nezinodama ka daryt. Tai atejo vakare kita sesele ir as jai pasakiau, kad nevalgo mano zuikis jau nnn valandu tai ji pamacius kokia as nusikalus liepe gultis man i lova , o pati atsinese misinuko ir dave lelkai ir ji puikiai viska suvalge, o va papo neeme. Tai tada ji buvo tarsi mano angelas. O veliau mes vel grizom prie papo smile.gif
Atsakyti
Tai jeigu yra galimybe pripirkti misinuku valio thumbup.gif bet kitiems nebuna tokios galimybes, ypac siems laikams atejus...jei kas nutiktu as stengciausi bent karts nuo karto pataupyti pinigelius ir pati isvirti (zinoma, kai bus sesija tikrai net prie gero noro neiseis schmoll.gif ), o del maitinimo, kad ivedineti reikia tikrai nezinojau, nes as pakankamai dar jauna kaip minejau ir neutiru patirties visiskai, tik apie pagrindinius dalykus zinau blush2.gif todel ir uzvedziau sia temute, kad gauciau patarimu rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 26, 23:50-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 26, 23:50)
Tai jeigu yra galimybe pripirkti misinuku valio  thumbup.gif  bet kitiems nebuna tokios galimybes, ypac siems laikams atejus...jei kas nutiktu as stengciausi bent karts nuo karto pataupyti pinigelius ir pati isvirti (zinoma, kai bus sesija tikrai net prie gero noro neiseis schmoll.gif ), o del maitinimo, kad ivedineti reikia tikrai nezinojau, nes as pakankamai dar jauna kaip minejau ir neutiru patirties visiskai, tik apie pagrindinius dalykus zinau blush2.gif  todel ir uzvedziau sia temute, kad gauciau patarimu rolleyes.gif

viskas yra ismokstama smile.gif ir as jauna, patirties nulis sitoj srity smile.gif bet manau, kad su viskuo susitvarkysim smile.gif 4u.gif
Atsakyti