Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

smile.gif+2010 02 01, 10:06-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 02 01, 10:06)
As visvien noriu tureti salia bent reikalingiausius daiktus (pvz.: ciulptukas), nes tikrai zinau, kad prireks, o veliau kas ,man nubegs nupirkti tokiu, kokiu as noriu blush2.gif  biggrin.gif  o del lemeneles miegui aciu, nes tikrai jau buvau susimascius kokia cia jinai yra g.gif  biggrin.gif



Zinok, ne visi vaikuciai ima ciulptukus. Kai kurie taip ir uzauga be ciulptuko, nes ju burnytes buna labai mazos ir nuo ciulptuko jiems atsiranda vemimo refleksas, tai jie ziaukcioja vos idejus ji i burnyte. O yra tokiu, kurie be ciulptuko negali, nes jiems labai stiprus zindimo refleksas (cia mano mazoji tokia buvo), tai arba butu turejus visa laika "ant mano papo" kaboti, arba teko griebtis pagalbos! Bet pradejom naudot zinduka tik kai jai suejo dvi savaites, iki tol nereikejo smile.gif Tai mama nubego i parduotuve ir nupirko smile.gif
Nezinau ar LT pardavineja, bet man labai patiko MAM firmos ciulptukai. Jie ne apvalus, o ploksti, mazuciai, silikoniniai, tikrai patogus mazuciam ju mazoj burnytej. thumbup.gif

Nezinau kaip jums, bet man nakti is viso su pizama patogiausia miegot. Tai labai norint, galima isigyti pizama maitinimui. Aisku, jei pienukas labai smarkiai bega ir turesit daug pienuko, tai galit atsikelti su slapia pizama, arba kol maitinsit is vienos puses, kita puse slaps smile.gif Pacioj pradzioj taip buvo, kol nesusireguliavo pienuko kiekis. Tai is pradziu su liemenele maitinimui miegojau, o paskui kai viskas susireguliavo miegodavau su savo paprasta pizama smile.gif
Atsakyti
Uoj tavo patarimai del ciulptuku labai geri, aciu 4u.gif ieskosiu tokios firmos, viska pasizymesiu mirksiukas.gif
gal dar kokiu patarimu del liemeneliu ir kitu dalykeliu, kur pirkti kur pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 01 26, 11:27)
niu, cia kiekviena mamyte renkasi kas jai geriau smile.gif buteliukus jau ir as turiu nusipirkus, jei kartais prireiktu, bet del misinelio... manau vaikui geriau gaut mamytes virta maisteli, o ne tuos misinuus smile.gif bent jau pacioj pradzioj... smile.gif


nusišneki su tuo virtu maistu... mišinukai ir yra subalansuoti būtent naujagimiams, kūdikiams, ar jau paaugusiems vaikučiams... tad jeigu jau to mamytės pieno nėra, tada mišinukus ir reikia rinktis, o ne virt košytes ir po to dejuot, kad vaikas neramus, verkia, pilvuką skauda... iš to didelio rašto, žodžiu, išeinam iš krašto...
Papildyta:
QUOTE(Ginerva @ 2010 01 26, 23:05)
nuo pusės metukų jau ne klijukus reikia duoti... o įvedinėt normalų maistą 4u.gif
dėl klijukų... jei patinka galima vargti... tik... turbūt virsit iš parduotuvėj perkamų produktų... tad manau kalbėt, kad darot tai dėl apsaugos nuo chemijos... nederėtų... na nebent pačios auginsitės grūdines kultūras g.gif ...
o šiaip kiekviena mama renkasi tai kas geriausia ir tinka jos vaikui... to ir linkiu 4u.gif


tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(redxshi @ 2010 02 01, 12:29)
nusišneki su tuo virtu maistu... mišinukai ir yra subalansuoti būtent naujagimiams, kūdikiams, ar jau paaugusiems vaikučiams... tad jeigu jau to mamytės pieno nėra, tada mišinukus ir reikia rinktis, o ne virt košytes ir po to dejuot, kad vaikas neramus, verkia, pilvuką skauda... iš to didelio rašto, žodžiu, išeinam iš krašto...
Papildyta:
tikra tiesa drinks_cheers.gif

as renkuosi, kas man geriau, ir del to nereikia savo tiesu irodynet.pati tamstele irgi be misinuku augot, mama uzaugino,ar buvo tie pilvu skausmai,ar ne. kiekvienas renkasi pagal save, tad prasayciau gerbti mano nuomone wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 02 01, 15:54)
as renkuosi, kas man geriau, ir del to nereikia savo tiesu irodynet.pati tamstele irgi be misinuku augot, mama uzaugino,ar buvo tie pilvu skausmai,ar ne. kiekvienas renkasi pagal save, tad prasayciau gerbti mano nuomone wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 01, 19:29-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 02 01, 19:29)

kaip pilvuko gyventojas? smile.gif jau pradejo reikstis, ar dar ramiai gyvena?smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 02 01, 22:20)
kaip pilvuko gyventojas? smile.gif jau pradejo reikstis, ar dar ramiai gyvena?smile.gif 4u.gif

Ramuma kolkas biggrin.gif o kaip jums sekasi, jau viskas viskas supirkta? rolleyes.gif 4u.gif ar jau zinai ko lauki? ax.gif as noriu greiciau zinoti, noreiu pirkti tuos rozinius arba zydrus niekucius blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Prisiminiau dar viena gana svarbu dalykeli - jei pirksit ciulptukus ir buteliukus, patarciau pirkti tokius, kurie pazymeti "BPA free", arba lietuviskai be Bisfenolio A.
Bisfenolis A yra hormonu veikla trikdanti medziaga, kuria, labai gaila, bet daugelis firmu deda i buteliukus ir ciulptukus! Paskaitykit Google apie ta Bisfenoli, bet man pasidare baisu kai perskaiciau...
Zinau, kad Avent pardavineja jau be BPA buteliukus, bet jie ne skaidrus, o tokie gelsvi ar net zalsvi. Tupperware buteliukai irgi be BPA. O kitu firmu nezinau, nes nenaudoju...
MAM ciulptukai jau dabar irgi be BPA gaminami, bet ziurekit, kad butu pazymeta, kad nera BPA, nes jei dar kas senesniu turi pardavime, tai juose tikrai bus BPA!

O del maistelio tai as jau rasiau anksciau, bet vaikuciui geriausia mamytes pienas, o jei to pienuko neuztenka, tada misinukas. Klijukas neturi visu reikalingu maistiniu medziagu, vitaminu ir mineralu. Be to, kosytes galima pradet virt ne anskciau kaip 4 menesiu vaikiukams, nes iki tol nepasiruoses ju pilvukas dar virskint kitoki maistuka... 4u.gif

Ir dar - vaikai, gyvenkime draugiskai - juk savo nuomone galima visada ir graziais zodziais isreiksti, nereikia rasinet "nusisneki" ir pan. mirksiukas.gif Juk cia dar tik busimos mamytes klausia, joms gal atrodo vienaip. Nepykt, o patart reikia smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 01, 21:23-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 02 01, 21:23)
Ramuma kolkas  biggrin.gif  o kaip jums sekasi, jau viskas viskas supirkta? rolleyes.gif  4u.gif ar jau zinai ko lauki? ax.gif  as noriu greiciau zinoti, noreiu pirkti tuos rozinius arba zydrus niekucius blush2.gif  biggrin.gif

mes gerai, spardosi lelius kaip patrakes, sonkauliai skauda jau biggrin.gif bet toks dziaugsmas, kad viska iskest galima smile.gif kas gims, nezinau... gydytojas grieztai atsisake daryti echo, nes bijo, kad neteisingai parodys ir po gimdymo visa gyvenima badysiu ji pirstais biggrin.gif bet as kazkaip nesipriesinau tam, gal dar net idomiau smile.gif pirkau viska neutraliom spalvytem smile.gif visi pradejo sakyti, kad pagal pilvuka bus sunaitelis, tad ziuresim kiek tai pasitvirtins biggrin.gif kaip sveikatele?nejauti pykinimo?smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedruliukas @ 2010 02 01, 21:55)
Prisiminiau dar viena gana svarbu dalykeli - jei pirksit ciulptukus ir buteliukus, patarciau pirkti tokius, kurie pazymeti "BPA free", arba lietuviskai be Bisfenolio A.
Bisfenolis A yra hormonu veikla trikdanti medziaga, kuria, labai gaila, bet daugelis firmu deda i buteliukus ir ciulptukus! Paskaitykit Google apie ta Bisfenoli, bet man pasidare baisu kai perskaiciau...
Zinau, kad Avent pardavineja jau be BPA buteliukus, bet jie ne skaidrus, o tokie gelsvi ar net zalsvi. Tupperware buteliukai irgi be BPA. O kitu firmu nezinau, nes nenaudoju...
MAM ciulptukai jau dabar irgi be BPA gaminami, bet ziurekit, kad butu pazymeta, kad nera BPA, nes jei dar kas senesniu turi pardavime, tai juose tikrai bus BPA!

O del maistelio tai as jau rasiau anksciau, bet vaikuciui geriausia mamytes pienas, o jei to pienuko neuztenka, tada misinukas. Klijukas neturi visu reikalingu maistiniu medziagu, vitaminu ir mineralu. Be to, kosytes galima pradet virt ne anskciau kaip 4 menesiu vaikiukams, nes iki tol nepasiruoses ju pilvukas dar virskint kitoki maistuka...  4u.gif

Ir dar - vaikai, gyvenkime draugiskai - juk savo nuomone galima visada ir graziais zodziais isreiksti, nereikia rasinet "nusisneki" ir pan.  mirksiukas.gif Juk cia dar tik busimos mamytes klausia, joms gal atrodo vienaip. Nepykt, o patart reikia smile.gif


aciu tau labai,labai 4u.gif na, lai burbuliuoja jei geriau tokioms panelems smile.gif stengiuos nekreipti demesio.tam cia ir kalbam, kad suzinot daug ivairiu patarimu smile.gif pirmas vaikas, viskas nauja, tad tikrai malonu isgirst gerus patarimus ir siltus zodzius 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 01, 11:20-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 02 01, 11:20)
gal dar kokiu patarimu del liemeneliu ir kitu dalykeliu, kur pirkti kur pigiau ax.gif


As labai patenkinta buvau liemenelem is Trumph. Nepigios jos, bet man buvo ir labai grazios, ir labai smagios thumbup.gif
Del pigumo, tai siulau pasiziuret kokiam www.skelbiu.lt, arba net ir SM, kur mamos parduoda devetus daiktelius. Tikrai, kartais gali rasti labai geru daiktu, mazai naudotu, ir uz super kaina! Juk ne viskas turi buti nauja!!! Zinau, kad pirmam vaikiukui norisi visko ko naujausia, geriausia, graziausia, bet patikek, vaikuciui visai vienodai, ar jis aprengras sliauztukais uz 100 LT, ar uz 20. Vaikuciui svarbiausia linksma, mylinti ir besirupinanti mama! wub.gif
Atsakyti
Tauteee, ne, jau viskas gerai, nors is pradziu buvo labai prastai, nebenoriu net prisiminti doh.gif biggrin.gif 4u.gif

Giedruliukas, del vaikisku rubeliu tikrai drinks_cheers.gif , nes ju kitu net nespeji uzmauti doh.gif (cia is pasakojimu zinau blush2.gif biggrin.gif ) tai as nauju tai viena kita tik nupirksiu manau, bent jau paciai pradziai, o vat kas liecia lemeneles, tai panaudotos tikrai schmoll.gif cia jau labai arti kuno, kazkaip nemalonu visvien blush2.gif
Atsakyti
valiooooooo, vakar gavau siuntini, dede atsiunte vezimeli is uzsienio ax.gif siandien nusipirkom lovyte savo mazajam dziaugsmeliui ax.gif atrodo jau agrindiniai dalykai supirkti, galesiu ramia sirdim vaziuoti i ligonine thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti