Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(saldumelisss @ 2010 08 12, 12:11)
na gal todel kad jis tinka ir kunui ir veidui neuzkemsa poru bigsmile.gif


kam kokosų aliejus kemša, tam ir šitas gali kimšti
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 08 05, 11:12)
kokoso aliejus nelabai tinkamas veidui, nes beveik visoms kemsa poras  mirksiukas.gif

aga,tikra tiesa.ir as is pradziu maniau,kad geriau nieko nerasiu:)
Atsakyti
labas 4u.gif gal zinote kur tokiu alieju isigyti klaipedoje ir kokie tiktu misriai odai?
ACIU biggrin.gif
Atsakyti
Mielos mergaites., patrkit 4u.gif
koki aliejuka rinktis sausai odai? seniau naudojau kokosu, bet kimsdavo poras,bere, dabar pateplioju alyvuogiu aliejumi, bet nelabai man jis,nemalonaus kvapo, letai susigeria, o susigeres vistiek palieka sausumo jausma.
tai koks tiktu? kad ir gerai drekintu, maliniai susigertu..?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 08, 20:56)
Mielos mergaites., patrkit 4u.gif
koki aliejuka rinktis sausai odai? seniau naudojau kokosu, bet kimsdavo poras,bere, dabar pateplioju alyvuogiu aliejumi, bet nelabai man jis,nemalonaus kvapo, letai susigeria, o susigeres vistiek palieka sausumo jausma.
tai koks tiktu? kad ir gerai drekintu, maliniai susigertu..?
kad labai daug ju yra 4u.gif kaip suprantu, svarbu kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 08, 20:14)
kad labai daug ju yra 4u.gif kaip suprantu, svarbu kvapas?

na is tiesu nelabai svarbu, svarbu kad gerai drekintu odele.
beje dar turiu klausima, jau kokius metus mano oda pasidare nelabai kokia, ant skruostu nuolatos isberimai, nebe tokia lygi oda ir t.t. kaip manot ar gali taip buti nuo naturaliu alieju?? nes seniau naudodavau iprastus nenaturalius kremus, ir oda buvo kaip persikas. ir teko pasiskaitineti kad nemazai merginu su naturaliais aliejais tepdamos veiduka susigadina oda(na nesusigadina gal, bet oda tampa nelygi, spuoguota). kode taip yra? gal uzkemsamos poros...?
Atsakyti
manau ,kad mes per daug tu aliejuku tepam,del to taip ir gaunas.vasara visa netepiau nieko,ir oda kuo puikiausei atrode.dabar , kai orai vesta ,tai ryte patepu ir man gana.ziema aisku to gali neuztekt.dabar isigijau ersketroziu aliejuka labai patinka.kvapas tai toks idomus.kai tepi jis nera labai malonus,bet kai pabuna ant odos jauciasi toks lengvas ,svelnus kvapas,tarsi kokio moliugo,ar meliono. na gal cia tok man taip atrodo ax.gif nors uosle tai nebloga turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 09, 09:35)
na is tiesu nelabai svarbu, svarbu kad gerai drekintu odele.
beje dar turiu klausima, jau kokius metus mano oda pasidare nelabai kokia, ant skruostu nuolatos isberimai, nebe tokia lygi oda ir t.t. kaip manot ar gali taip buti nuo naturaliu alieju?? nes seniau naudodavau iprastus nenaturalius kremus, ir oda buvo kaip persikas. ir teko pasiskaitineti kad nemazai merginu su naturaliais aliejais tepdamos veiduka susigadina oda(na nesusigadina gal, bet oda tampa nelygi, spuoguota). kode taip yra? gal uzkemsamos poros...?
tai cia gan daznas var., kad netinka aliejai odai. pilnai gali buti.
gal geriau koki morku hidrolata bandyk, hialuronu ir glicerinu pasigerintum, gal pakaktu. ar nusipirk koki naturalu krema (gali ir susimaisyti-kazkiek aliejines dalies bus, bet galima ja daryti l. maza ir gal bus gerai), siaip sviestmedzio sviestas yra labai sausoms, net serpetojancioms vietoms skirtas. gal vos vos pasitepus ir gerai butu, dabar yra naujo-nilinio sviestmedzio, tai jo ir tekstura nepalyginamai malonesne, ir savybes, kiek girdejau geresnes. pati dar nebandziau, nepagaunu kada bus prekyboje.
net nezinau ka ir pasiulyti daugiau zinok tokiu atveju verysad.gif
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 09 09, 09:53)
manau ,kad mes per daug tu aliejuku tepam,del to taip ir gaunas.vasara visa netepiau nieko,ir oda kuo puikiausei atrode.dabar , kai orai vesta ,tai ryte patepu ir man gana.ziema aisku to gali neuztekt.dabar isigijau ersketroziu aliejuka labai patinka.kvapas tai toks idomus.kai tepi jis nera labai malonus,bet kai pabuna ant odos jauciasi toks lengvas ,svelnus kvapas,tarsi kokio moliugo,ar meliono. na gal cia tok man taip atrodo ax.gif nors uosle tai nebloga turiu smile.gif
ersketroziu ir man l. patinka, tik kavpas toks nemalonus, sunku apibudinti, bet nera is skaniuju. o kai krema su juo dariausi, tai apsaugok....dumbliuhidrolatas maziau smarves kremui pridave nei ersketroziuu al., toks zuvinis, slapias dregmes kvapas, nezinau kaip issireiksti biggrin.gif o viena tepant tai visai nieko, kenteti galima. nelabai ir jauciasi.
Atsakyti
Aš atsiprašau, neturėjau jėgų ir laiko prie interneto viską perskaityti ir suprasti, tai iškilo man keleta klausimų apie aliejukus. Jūs juos vietoj kremo naudojate? Ar kada g.gif Pavargo jau mano oda nuo tu chemijų, tai ieškau kokių natūralių dalykų. Įdomu ar tiktų jie 28 metų odai, nes jau ji labai prašo drėkinimo, kremu patepu pora val gerai, o paskiau traukt pradeda doh.gif Užsikimšę dar ir poros labai, vidui ir riebalo yra, bet paviršiui sausoka jau. O prie visko dar ir beria oda, tokiais vos ne jaunatviniais spuogais, kažin ar įmanoma ką nors iš aliejukų prisitaikyt, kad būtų geras efektas? unsure.gif Ir ar galima jų kur mažais kiekiais pirkt, ar mėginėlių kokių pabandyt, nes oda pas mane tai visą gyvenimą siaubas baubas doh.gif Ačiū labai už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasotazole @ 2010 09 10, 08:06)
Aš atsiprašau, neturėjau jėgų ir laiko prie interneto viską perskaityti ir suprasti, tai iškilo man keleta klausimų apie aliejukus. Jūs juos vietoj kremo naudojate? Ar kada  g.gif  Pavargo jau mano oda nuo tu chemijų, tai ieškau kokių natūralių dalykų. Įdomu ar tiktų jie 28 metų odai, nes jau ji labai prašo drėkinimo, kremu patepu pora val gerai, o paskiau traukt pradeda  doh.gif Užsikimšę dar ir poros labai, vidui ir riebalo yra, bet paviršiui sausoka jau. O prie visko dar ir beria oda, tokiais vos ne jaunatviniais spuogais, kažin ar įmanoma ką nors iš aliejukų prisitaikyt, kad būtų geras efektas?  unsure.gif Ir ar galima jų kur mažais kiekiais pirkt, ar mėginėlių kokių pabandyt, nes oda pas mane tai visą gyvenimą siaubas baubas  doh.gif Ačiū labai už atsakymus  4u.gif


As taip pat visko neskaiciau, bet galiu kaika patarti is savo patirties, nes ir pati nuo kremu prie aliejuku perejau ir labai tuom esu patenkinta rolleyes.gif
Tai va, turiu viena krautuvele naturaliu preimoniu nusiziurejus ir daugiau niekur kosmetikos nebeperku (dar priedu turiu problemiska oda, tai isvis issigelbejimas ji man). Tikriausiai pavadinima parasius jau gautus reklama, tai jei ka rasykit i AZ. O siaip tai ten yra visokiu aliejuku pasirinkimu, kurie jau yra sumaisyti atskiriems odos tipams ir uztenka ju lb ilgai.
Atsakyti
QUOTE(rasotazole @ 2010 09 10, 08:06)
1. Jūs juos vietoj kremo naudojate?
2. Įdomu ar tiktų jie 28 metų odai,
3. Užsikimšę dar ir poros labai, vidui ir riebalo yra, bet paviršiui sausoka jau. O prie visko dar ir beria oda, tokiais vos ne jaunatviniais spuogais, kažin ar įmanoma ką nors iš aliejukų prisitaikyt, kad būtų geras efektas?  unsure.gif
4. Ir ar galima jų kur mažais kiekiais pirkt, ar mėginėlių kokių
1. Taip
2. Ne amziuje esme smile.gif tinka visiems, kuriems tik tinka biggrin.gif buna tokiu var., kai odai netinka aliejai, bet neisbandzius nezinosi, ar tavo oda juos toleruoja, ar ne
3. Pavirsiuj sausa gal netinkamu veio priemoniu naudojimo? Dviprasmiska situacija, misriai-riebiai odai man atrodo l. tinkamas lazdynu riesutu al. (gerai sutraukia poras ir pan.), o sausai odai vel kiti aliejai g.gif pagal sunkuma ir pan. jau reikia rinktis. Siaip mano manymu tai svarbiausia, kad al. butu geros kokybes ir jei tnka individualiai tavo odai, tai reguliariai naudojant bet koks al. bus geras ir efektyvus
4. O kiek ml. tau butu mazas kiekis? Na, yra aroma zone (Prancuzija, pagooglink), pirkau keleta al. po 10ml., tai nebent ten. Lietuvoj geros kokybes al. pagrinde nuo 30ml. prasideda kiekiai, Siaip yra aliejus.com parduotuves, kuriose l. pigu ir pilsto tokiais kiekiais, kokiais nori. Bet manau po kokius 10ml. tai jau nepilstys vistiek smile.gif beje, ir siaip nerekomenduoju ten pirkti aliejaus veidui, kokybe labai neaiski,laikymo salygos irgi.
Jei jau nori gero aliejaus, pirk kad ir Aromanatural-ten viskas tikrai geros kokybes ir kainos nelyginamai mazesnes uz kokiu kvapu namu. Beje, prisiminiau, kad ten yra marulos al.10ml-tas aliejus labai visu giriamas, paskaityk aprasyma ir jei sudomins, tikrai siulau isbandyti. Ir kiekis nedidelis, ir siaip tikrai labai isgirtas, tik negaliu savo nuomones pasakyti, nes dar neisbandziau. Labai daug kitu turiu, kai apmazinsiu atsargas, tikrai isigysiu drinks_cheers.gif
QUOTE(Sonata1987 @ 2010 09 12, 16:00)
Tikriausiai pavadinima parasius jau gautus reklama, tai jei ka rasykit i AZ.
Jei ne asmeniniais tikslais reklamuoji, tai ir nebus reklama smile.gif daugeliui gali buti aktualu
Atsakyti
Kol kas turiu įsigijusi tik vieną - kokoso aliejų 4u.gif iš pradžių tepdavau jo gan gausiai ant veido vietoj kaukės. Jo užtepdavau, palaikydavau kokį 15min, nuplaudavau, o paskui ploną sluoksnį dar patepdavau vietoj kremo. Bet toks variantas man visai netiko schmoll.gif nes veidą išberdavo spuogais. Dabar kažkaip ir nebedrįstu jo tepti ant veido, o naudoju tiesiog kaip kūno kremą thumbup.gif kartais patepu plaukus bei palaikau per naktį. Turbūt reiks bandyti vėl jį naudoti ir veidui, tik šįsyk nepadauginsiu biggrin.gif
Atsakyti