Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Sveikutės,
Siunčiausi aliejus, tiksliau tikėjausi, kad bus sviestas, o gavau skystus aliejus- kokoso ir jojobos g.gif kai pamačiau, kad jie skysti pasimečiau ir nebežinau kur naudoti g.gif nes prieš tai turėjau abejus sviestus, visai kita konsistencija, patarkit, prašau, nes kiekiai dideli, vieno litras, kito pusė ax.gif
Atsakyti
kokosu aliejus stingsta prie zemesnes temperaturos.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 09 13, 08:42)
kokosu aliejus stingsta prie zemesnes temperaturos.

kažkaip nepanašu man ten, kad jis kada nors sustings, nes jis kaip vanduo... g.gif sviestą kai turėjau, jis skystėdavo vasarą, žiemą buvo pakankamai kietas, o čia supilta į butelius ir skysta g.gif
Atsakyti
o is kur siuntetes,jei ne paslaptis? ax.gif ar butelius jau atidarete?
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 09 13, 09:06)
kažkaip nepanašu man ten, kad jis kada nors sustings, nes jis kaip vanduo...  g.gif sviestą kai turėjau, jis skystėdavo vasarą, žiemą buvo pakankamai kietas, o čia supilta į butelius ir skysta  g.gif

pati parasete ,jog pries tai turejote sviestus, o dabar juk atsisiuntete kokosu ir jojobos aliejus! kiek zinau jie greiciau tirpsta, lydosi reaguodami i siluma. beje kokosu aliejus puikiai sukieteja- idekit i saldytuva palaikyt(as pati saldytuve ir laikau, o kai reikia naudoti truputeli idedu i karsta vandeni), o del jojobos nezinau ar jis sukieteja g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 13, 11:52)
o del jojobos nezinau ar jis sukieteja g.gif


nea, turiu jojobos alieju, nekieteja schmoll.gif bet man ir nereikia, kad kietetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 09 13, 10:06)
kažkaip nepanašu man ten, kad jis kada nors sustings, nes jis kaip vanduo...  g.gif sviestą kai turėjau, jis skystėdavo vasarą, žiemą buvo pakankamai kietas, o čia supilta į butelius ir skysta  g.gif


jojoba ir turi būti skysta, o kokosai turėtų sukietėti ir pabalti, temperatūrai nukritus. Jei nekietėja, gal ten ne kokosų aliejus, o koks nors jo skiedinys su kažkuo? Maniškiai kokosai dabar kieti ir balti, stovi kambaryje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 09 13, 09:08)
o is kur siuntetes,jei ne paslaptis? ax.gif ar butelius jau atidarete?

pirkau iš oilsbynature, butelius atidariau, o ką? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 11:14)
jojoba ir turi būti skysta, o kokosai turėtų sukietėti ir pabalti, temperatūrai nukritus. Jei nekietėja, gal ten ne kokosų aliejus, o koks nors jo skiedinys su kažkuo? Maniškiai kokosai dabar kieti ir balti, stovi kambaryje smile.gif

rašo "Coconut Oil, Fractionated" Fractionated Coconut Oil is an odorless, non-greasy, non-staining oil that helps carry therapeutic oils under the skin. It contains medium-chain triglycerides (MCT) and is a good choice for face creams that need a lighter oil.

ir "Golden Jojoba Oil" g.gif mano anksčiau pirkta jojoba gelsva ir daugiau kaip taukai, o ne skysta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 13 rugsėjo 2010 - 13:06
QUOTE(driu @ 2010 09 13, 14:00)
rašo "Coconut Oil, Fractionated"


jis perdirbtas, gal ir sušaltų nebent tik šaldytuve. Perkant reikia žiūrėti, kad būtų pirmo spaudimo, neapdirbtas aliejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 13:24)
jis perdirbtas, gal ir sušaltų nebent tik šaldytuve. Perkant reikia žiūrėti, kad būtų pirmo spaudimo, neapdirbtas aliejus smile.gif

papuoliau unsure.gif o kūnui tepti bent tinkamas jis? g.gif
Atsakyti
kūnui, plaukams sutepk, ant veido jo netepčiau. Rašo, kad gerosios jo savybės nepakeistos ir kad jis ilgai išsilaikantis. Tai ir į šaldytuvą nėra prasmės jo statyti smile.gif

o dėl veido, tai kokosai yra riebūs ir neretai būna atvejų, kai tiesiog per sunkūs odai. Veidui geriau simondsijas naudok smile.gif
Atsakyti
isigijau nilinio sviestmedzio sviesta, kad nesusikristalizuotu padariau kaip rasoma: atsildziau karstam vandeni, poto idejau saldytuvan kad sustingtu. o dabar kas? man ji laikyti saldytuve ar kaip...? g.gif ir kaip laikyti pvz avokadu,abrikosu kauliuku aliejus?hydrolatus? siaip jei greitai neisnaudosiu tai protingiausia manau butu saldytuve, kad nesugestu, bet gal blogai..? g.gif nes pvz alyvuogiu alieju laikau tiesiog spintelej, o kokosu saldytuve.
Atsakyti