Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

ir aš šį grožį neiškentus nusipirkau, tik mano varkšiukė buvo nukritusi, nuo stalo, tai pradėjo žiedai kristi.
Dabar ieškau info, kaip ją prižiūrėt, turbūt galima ją persodint žydinčią? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 06 14, 19:44)
ir aš šį grožį neiškentus nusipirkau, tik mano varkšiukė buvo nukritusi, nuo stalo, tai pradėjo žiedai kristi.
Dabar ieškau info, kaip ją prižiūrėt, turbūt galima ją persodint žydinčią? g.gif

user posted image


is tikru nedaug informacijos apie sios gelytes auginima sad.gif reikia ja stebeti ir ziureti kas tinka, o kas ne. is savo patirties galiu pasakyti, kad geriau persodinti sia grazuole ir geriau i didesni ir erdvesni vazoneli. ji prades sparciai augti. beabejo zydincia bet kokia gele persodinti nerekomenduojama. taciau, manau, kad tavo gelytes ziedeliai nukris vis. tik neissigask (as buvau begalo persigandus blush2.gif ) kai persodinsi gelyte ji sparciai prades augti ir krauti daugybe nauju ziedeliu. o jei per skrydi nuluzo kokia sakele ir neverta pergyventi. prades skotis, o ant nauju sakeliu ziedelius krauti. siaip si gelyte nera lepi. jei isgyvena pas mane tai ir pas jus augs wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 06 16, 20:04)
is tikru nedaug informacijos apie sios gelytes auginima sad.gif reikia ja stebeti ir ziureti kas tinka, o kas ne. is savo patirties galiu pasakyti, kad geriau persodinti sia grazuole ir geriau i didesni ir erdvesni vazoneli. ji prades sparciai augti. beabejo zydincia bet kokia gele persodinti nerekomenduojama. taciau, manau, kad tavo gelytes ziedeliai nukris vis. tik neissigask (as buvau begalo persigandus  blush2.gif ) kai persodinsi gelyte ji sparciai prades augti ir krauti daugybe nauju ziedeliu. o jei per skrydi nuluzo kokia sakele ir neverta pergyventi. prades skotis, o ant nauju sakeliu ziedelius krauti. siaip si gelyte nera lepi. jei isgyvena pas mane tai ir pas jus augs wink.gif


AČIUKAS už patarimus, nuraminot mirksiukas.gif

Vakar ją persodinau, žiūrėsiu kaip bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Visai netiketai ir as radau nusipirkti sita grozi Kaune smile.gif
Veziausi ir is Italijos, ir is Sicilijos sakeliu prisilauzius, bet...
O kainavo tik 16 Lt didmenoj ir sakyciau tokia ne maza - apie 30 - 40 cm.
Kibsim i auginima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 06 18, 00:14)
AČIUKAS už patarimus, nuraminot mirksiukas.gif

Vakar ją persodinau, žiūrėsiu kaip bus toliau rolleyes.gif



tikrai nera uz ka. sitas augaliukas tikrai nekaprizingas. paprasta kazkaip man su juo, o grozis neapsakytas 4u.gif nuo savosios as sakele pridaiginau lotuliukas.gif tai dabar auginsiu dvi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 22, 16:50)
Visai netiketai ir as radau nusipirkti sita grozi Kaune smile.gif
Veziausi ir is Italijos, ir is Sicilijos sakeliu prisilauzius, bet...
O kainavo tik 16 Lt didmenoj ir sakyciau tokia ne maza - apie 30 - 40 cm.
Kibsim i auginima smile.gif


bet istikru tai as jos niekur nemaciau pirkti blink.gif jei nebuciau gavus dovanu tai nzn ar kada buciau radus blush2.gif
Atsakyti
Pamaciau siandiena sia gelyte,vos vos susilaikiau nenusipirkus,tikrai realiai pasiziurejus neblogai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 06 22, 17:37)
Pamaciau siandiena sia gelyte,vos vos susilaikiau nenusipirkus,tikrai realiai  pasiziurejus neblogai atrodo bigsmile.gif



Taip ir man buvo, tik aš pamačius neatsilaikiau ir nusipirkau.


Beje, merginos, o kur jūs ją laikot ar namie, ar išnešat į lauką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 06 23, 17:04)
Taip ir man buvo, tik aš pamačius neatsilaikiau ir nusipirkau.
Beje, merginos, o kur jūs ją laikot ar namie, ar išnešat į lauką? g.gif

Aš tai namie laikau, nes neturiu kur į lauką nešti verysad.gif
o kaip jūs ją laistot? į lėkštutę ar iš viršaus? g.gif ir kokiu dažnumu?
Atsakyti
QUOTE(sanmara @ 2009 06 24, 13:56)
Aš tai namie laikau, nes neturiu kur į lauką nešti verysad.gif
o kaip jūs ją laistot? į lėkštutę ar iš viršaus? g.gif ir kokiu dažnumu?



Aš kadangi nesenau ją įsigijau, tai nelabai žinau priežiūros subtilybių, laistau ją iš viršaus, kai tik žemė pradžiūsta smile.gif
Atsakyti
Merginos,gal bandet bugenvilija laikyti per ziema verandoje - kazin ar atlaikytu? g.gif Bijau nest i kambari nes tik parnesu iskarto pradeda metyti lapus ir ziedelius blink.gif , kolkas verandoje labai gerai laikosi. Pirkau kaip kambarine gele bet ji geriau auga lauke.
Atsakyti
QUOTE(niukas @ 2009 11 24, 03:03)
Merginos,gal bandet  bugenvilija laikyti per ziema verandoje - kazin ar atlaikytu?  g.gif  Bijau nest i kambari nes tik parnesu iskarto pradeda metyti lapus ir ziedelius blink.gif , kolkas verandoje labai gerai laikosi. Pirkau kaip kambarine gele bet ji geriau auga lauke.

Mano irgi augo lauke, o dabar isveziau pas uosviene i siltnamiuka nesildoma.
Jai reikia po truputi temperatura svelninti pries ziema, nes per didelis sokas buna is verandos iskart i kambari.
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 11 24, 10:39)
Mano irgi augo lauke, o dabar isveziau pas uosviene i siltnamiuka nesildoma.
Jai reikia po truputi temperatura svelninti pries ziema, nes per didelis sokas buna is verandos iskart i kambari.


aciu uz gera minti, kad svelnint temperatura reikia pamazu, gal pripras ir prie kambario salygu 4u.gif drinks_cheers.gif , Bandysim grudintis prie silumos
Atsakyti