Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

stai kokie tikrieji bugenvilijos ziedai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2006 05 01, 01:22)
stai kokie tikrieji bugenvilijos ziedai  smile.gif


Nuostabūs žiedai wub.gif
O ta gėlė kambarinė?
Šiandien mačiau gėlių parduotuvėj tokia mažytė su didžiuliu žiedu, bet brangoka man pasirodė.
Atsakyti
Taip kambarine. Gal kur Ispanijoje auga toks medis, o pas mus gali augti sauletame kambaryje. Manau auga nemaza, bet galima geneti. Stai kaip zydime dabar

Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 05 05, 23:35)
Nuostabūs žiedai  wub.gif
O ta gėlė kambarinė?
Šiandien mačiau gėlių parduotuvėj tokia mažytė su didžiuliu žiedu, bet brangoka man pasirodė.

Ta kur dideliais žiedais, tai ne bugenvilija, bet tiksliai jos pavadinimo netaismenu. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau senokai svajoju apie tokia gelyte tai dabar uzsiemiau paieskomis tik gaila nerandu geliu salonuose verysad.gif
Gal kuri matet kas Kaune parduoda tokias gelytes ?
Buciau dekinga jeigu parasytumete.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 09 21, 13:24)
Sveikutes, jau senokai svajoju apie tokia gelyte tai dabar uzsiemiau paieskomis tik gaila nerandu geliu salonuose verysad.gif
Gal kuri matet kas Kaune parduoda tokias gelytes ?
Buciau dekinga jeigu parasytumete.

Kaip tik maciau senukuose Kaune Pramones pr. Nelabai ypatingo grozio, bet manau galima susiformuoti kazka. Lapai truputi skiriasi nuo manosios, atrodo stambesni. Siaip nemazas tai medis uzauga.
Atsakyti
Ir aš mąstau įsigyti bugenviliją. Čia buvo minėta kaip kambarinė. Kad nuo saulės su lapukais kas tai darosi. O aš norėčiau per vasarą augint lauke ir žiemą pvz. rūsin. Kaip brugmansija pvz. Ar auginate kas per vasarą lauke šią gražuolę?
Atsakyti
Gal jus mielosios galit man padeti, auginu bugenvilija, pirkausi as ja geguzes menesi, du kartus jau dziugino savo ruzavais ziedukais, kai numete paskutiniuosius ji pradejo stiebtis i virsu. i virsu ji stiebiasi ne dienomis o valandomis turbut ir nustojo krauti naujus ziedukus. ka man daryti? dabar ji atrodo taip:
http://public.fotki....a/dsc03340.html
Atsakyti
QUOTE(marijana99 @ 2008 08 05, 22:03)
Gal jus mielosios galit man padeti, auginu bugenvilija, pirkausi as ja geguzes menesi, du kartus jau dziugino savo ruzavais ziedukais, kai numete paskutiniuosius ji pradejo stiebtis i virsu. i virsu ji stiebiasi ne dienomis o valandomis turbut ir nustojo krauti naujus ziedukus. ka man daryti? dabar ji atrodo taip:
http://public.fotki....a/dsc03340.html

Na labai gyvybinga pas jus ši gėlytė. Bet jau laikas netrumpas praėjo, tai gal ir pasikeitė? T.y. surimtėjo, nustojo augti, pasiruošė žiemai? Na o jeigu ne ir liko kaip nuotraukoj, tai niekur nesidėsi - žiemojimą teks atidėti... Reiškia, reguliavimas pagal gėlės būklę. Jei žalia išliks ir kai orai pradės šalti, nešite į šiltą šviesų kambarį. Jei numes lapus - į vėsų šviesų pusrūsį ar bent šaltą patalpą, ne daugiau 10 laipsnių. Jus turbūt domino šis klausimas?
Papildyta:
QUOTE(marijana99 @ 2008 08 05, 22:03)
Gal jus mielosios galit man padeti, auginu bugenvilija, pirkausi as ja geguzes menesi, du kartus jau dziugino savo ruzavais ziedukais, kai numete paskutiniuosius ji pradejo stiebtis i virsu. i virsu ji stiebiasi ne dienomis o valandomis turbut ir nustojo krauti naujus ziedukus. ka man daryti? dabar ji atrodo taip:
http://public.fotki....a/dsc03340.html

Atsakyti
bigsmile.gif na tikrai grazi gele.bet as tokios niekur dar nemaciusi pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2008 09 06, 21:15)
Na labai gyvybinga pas jus ši gėlytė. Bet jau laikas netrumpas praėjo, tai gal ir pasikeitė? T.y. surimtėjo, nustojo augti, pasiruošė žiemai? Na o jeigu ne ir liko kaip nuotraukoj, tai niekur nesidėsi - žiemojimą teks atidėti... Reiškia, reguliavimas pagal gėlės būklę. Jei žalia išliks ir kai orai pradės šalti, nešite į šiltą šviesų kambarį. Jei numes lapus - į vėsų šviesų pusrūsį ar bent šaltą patalpą, ne daugiau 10 laipsnių. Jus turbūt domino šis klausimas?
Papildyta:

Liko zalia, kaip nuotraukoj, tik as jai virsune patrumpinau, kad i virsu nesistiebtu, tai i sonus pradejo sakas leisti, lapai nekrenta, bet ziedu nera ir gal jau si sezona nebus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SKristina27 @ 2008 09 07, 16:39)
bigsmile.gif na tikrai grazi gele.bet as tokios niekur dar nemaciusi pirkti g.gif

As ir netycia uztikau ta gelyte parduotuveje Tik geles, tai tik ta vieninteli karta ir maciau, daugiau niekada ir niekur jos nemaciau. smile.gif
Atsakyti
sveikutes.... idomu kaip jusu gelytes ziemoja???? maniske tai kokia blnaki schmoll.gif nienu momentu atsigavusi buvo, bet vel kazko augti apstojo unsure.gif
gal as ja perlieju... taip gaila butu jei pasimirtu doh.gif
Atsakyti