Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai Vilniuje

QUOTE(raidele @ 2009 12 08, 12:42)
Dukra mokosi  mirksiukas.gif

aaa... smile.gif o su kuo vairuoja?
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 12 08, 13:50)
aaa... smile.gif  o su kuo vairuoja?


Su Ričardu iš spaudos rūmų ax.gif Ir jai labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raidele: 08 gruodžio 2009 - 11:56
QUOTE(raidele @ 2009 12 08, 12:56)
Su Ričardu iš spaudos rūmų ax.gif Ir jai labai patinka  bigsmile.gif

tikiu, ji visi giria, reiks man keleta pamoku pasiimti pas ji, o gal nr turit, jei ne tai mokykloj paprasysiu.
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 12 08, 14:12)
tikiu, ji visi giria, reiks man keleta pamoku pasiimti pas ji, o gal nr turit, jei ne tai mokykloj paprasysiu.



deje dukra turiu aš ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raidele @ 2009 12 08, 13:18)
deje dukra turiu aš ne  blush2.gif

tai tada bus proga į mokyklą užlėkti mirksiukas.gif
Atsakyti
na va mano kursai jau seniai seniai baigesi Jasucio mokykloje (Spaudos rumuose), teorija issilaikiau regitroje be problemu tikrai paruosia thumbup.gif o vairavau su Antanu, nu gi puikus visu pirma kaip instruktorius ir aisku kaip zmogus, vairuodama nejauciau jokios itampos, priesingai visada pralinksmina, niekada balso nebuvo pakeles, o jei ir darydavau klaidu tai visa laika paaiskina ka blogai padariau, kaip reikia daryti, arba pradeda pykti ant tu kurie man "sutrukde" rolleyes.gif biggrin.gif na zodziu vien teigiami atsiliepimai wink.gif o beje kalbant apie instruktoriu Ricarda tai sake Jasutis, kad ji issiunte i Sirvintus (nebent jau grizo g.gif )
zinokit jeigu reiketu rinktis vel vairavimo mokykla, be jokiu dvejoniu vel rinkciausi Jasucio ir aisku instruktoriu Antana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2009 12 08, 23:26)
na va mano kursai jau seniai seniai baigesi Jasucio mokykloje (Spaudos rumuose), teorija issilaikiau regitroje be problemu tikrai paruosia  thumbup.gif  o vairavau su Antanu, nu gi puikus visu pirma kaip instruktorius ir aisku kaip zmogus, vairuodama nejauciau jokios itampos, priesingai visada pralinksmina, niekada balso nebuvo pakeles, o jei ir darydavau klaidu tai visa laika paaiskina ka blogai padariau, kaip reikia daryti, arba pradeda pykti ant tu kurie man "sutrukde" rolleyes.gif  biggrin.gif  na zodziu vien teigiami atsiliepimai  wink.gif o beje kalbant apie instruktoriu Ricarda tai sake Jasutis, kad ji issiunte i Sirvintus (nebent jau grizo  g.gif  ) zinokit jeigu reiketu rinktis vel vairavimo mokykla, be jokiu dvejoniu vel rinkciausi Jasucio ir aisku instruktoriu Antana  biggrin.gif



Jis ima tuos kurie pas jį pasiprašo. bent jau mūsų atvejis toks blush2.gif
Atsakyti
ir as pasireiksiu gal kam pades tokia informacija,taigi nerekomenduoju kaune "saugaus starto"tikrai bloga mokykla.o instruktoriu tai galiu rekomenduoti is vairaldos nors as ten nesimokiau bet emiau papildomus vaziavimus,tad kaip ten teorija desto nezinau, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raidele @ 2009 12 09, 11:04)
Jis ima tuos kurie pas jį pasiprašo. bent jau mūsų atvejis toks  blush2.gif


Šiaip gali būti smile.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki smile.gif Ruosiuos eit mokytis,tad siuo metu ieskau,renkuos vairavimo mokykla.Gal galetumete kokia parekomenduoti vilniuje,taippat nepamirskit ir instruktoriu paminet 4u.gif smile.gif (ju vardu)Vis delto daug kas priklauso ir nuo ju,tad noretusi pas normalu taip sakant patekti smile.gif :)Busiu dekinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di9: 12 sausio 2010 - 18:33
http://www.supermama...howtopic=300970
Atsakyti
aciu,bet ten gana daug visko,o ant galo Kaunas.Norejos tksl info ir pan 4u.gif
Atsakyti