Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai Vilniuje

Labukas!

Visos kurios nežinote kur Šiauliuose laikytis teises, siūlyčiau užsirašyti į vairavimo kursus I. Jagmino mokykloje. thumbup.gif Pati neseniai išsilaikiau teises viskas buvo SUPER!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai gerai teorija išmokė, insturktoriai dirba parėję iš Regitros. Tikrai nemokėjau vairuoti kaip ir didžioji dauguma, tačiau teises sugebėjau išsilaikyti iš pirmo karto! thumbup.gif thumbup.gif
Yra įmonės tinklalapis, kur daugiau informacijos rasite: www.vairuoti.lt
smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali pasakyt apie Konarskio 1 esancia mokykla, AUTOMOTOKET ? 4u.gif Planuoju ten eit mokytis.
http://automotoket.lt/
Atsakyti
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 07 10, 09:02)
Sveikos, gal kas gali pasakyt apie Konarskio 1 esancia mokykla, AUTOMOTOKET ? 4u.gif  Planuoju ten eit mokytis.
http://automotoket.lt/



girdejau geru atsiliepimu, beje kokia kaina B kategorijos teorija+vairavimas?
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2010 07 10, 15:55)
girdejau geru atsiliepimu, beje kokia kaina B kategorijos teorija+vairavimas?


sake 750lt. cia daug ar mazai? nezinau kas i ta suma ieina g.gif
Atsakyti
jei norite teisiu greiciau patariu neuzsirasyti i draiveri nors ten super paruosia bet lb ilgai uztrunka kursai man 2,5men doh.gif girdejau kad nevisur taip nes drauge kitoje mokykloje pradejo tuo paciu metu ir baige lb greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voodou @ 2010 07 13, 20:28)
jei norite teisiu greiciau patariu neuzsirasyti i draiveri nors ten super paruosia bet lb ilgai uztrunka kursai man 2,5men  doh.gif girdejau kad nevisur taip  nes drauge kitoje mokykloje pradejo tuo paciu metu ir baige lb greitai  4u.gif


Man draivery kursai užtruko vos 1,5 mėn g.gif Gal teoriją ne iš kart pas juos išlaikei? Arba su vairavimo instruktorium važiavimai labai nusitęsė?
Beje, apie draiverį gerų atsiliepimų pasakyti nelabai turiu. Jei dabar reikėtų - tikrai rinkčiausi kitą mokyklą. Teoriją paruošė gerai, tačiau daug laiko buvo iššvaistyta paskaitoms, per kurias ne mokėmės, o nieko neveikdavom, klausydavom istorijų apie instruktoriaus gyvenimą bei blondines, sutiktas gatvėj. Kas labai nepatiko - pravažiavus 10 važiavimų praktinio, man buvo pasakyta, jog mano važiavimas dar nėra geras ir niekas man nedavė kursų baigimo pažymėjimo. Nežinia, ar tokią teisę jie turi, nes toliau norėjau mokytis su vyru, kas būtų buvę nemokama. Nors prašiau draiverio išduoti pažymėjimą, sakiau, gal geriau susirasiu kitą praktinio vairavimo instruktorių, etc. viskas, ką jie man galėjo pasiūlyti buvo pirkti dar bent dvi pamokas ir per jas važiuoti su mokyklos direktoriumi, kuris įvertins mano važiavimą, ir, jei vairavimas bus puikus, išduos pažymėjimą, jei ne - neliks nieko kito, kaip pirkti daugiau pamokų. Tai klaiku - juk jos brangios ir aš absoliučiai nenorėjau. Galų gale teko nusipirkti 6 papildomas pamokas (3 po 1,5 h) ir, šiaip ne taip, išdavė tą pažymėjimą.
Bet kokiu atveju manau, jog renkantis kursus yra svarbiausias ne laikas, kurį užtrunka, bet paslaugų kokybė ir kad mokykla nebūtų orientuota į pinigų "gręžimą" iš pradedančiųjų vairuotojų. Gaila, bet būtent tokia mokykla man pasirodė "Draiveris".
Atsakyti
sveikos,

gyvenu Vilniuje - Šiaurės miestelyje, renkuosi vairavimo mokyklą, noriu išsilaikyti vairavimo teises. kadangi mokyklų yra labai daug, norėčiau arti namų esančios įstaigos:)

ar esate ką girdėję ar pačios mokinęsi A.Žukausko personalinio vairuotojų ruošimo centre (Žirmūnų g. 1b)? gal kas lanket kursus cia? kokie atisliepimai apie vairavimo instruktorius?

butu smagu sulaukti atsiliepimų apie šitą mokyklą ir patarimų apie kitas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvacius: 19 liepos 2010 - 11:41
Zukausko VRC nebloga mokykla,bet viena is brangiausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 07 20, 14:32)
Zukausko VRC nebloga mokykla,bet viena is brangiausiu ax.gif



bet ir moko gerai smile.gif

svarbiausia nesirinkit ""adpilis".ne mokykla,o nesusipratimas doh.gif irgi rinkausi pagal rajoną-taip nudegiau,kad priešui nepalinkėsiu doh.gif
Atsakyti
Ieskau vairavimo instruktoriaus Vilniuje porai ar daugiau pamokeliu. teises turiu seniai, bet vairavau automata, tai kaip begiais vaziuoti jau visai pamirsau. Gal galit rekomnenduoti, ir gal zinot kokios kainos dabar? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, patinegejau visa tema skaityti, gal zinote kas mokesi autoakademijoje? imone nuo 2003 veikia, bet komentaru nerandu apie juos... dekui 4u.gif
Atsakyti
ir as ieskau gero vairavimo instruktoriaus, kuris galetu gerai pasakyti mano padarytas klaidas ir netingetu i miesta vaziuoti.Lauksiu AZ Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tata11: 25 rugpjūčio 2010 - 20:46