Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(natale @ 2010 01 15, 14:42)
Tas tai tikrai  lotuliukas.gif  man dabar kovo 2 d. jau laukiu smile.gif)) nors dar sita gerai jauciu  hihihi.gif
idomu ka gyd pasakys del dantuku ir dantenu ar vyksta ten kas nors ar ne  mastau.gif
Papildyta:
jo labai idomu,jeigu isvis ka nors sakys,nemanau,kad cia per menesi viska imanoma padaryti:)
o tau apacia des tik kada tas dantukas is gomurio atsistos i lanka ane?  ax.gif
kada dabar tavo vizitas? bigsmile.gif
Papildyta:

toj foto nesimato tavo problemos  blush2.gif
o dukryte kokia faina  wub.gif

jo,as irgi is dantku nematau problemos,lauksim ryskesniu nuotraukyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2010 01 15, 11:46)
Fudzijama, o tu pas kokia gyd dekaisi breketus?

Yra sarasiuke mirksiukas.gif
Aciu, Kavyte drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliene @ 2010 01 15, 12:56)
Sveikutės visos 4u.gif
Seniai jum jau berašiau apie savo dantukų bėdas, bet paskaityt užsuku visada, kai tik turiu laiko.
Vakar buvau pas Grybauską, tai nieko gero nežada.. Sąkandis mano kryžminis, tektų daryti abiejų žandikaulių operaciją.. verysad.gif  Labai nuliūdau kai taip pasakė, nes kiek teko girdėti tai vieno žandikaulio pasiruošimas 8000,o dviejų - dvigubai..O kur dar ortodontinis gydymas ir taip visokie dantukų pataisymai, valymai ir pan... Dabar eisiu vasario 11d., pasakys jau tiksliai viską, nes dar turiu galimybę, kad užtektų tik apatinio operacijos, jei viršutinį praplėstų, bet kažkodėl nemanau, pasiruošus blogiausiam.. verysad.gif  Ką tik darau, kur tik beeinu vis mintys apie operaciją.. Šiaip aš jai pasiryžus, tačiau viskas remias į pinigėlius..  verysad.gif  Iš pradžių galvojau, kad breketais viską sutvarkys, bet kuo tolyn - tuo blogesnės žinios.. cray.gif


nenusimink labai, gal geriau taip kai iskart sako tas "blogas" naujienas, tada susitaikai su tuo ir bent zinai ko laukti ir kiek kainuos, negu kai uzdeda breketus, pasako mazdaug 2 metam, o po to viskas tesiasi 7 metus ir dar neaisku kada pabaiga (paskaityk Casual rase savo situacija pacioj anos temos pabaigoj)... isivaizduok kai planuji 2 metus breketus nesioti ir atitinkamai sumoketi, o paskui tenka tris kart ilgiau tai daryti ir trigubai moketi. o nervu isgadintu isvis be skaiciaus...
per kancias i zvaigzdes juk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 01 15, 14:14)
nenusimink labai, gal geriau taip kai iskart sako tas "blogas" naujienas, tada susitaikai su tuo ir bent zinai ko laukti ir kiek kainuos, negu kai uzdeda breketus, pasako mazdaug 2 metam, o po to viskas tesiasi 7 metus ir dar neaisku kada pabaiga (paskaityk Casual rase savo situacija pacioj anos temos pabaigoj)... isivaizduok kai planuji 2 metus breketus nesioti ir atitinkamai sumoketi, o paskui tenka tris kart ilgiau tai daryti ir trigubai moketi. o nervu isgadintu isvis be skaiciaus...
per kancias i zvaigzdes juk  4u.gif


Taip, tu teisi ajaja..
Skaičiau Casual istorija. Tikrai daug kantrybės ir nervų kainuojantys 7 metai breketų nešiojimo.. Kai pagalvoji, tikrai jau geriau tuos 3 metelius atvargti, o poto džiaugtis nuostabia šypsena mirksiukas.gif Aišku, pinigėlius per tuos 2-3 metelius galima sutaupyti, gal dar giminės paremtų biggrin.gif
Vakar tai juokiaus puse dienos, kai po konsultacijos grįžau, o vakare jau juokas virto ašarom.. verysad.gif Pavydžiu aš jum merginos (ir nebijau to pasakyt, nes manau mano vietoj jūs tą patį pasakytumėt), kad jūsų dantukus galima breketais sutvarkyti, nes tos "kančios" mažesnės, negu būtų po operacijos..
Atsakyti
na va, idejau jau savo kompleksa i fotkes jusu teismui. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2010 01 15, 16:09)
na va, idejau jau savo kompleksa i fotkes jusu teismui.  tongue.gif


Sveika Diana 4u.gif
Pirmoje nuotraukytėj tai nepasakyčiau, kad dantukam kas blogai mirksiukas.gif O tokia problemytę tai manau, kad breketukai greit sutvarkys smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliene: 15 sausio 2010 - 17:05
QUOTE(viliene @ 2010 01 15, 17:05)
Sveika Diana 4u.gif
Pirmoje nuotraukytėj tai nepasakyčiau, kad dantukam kas blogai mirksiukas.gif  O tokia problemytę tai manau, kad breketukai greit sutvarkys smile.gif mirksiukas.gif

AS ir ta pati norejau rasyt kai i virsutine foto paziurejau tai galvoju kur beda, o paskui jau supratau kas blogai doh.gif ale ot tinginukas dantukas neislindo iki galo doh.gif
to Diana--> o su sakandziu problemu neturi?
Atsakyti
mano tas dantukas, dar kol tai buvo pieninis, buvo labai anksti israutas, pasak ortodontes per anksti tikriausiai, kol dar nebuvo net pradejes formuotis tikrasis iltinis. du dantys pries ir po jo augo, ir ju saknys pasviro viens i kita, zodziu nezinau kaip zodziais paaiskinti - uzkirto kelia tam mano iltinukui. vat jis ir neturejo laisves isaugti iki galo. na as tikiuosi breketukai man pades, ir aciu palaikancioms uz vilti, kad pades greitai ax.gif
su sakandziu viskas ok. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 01 15, 12:56)

Casual,
o tai tau vis dar reikia uz kiekviena vizita moketi?

nea, as pradzioj ( seniai, seniai , seniai...)susimokejau uz viska is karto vienu sykiu; t6ai palyginus su dabartinem kainom- dvigubai pigiau buvo(bijau sumeluot bet man rodos kad uz kiekviena lanka mokejau po tukstanti su trupuciu g.gif ), ir daugiau nei per viena vizita nieko nebemokejau ax.gif
na, bet atvirai snekant, geriau jau sumokeciau trigubai, kad tas neshiojimo laikas but buves trigubai trumpesnis doh.gif doh.gif
matyt kad labai negeras "atvejis" esu, kad taip ilgai viskas uzsitese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2010 01 15, 13:42)
o tau apacia des tik kada tas dantukas is gomurio atsistos i lanka ane?  ax.gif
kada dabar tavo vizitas? bigsmile.gif

nežinau, tikriausiai, nieko nesakė. o kitam kartui sakė ateit po kokių 3 savaičių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 01 15, 20:31)
nežinau, tikriausiai, nieko nesakė. o kitam kartui sakė ateit po kokių 3 savaičių  mirksiukas.gif

ooo,taip fainai taip greit vizitas rolleyes.gif o tu gi sakei menesiui isvaziuosi tai grisi iki vizito? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2010 01 15, 20:54)
ooo,taip fainai taip greit vizitas  rolleyes.gif o tu gi sakei menesiui isvaziuosi tai grisi iki vizito?  g.gif

aš sakiau, kad iki vasario mėn būsiu, tai gausis 3 sav rolleyes.gif vasario pradžioj važiuosiu namo, nes 8 dieną sesija prasideda ax.gif
Atsakyti