Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

na nesunku gi buvo sukurt ax.gif tiesiog nesinorejo idet saraso, kur nera nauju nariu rolleyes.gif na kitai temai tikiuos pavyks wink.gif


Kavyte tikrai nepykstu wink.gif galvojau zmogeliukai patys susiprotes ir uzeis i senas temas ir paziures sarasus rolleyes.gif


va o del mano dantuku tai pirmadieni eisiu pasirodyt ortodontei thumbup.gif po kazkur dvieju menesiu pagaliau judins apacia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos graziu sypsenu mergaites,

Vis paskaitinedavau Jusu paplepejimus. Mano virsutiniams breketukams trys menesiukai. Ketvirtadieni sudejo tokias gumytes pacioje tarp kruminiu dantuku - ir pirmadieni jau turetu sudeti apacia - bet kazkaip abejoju... blink.gif Va jau trecia diena geriu vaistukus nuo skausmo, nes ziauriai skauda viena puse - itariu, kad protinis sugalvojo dygti. Tas mano protinis kaip ir prasikales - bet... matyt nuo tu gumu susijudino ir ... skauda. Kazin ar ji lieps rauti, nes nei vieno protinio nerove - tris isdygusius turiu - ar dar nusikels mano breketukai. Kaip Jus galvojat - juk visos su skirtingos situacijos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2010 01 16, 18:00)
Sveikos graziu sypsenu mergaites,

Vis paskaitinedavau Jusu paplepejimus. Mano virsutiniams breketukams trys menesiukai. Ketvirtadieni sudejo tokias gumytes pacioje tarp kruminiu dantuku - ir pirmadieni jau turetu sudeti apacia - bet kazkaip abejoju...  blink.gif  Va jau trecia diena geriu vaistukus nuo skausmo, nes ziauriai skauda viena puse - itariu, kad  protinis sugalvojo dygti. Tas mano protinis kaip ir prasikales - bet... matyt nuo tu gumu susijudino ir ... skauda. Kazin ar ji lieps rauti, nes nei vieno protinio nerove - tris isdygusius turiu - ar dar nusikels mano breketukai. Kaip Jus galvojat - juk visos su skirtingos situacijos.  ax.gif

Sveika, zinok as galvoju kad tau ne protini dantuka skauda o tos dantukus kur juda dabar . nes gi ir dejo tau tos gumytes kad padaryt tarpa tarp tu dantuku. vat ir skauda tau nes juda dantukai plius dar tos gumos isiriezia i dantienas. zinok ir man 5 dienos skaudejo doh.gif ma nsavaite laiko reikejo su jom isvaiksciot. mirksiukas.gif beto ant dantu foto gyd. iskarto matytu kokioj jie pozicijoj stovi, jei reiktu salint tai iskarto pasakytu. nu cia mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2010 01 16, 19:00)



Man paspaudus tuos kruminius dantukus, kurie yra "apdeti" gumytemis - tai tik jauciasi ir kramtyti as su jais galiu - bet ten gale.. - jau ir tinti pradejo ir skaudeti - matyt nuskausminanciuju vaistu poveikis mazeja.

Nebejuokinga darosi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2010 01 16, 19:05)
Man paspaudus tuos kruminius dantukus, kurie yra "apdeti" gumytemis - tai tik jauciasi ir kramtyti as su jais galiu - bet ten gale..  - jau ir tinti pradejo ir skaudeti - matyt nuskausminanciuju vaistu poveikis mazeja.

Nebejuokinga darosi  blink.gif

Nu man sunku ka ir pasakyt nes kai man dygo protiniai tai man nei tino nei skaudejo blush2.gif kad gumytes uzjudino protinius dantukus tai netikiu, nes ju "darbas" visai kitoks. teisiog gal sutapimas. g.gif jei trauksi protini tai breketai nusikels maziausiai 2 sav doh.gif turi zaizda uzgyti. neilgai laukti teks pirmadieni suzinosi mirksiukas.gif Nors protini gali traukti ir kai jau su breketais busi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natale: 16 sausio 2010 - 19:15
Shin aciu uz naujus namucius wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš čia nauja lankytoja. Kadangi už dviejų dienų deduosi breketus, tai jau praktiškai gyvenu jais. Ir benaršydama radau Jūsų pokalbius. Deduosi pas gydytoją G.Trakinienę, nes rekomendavo ją pora draugių, na ir jau laukiu nesulaukiu kol juos uždės biggrin.gif nebijau nei skausmo nei kančių, nes man jau 23 metai, ir atsibodo gyvent su baisiu kreivų dantų kompleksu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 01 17, 15:14)
Sveikos  4u.gif aš čia nauja lankytoja. Kadangi už dviejų dienų deduosi breketus, tai jau praktiškai gyvenu jais. Ir benaršydama radau Jūsų pokalbius. Deduosi pas gydytoją G.Trakinienę, nes rekomendavo ją pora draugių, na ir jau laukiu nesulaukiu kol juos uždės  biggrin.gif nebijau nei skausmo nei kančių, nes man jau 23 metai, ir atsibodo gyvent su baisiu kreivų dantų kompleksu  blink.gif

Tai smagu 4u.gif kokius breketukus turesi? kokios bedos pas tave ir kiek prognozuoja nesiot breketus?
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 01 15, 12:56)
Shin, aciu uz nauja temuke  4u.gif

Casual, manau pas tave isskirtinis atvejis, turbut retai taip buna, tiesiog ziauriai nepasiseke, gal gyd truputi klaida padare kad butent toki gydyma parinko ir va gavosi 7 meteliai... doh.gif  na as irgi tikiuosi, kad tau finiso tiesioji jau ant nosies, ir aisku nuosirdziai to linkiu..
o tai tau vis dar reikia uz kiekviena vizita moketi? nes jau gaunasi turbut trigubai nei pradzioj paskaiciuota buvo? ar gal jau nebereik moketi, nes uzsitese daug ilgiau nei planavo???

mano draugei daktare sake kad reiks nesiot du metus ir nustate ten kazkokia suma, nu ta prasme viso gydydo, padalino ja is 24men ir reikedavo moket ten kazkokia suma kas men, ir jai gydymas uzsitese ilgiau nei du metai, tai poto ji nieko nemokejo ":)
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2010 01 17, 16:21)
mano draugei daktare sake kad reiks nesiot du metus ir nustate ten kazkokia suma, nu ta prasme viso gydydo, padalino ja is 24men ir reikedavo moket ten kazkokia suma kas men, ir jai gydymas uzsitese ilgiau nei du metai, tai poto ji nieko nemokejo ":)

pas mane tas pats wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 17, 16:32)
pas mane tas pats wink.gif

labai geras dalykas smile.gif
Atsakyti