Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 12, 13:09)
siaip tai pas mane visi kruminiai su met. ker. vainikeliais pajuodavo. deciau met. ker. tik is bedos ir tik apatinius...

Esu turėjusi 4 metalo keramikos vainikėlius, visi sėkmingai juodavo palei dantenas. Vaizdas nekoks verysad.gif , gerai kad dantys 6-7. Priekiniams tikrai nedėčiau niekada niekada...geriau ilgiau pataupyt, bet šypsotis nesibaiminant 4u.gif .
Atsakyti

Gal kas galetu patarti pas koki protezista geriausia protezuoti dantis Zalgirio klinikoje? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 11 11, 21:43)
nieko nejaučiau ir nieko nejaučiu tose vietose.
Lengvo Jums rytojaus  4u.gif . Jeigu darys tą patį, ką ir man (vaistai į veną), tai žodžiu viskas taip faina buvo ...na kaip į kokį vakarėlį nueit:)) geri chemikalai:))) flirt.gif Daugiau skausmo jaučiu po eilinio dantų taisymo...o čia...absoliučiai nieko nei per operaciją, nei po jos  4u.gif , nei jokio gręžimo, nei kalimo, nei pjovimo, nei traukimo, nei siuvimo...jokių baisybių, kurias įsivaizdavau kad jos bus:))) Žodžiu 4h laukiau kol išraus protinį dantį- sekiau kad nepamiršųsmile.gif)) o jį pasirodo ištraukė per pirmas minutes:)))) žodžiu smegenys neveikia visiškai, na max sureaguoja į žodžius *pasukite galvą į mane šiek tiek*smile.gif))

Labas rytas,

ačiu už palaikymą 4u.gif
Jau po visko galiu pasakyti, kad viskas super thumbup.gif , pradžioje buvo baisu, kol nežinai kaip bus. Darė tik vietine nejautra, jos pilnai užteko, kita diena negeriau jokiu nuskausminamuju, kaip nekeista visiškai neskauda, tik dabar maistą turiu minkšta rinktis biggrin.gif kol užgis.
Visoms sekmės 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ieškau gero protezuotojo Vilniuje, prieinamomis (kiek tai įmanoma) kainomis, mat laukia trijų dantų viršuj, prieky, protezavimas. Netekau trečių dantukų abiejose pusėse viršuj ir ketvirto dešinėj sad.gif Turiu itin silpnus dantukus, didelė tikimybė, kad tai ne paskutiniai tokie, tad ieškau ir ekonomiško varianto 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ir as noreciau jusu rekomendaciju....Gal galit rekomenduoti gera protezuotoja Vilniuj?
Aciukas
Atsakyti
QUOTE(DziNNy @ 2010 11 16, 18:05)
Laba diena,

Ieškau gero protezuotojo Vilniuje, prieinamomis (kiek tai įmanoma) kainomis, mat laukia trijų dantų viršuj, prieky, protezavimas. Netekau trečių dantukų abiejose pusėse viršuj ir ketvirto dešinėj sad.gif Turiu itin silpnus dantukus, didelė tikimybė, kad tai ne paskutiniai tokie, tad ieškau ir ekonomiško varianto 4u.gif

Dėkui 4u.gif

QUOTE(lavilazaira @ 2010 11 17, 20:07)
Sveiki,
Ir as noreciau jusu rekomendaciju....Gal galit rekomenduoti gera protezuotoja Vilniuj?
Aciukas

Kadangi reklama šiais laikais - brangus dalykas smile.gif, o mums už ją niekas nemoka, tai geriau pasiskaitykit atidžiai šią ir ankstesnes temas ir klauskit per až.

Vat jei jis man padarytų nuolaidą poryt, kad aš čia jį giriu ir rekomenduoju, būtų kitas reikalas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 17 lapkričio 2010 - 20:14
QUOTE(vija @ 2010 11 17, 21:12)
Kadangi reklama šiais laikais - brangus dalykas smile.gif, o mums už ją niekas nemoka, tai geriau pasiskaitykit atidžiai šią ir ankstesnes temas ir klauskit per až.

Vat jei jis man padarytų nuolaidą poryt, kad aš čia jį giriu ir rekomenduoju, būtų kitas reikalas wink.gif


as klausinejau pas ka neiti implantuotis, o tokia antireklama nemokama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

del protezavimo pas mane neklauskit, nes as nelabai patenkinta. Is triju vainikeliu teks viena perdaryti del to, kad liko tarpelis tarp dantenu ir vainikelio. Nors kiek girdejau nevisada is karto padaro taip kaip reikia g.gif


Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 19, 19:44)
Sinuso dugno pakėlimas (man reikėjo, jums gali būti, kad nereikės): 3 420 Lt
Du implantai: 4 000 Lt
Du vainikėliai: 3 160 Lt

Jokių papildomų mokesčių už gijimo galvutes, panoraminė nuotrauka už pusę kainos (30 Lt).


Laba, o kur cia tokios padorios kainos?

Na, as esu jusu visu bendraminte, tik didziausia problema kol kas, kad visi gydytojai sako skirtingai doh.gif Vienas siule tilta, kitas protezuot (tiesa, paminejo, kad daugiau 5 metu protezas netemps - kas cia per gydytojas???), kitas implantuot. Poryt einu pas ketvirta gydytoja. Nors man jau dabar aisku, kad reikes implantuot.
Vakar skambinau i Puro klinika preliminariai paklaust kainos, tai sake, kad viskas butu apie 5000 Lt (cia paprasciausias implantavimas be jokiu dirbtiniu kaulu).
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 11 23, 09:37)
Laba, o kur cia tokios padorios kainos?

Na, as esu jusu visu bendraminte, tik didziausia problema kol kas, kad visi gydytojai sako skirtingai  doh.gif  Vienas siule tilta, kitas protezuot (tiesa, paminejo, kad daugiau 5 metu protezas netemps - kas cia per gydytojas???), kitas implantuot. Poryt einu pas ketvirta gydytoja. Nors man jau dabar aisku, kad reikes implantuot.
Vakar skambinau i Puro klinika preliminariai paklaust kainos, tai sake, kad viskas butu apie 5000 Lt (cia paprasciausias implantavimas be jokiu dirbtiniu kaulu).


kaina dar priklauso nuo to kuo protezuosit: cirkoniu, metalo keramika, bemetale keramika...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 23, 11:46)
kaina dar priklauso nuo to kuo protezuosit: cirkoniu, metalo keramika, bemetale keramika...


Jo, jo, zinau, kad priklauso. Cia tie 5000 lt uz metalo keramika.
Turiu du protezus metalo, neturiu kuom skustis is esmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 11 23, 13:58)
Jo, jo, zinau, kad priklauso. Cia tie 5000 lt uz metalo keramika.
Turiu du protezus metalo, neturiu kuom skustis is esmes  smile.gif


nu as tokiu kainu nemaciau pas kitus gydytojus, nebent VIC klinikoje...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 23, 13:30)
nu as tokiu kainu nemaciau pas kitus gydytojus, nebent VIC klinikoje...


As dar turejau minti pasiskambinti i VIC, bet pamaciau jusu komentarus apie kainas, tai gal susilaikysiu. Planuoju pasidomet Gidenta ir MIR. Bet labai noreciau su viskuom tilpti i 4000, o dar geriau butu ir i 3500.
Atsakyti