Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

[quote=gabazzz,2010 11 23, 14:54]
As dar turejau minti pasiskambinti i VIC, bet pamaciau jusu komentarus apie kainas, tai gal susilaikysiu. Planuoju pasidomet Gidenta ir MIR. Bet labai noreciau su viskuom tilpti i 4000, o dar geriau butu ir i 3500.


gabazzz,

as gydžiausi MIR klinikoje ir ištikrųjų esu labai patenkinta rezultatais smile.gif tokios gražios klinikos manau nerasi visoje Lietuvoje, o smagiausia, kad ir kainos įkandamos! Implantuojantis gydytojas yra puikus thumbup.gif Dirba labai kruopščiai ir atsakingai, taip pat visada atsako į tau rūpimus klausimus ir esamą situaciją paaiškina išsamiai. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu ir drąsiai rekomenduoju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2010 11 12, 12:41)
Tai , kad dedant metalo keramiką gali likt juoda linija ir aš skaičiau, bet man įdomu, reali tikrovė, kas nešioja. Man stomatologė paskaičiavo, dedant 4-iems priekiniams dantims metalo ir bemetalę, tai kaina dvigubai skiriasi. Dėčiau metalo, jei garantuotų, kad nebus tos tamsios juostos. Nors gundausi iš paskutiniųjų tą bemetalę, bet įdomu kaip jos atsparumas, nebus taip, kad po poros metų nuskils ir vėl baisulinius pinigus reiks kišt.
Be to kai visur klausinėjau, sako karūnėlės kainą, o mano atveju reiktų dėti įklotus, kurie yra ir bemetaliai, ir jų kaina panaši kaip karūnėlės.(nes negyvi dantuys ir jų mažai likę).


Na, as turiu tik kruminius metalo keramika (ta prasme, kad like dantys yra mano savi), tai vienam jau dantena pasislinkus ir ta juoda juosta matosi. O kitam ne rolleyes.gif Dejaus gal pries kokius 5-6 metus. Mama nesioja dantis jau kokia 10 metu (kokiu 70 proc yra protezai, tame tarpe ir priekiniai), tai pas ja matosi zymiai maziau ta juostele, bet vistiek matosi..
As asmeniskai nedeciau metalo, nes vistiek anksciau ar veliau sypsena praras zavesi. Bet gal kitu patirtis skirtinga.. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(kubush @ 2010 11 23, 15:33)
as gydžiausi MIR klinikoje ir ištikrųjų esu labai patenkinta rezultatais smile.gif tokios gražios klinikos manau nerasi visoje Lietuvoje, o smagiausia, kad ir kainos įkandamos! Implantuojantis gydytojas yra puikus thumbup.gif Dirba labai kruopščiai ir atsakingai, taip pat visada atsako į tau rūpimus klausimus ir esamą situaciją paaiškina išsamiai. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu ir drąsiai rekomenduoju  cool.gif


Ka tik skambinau. MIR'e galima sutilpti i 3000 Lt (metalo keramika, be jokiu kaulu operaciju), bet... Man nepatiko, kad implantai korejietiski. Vienas gydytojas, kuris irgi deda korejietiskus, man sake, kad jie grubesni (tai nesiule tik priekiniams), be to, ant ju ateity nelabai isena padaryt tiltu. Nesakau, kad planuoju savo dantu isbyrejima, bet, zinot, koks gyvenimas buna.. unsure.gif
Atsakyti
Kur Kaune gerai ir nebrangiai deda implantus?
Šiandien man trauks viršutinį šeštuką, tai jau ruošiuosi morališkai implantacijai, kurios kaina, išties, žvėriška doh.gif

PS. - kaip manote, ar man traukti tik vieną šeštuką ar kartu ir aštuntą protinį, kuris toje pačioje pusėje, tai tada liktų toje pusėje vienas palaidas septintukas be atramos. Mano odontologė "neleidžia" abiejų iškart rauti, o man tą aštuntą netgi labiau skauda nei šeštuką, kuris negyvas - tik po beveik visai ištirpusiomis šaknimis turi solidų pūlinį. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kinsela @ 2010 11 24, 10:45)
Kur Kaune gerai ir nebrangiai deda implantus?
Šiandien man trauks viršutinį šeštuką, tai jau ruošiuosi morališkai implantacijai, kurios kaina, išties, žvėriška  doh.gif

PS. - kaip manote, ar man traukti tik vieną šeštuką ar kartu ir aštuntą protinį, kuris toje pačioje pusėje, tai tada liktų toje pusėje vienas palaidas septintukas be atramos. Mano odontologė "neleidžia" abiejų iškart rauti, o man tą aštuntą netgi labiau skauda nei šeštuką, kuris negyvas - tik po beveik visai ištirpusiomis šaknimis turi solidų pūlinį.  unsure.gif


Nu, del rovimo, tai cia gydytojas pasakys. Pas mane su protiniais irgi tragiska situacija. Kol kas nieko dar neskauda, tai preziumuoju, kad nieko jie neremia, bet visi 4 auga gulsciom doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 11 23, 20:01)
Na, as turiu tik kruminius metalo keramika (ta prasme, kad like dantys yra mano savi), tai vienam jau dantena pasislinkus ir ta juoda juosta matosi. O kitam ne  rolleyes.gif  Dejaus gal pries kokius 5-6 metus. Mama nesioja dantis jau kokia 10 metu (kokiu 70 proc yra protezai, tame tarpe ir priekiniai), tai pas ja matosi zymiai maziau ta juostele, bet vistiek matosi..
As asmeniskai nedeciau metalo, nes vistiek anksciau ar veliau sypsena praras zavesi. Bet gal kitu patirtis skirtinga.. blink.gif
Papildyta:
Ka tik skambinau. MIR'e galima sutilpti i 3000 Lt (metalo keramika, be jokiu kaulu operaciju), bet... Man nepatiko, kad implantai korejietiski. Vienas gydytojas, kuris irgi deda korejietiskus, man sake, kad jie grubesni (tai nesiule tik priekiniams), be to, ant ju ateity nelabai isena padaryt tiltu. Nesakau, kad planuoju savo dantu isbyrejima, bet, zinot, koks gyvenimas buna..  unsure.gif


Beje MIR klinikoje man leido rinktis implantus, nes sakė pageidaujant sukami yra visų rušių implantai, o korėjietiškus impantus pasirinkau kaip tik dėl jų aštrių srėgių, tai jie nėra grubūs rolleyes.gif manau, kad kiek gydytojų tiek ir skirtingų nuomonių, todėl niekada nepakenks pasikonsultuoti su keliais ir išsirinkti geriausiai išmanantįsmile.gif sėkmės gydantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kubush @ 2010 11 24, 11:39)
Beje MIR klinikoje man leido rinktis implantus, nes sakė pageidaujant sukami yra visų rušių implantai, o korėjietiškus impantus pasirinkau kaip tik dėl jų aštrių srėgių, tai jie  nėra grubūs rolleyes.gif  manau, kad kiek gydytojų tiek ir skirtingų nuomonių, todėl niekada nepakenks pasikonsultuoti su keliais ir išsirinkti  geriausiai išmanantįsmile.gif sėkmės gydantis 4u.gif


O kokiu rusiu dar siule?
As irgi nustebau, kad internete kainorasty raso, kad priklauso nuo rusies, o po to pasiulo tik viena rusi. g.gif
Man tas ju grubumas yra dzin, labiau aktualu, kad ant ju tilto negalima daryt. Na, bent jau taip sake.
Na, ryt einu dar pas viena gydytoja. Bus matyt smile.gif
Atsakyti
Kodėl ant korėjietiškų negalima vėliau daryti tilto? Gal paaiškino?
Atsakyti
Sveikos, noreciau pasiklausti kur geriausia statytis implanta ir kaina butu prieinamaiusia kurioje klinikoje, beto pasiskaiciau kad implantai buna korejietiski ir tt tai gal zinote kokius geriausiai statytis ir kiek apytiksliai kainuotu vieno implanto pastatymas? buciau laai dekinga uz informacija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2010 11 24, 20:08)
Sveikos, noreciau pasiklausti kur geriausia statytis implanta ir kaina butu prieinamaiusia kurioje klinikoje, beto pasiskaiciau kad implantai buna korejietiski ir tt tai gal zinote kokius geriausiai statytis ir kiek apytiksliai kainuotu vieno implanto pastatymas? buciau laai dekinga uz informacija  rolleyes.gif


Pas mane amerikietiški.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 11 24, 14:52)
Kodėl ant korėjietiškų negalima vėliau daryti tilto? Gal paaiškino?


Nu, supratau, kad konstrukciija kazkokia kitokia. Tas gydytojas siaip manes konkreciai neagitavo rinktis butent tos ar kitos rusies, bet isvardijo, kas kaip. Dar siule kanadietiskus ir svediskus.

O vakar pamasciau, kazin kiek implantavimas Baltarusijoj kainuoja, nes rase kazkada "Lietuvos ryte" apie moteri, kur vaziuoja dantu susiremontuot ten ir kad pacioj jau afigieniausioj klinikoj viskas 2 kartus pigiau nei pas mus. Tik minusas toks, kad o kas bus, jei neprigis/sulus ar pan. tas implantas, detas Baltarusijoj? Neturesi vizos, tai reikes dar ja gauti, kad ten vaziuoti, tai cia gali be burnos likti po to blink.gif blink.gif
Atsakyti
Gal kas lanketes Kauno "Lazerines odontologijos centre"? Idomu butu suzinoti nuomone apie sia klinika.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 11 25, 09:48)
Nu, supratau, kad konstrukciija kazkokia kitokia. Tas gydytojas siaip manes konkreciai neagitavo rinktis butent tos ar kitos rusies, bet isvardijo, kas kaip. Dar siule kanadietiskus ir svediskus.

O vakar pamasciau, kazin kiek implantavimas Baltarusijoj kainuoja, nes rase kazkada "Lietuvos ryte" apie moteri, kur vaziuoja dantu susiremontuot ten ir kad pacioj jau afigieniausioj klinikoj viskas 2 kartus pigiau nei pas mus. Tik minusas toks, kad o kas bus, jei neprigis/sulus ar pan. tas implantas, detas Baltarusijoj? Neturesi vizos, tai reikes dar ja gauti, kad ten vaziuoti, tai cia gali be burnos likti po to  blink.gif  blink.gif

nu jeigu paskaiciuoti kiek vizitu man reikejo:
1. implantacija
2. siulu istraukimas po savaites
3. gijimo galvutes po 4 menesiu
4. siulu istraukimas po savaites
5. antspaudu nuimimas protezavimui po savaites
6. matavimasis po savaites
7. pricementavimas po poros dienu
tai nelabai apsimoka i Baltarusija vaziuoti, nebent turite ten nemokamai kur gyventi arba sudes viska per viena karta...
Atsakyti