Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 25, 09:51)
nu jeigu paskaiciuoti kiek vizitu man reikejo:
1. implantacija
2. siulu istraukimas po savaites
3. gijimo galvutes po 4 menesiu
4. siulu istraukimas po savaites
5. antspaudu nuimimas protezavimui po savaites
6. matavimasis po savaites
7. pricementavimas po poros dienu
tai nelabai apsimoka i Baltarusija vaziuoti, nebent turite ten nemokamai kur gyventi arba sudes viska per viena karta...


Tai as ta pati skaiciuoju, kad reikes vazinet nemazai. Aisku, kuro sanaudos tai mizernos, nes ten gali uzsipilt po pora lituku. Dar galima tuo paciu kazka atlikti (pvz viena danti noreciau suprotezuot, kol yra is ko), bet kad nei zinau, kur cia reik pasiskaityt, nei ka..
O klausimas - kai istraukia danti, tai ten irgi uzsiuva?
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 11 25, 11:08)
Tai as ta pati skaiciuoju, kad reikes vazinet nemazai. Aisku, kuro sanaudos tai mizernos, nes ten gali uzsipilt po pora lituku. Dar galima tuo paciu kazka atlikti (pvz viena danti noreciau suprotezuot, kol yra is ko), bet kad nei zinau, kur cia reik pasiskaityt, nei ka..
O klausimas - kai istraukia danti, tai ten irgi uzsiuva?

nu ziurint kaip traukia. kai valo nuo puliniu ar dar kazko tai uzsiuva, o siaip tai, kiek prisimenu, nei 3 protiniu, nei 1 kruminio neuzsiuvo
Atsakyti
Gal kas lankėsi Kauno implantologijos centre? Įdomu būtų išgirsti nuomonę apie šį centrą.
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 25, 10:28)
nu ziurint kaip traukia. kai valo nuo puliniu ar dar kazko tai uzsiuva, o siaip tai, kiek prisimenu, nei 3 protiniu, nei 1 kruminio neuzsiuvo


Zodziu, vakar vel konsultavausi, tai siule tik implantuot, nes protezavimas butu be garantijos.
Bet kitas klausimas - mano visi protiniai dantys dygsta gulsciom, tai gydytoja sake, jokiu budu netempti i nakti su tais dantim ir pamazu issiraut. Pasiule vienu kartu israuti ta, kur reikia deti implanta ir toj pacioj pusej protini.. Ar nebus per ziauru vienai procedurai tiek? (bendradarbe sake, kad nebut durnai ir neraut dvieju, bet kai ne medikas sneka, tai irgi nezinia..)
Atsakyti
Norejau paklausti pas tas kurioms dare sinuso pakelima atviru budu: po kiek laiko VISISKAI nesijaute kad ten kazkas daryta? 4u.gif

QUOTE(gabazzz @ 2010 11 26, 10:35)
Zodziu, vakar vel konsultavausi, tai siule tik implantuot, nes protezavimas butu be garantijos.
Bet kitas klausimas - mano visi protiniai dantys dygsta gulsciom, tai gydytoja sake, jokiu budu netempti i nakti su tais dantim ir pamazu issiraut. Pasiule vienu kartu israuti ta, kur reikia deti implanta ir toj pacioj pusej protini.. Ar nebus per ziauru vienai procedurai tiek? (bendradarbe sake, kad nebut durnai ir neraut dvieju, bet kai ne medikas sneka, tai irgi nezinia..)

ne karta girdejau apie sunkia busena po protiniu dantu rovimo, bet man tai buvo nesunkiau negu po dantu plombavimo - skyle ir viskas... Jeigu rauna ten kur pulinys arba uzdegimas yra, tai po to gali skaudeti ilgai ir nuobodziai... As turbut rauciau nors ir tris per viena karta, kad tik nereiketu du kartus kankintis ir pasiimciau 1-2 laisvas dienas darbe mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 26 lapkričio 2010 - 10:38
Svekutes,

Vakar buvau pas stomotologa ir man uzcementavo ant vieno kruminio danties metalo keramikini vainikeli. Bet man kazkaip nelabai patogiai tas dantis, ta prasme vienoj vietoj lyg per aukstai jis man ir nemaloniai lieciasi su virsutiniais dantimis.na cia kai blomba deda ir vis ziuri su juodu popieriuku kur reik paslifuot, kad nejaustum diskomforto. Tai va ir man cia panasiai su tuo protezu, lyg noretusi kad kazkur dar paslifuotu. Tik klausimas ar gales stomotologas ta keramika slifuot? ar reikes lupt ta danti ir kad dantu technikas sutvarkytu (ko as o tu siaubeli laaabai nenoriu)
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 26, 11:36)
Norejau paklausti pas tas kurioms dare sinuso pakelima atviru budu: po kiek laiko VISISKAI nesijaute kad ten kazkas daryta?  4u.gif



Gana greitai, aš jau po trijų savaičių keliavau į Romą ir nebuvo jokių problemų.
Papildyta:
QUOTE(dydy88 @ 2010 11 26, 13:06)
Svekutes,

Vakar buvau pas stomotologa ir man uzcementavo ant vieno kruminio danties metalo keramikini vainikeli. Bet man kazkaip nelabai patogiai tas dantis, ta prasme vienoj vietoj lyg per aukstai jis man ir nemaloniai lieciasi su virsutiniais dantimis.na cia kai blomba deda ir vis ziuri su juodu popieriuku kur reik paslifuot, kad nejaustum diskomforto. Tai va ir man cia panasiai su tuo protezu, lyg noretusi kad kazkur dar paslifuotu. Tik klausimas ar gales stomotologas ta keramika slifuot? ar reikes lupt ta danti ir kad dantu technikas sutvarkytu (ko as o tu siaubeli laaabai nenoriu)


Keramikos tai tikrai nešlifuos, nebent viršutinis dantis yra plombuotas, tada jį būtų galima pašlifuoti, man taip darė. O vaikinėlis nusiema tikrai lengvai ir greitai, man prieš pusmetį nuėminėjo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 11 26, 13:11)
Gana greitai, aš jau po trijų savaičių keliavau į Romą ir nebuvo jokių problemų.

jo blink.gif o man po puses metu vis dar jauciasi kad ten gyja... ne skausmas, bet kai paspaudziu ta vieta, kur operavo, tai ne taip kaip sveikos dantenos. Kiek gydytoju apejau - niekas neranda kame reikalas... Itaria kad gretimi dantys kalti, nes is vienos puses dantis po resekcijos, o is kitos dantis po vainikeliu jau 8 metai. Lyg tycia rentgenas irgi nieko itartino nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 11 26, 13:20)
jo  blink.gif o man po puses metu vis dar jauciasi kad ten gyja... ne skausmas, bet kai paspaudziu ta vieta, kur operavo, tai ne taip kaip sveikos dantenos. Kiek gydytoju apejau - niekas neranda kame reikalas... Itaria kad gretimi dantys kalti, nes is vienos puses dantis po resekcijos, o is kitos dantis po vainikeliu jau 8 metai. Lyg tycia rentgenas irgi nieko itartino nerodo  g.gif


Pabandžiau pačiupinėti, storiau toj pusėj, bet diskomforto jokio nėra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dydy88 @ 2010 11 26, 12:06)
Svekutes,

Vakar buvau pas stomotologa ir man uzcementavo ant vieno kruminio danties metalo keramikini vainikeli. Bet man kazkaip nelabai patogiai tas dantis, ta prasme vienoj vietoj lyg per aukstai jis man ir nemaloniai lieciasi su virsutiniais dantimis.na cia kai blomba deda ir vis ziuri su juodu popieriuku kur reik paslifuot, kad nejaustum diskomforto. Tai va ir man cia panasiai su tuo protezu, lyg noretusi kad kazkur dar paslifuotu. Tik klausimas ar gales stomotologas ta keramika slifuot? ar reikes lupt ta danti ir kad dantu technikas sutvarkytu (ko as o tu siaubeli laaabai nenoriu)

Nu bet būtų nesąmonė lupti ką tik pricementuotą dantį... O neklausė, ar viskas ok prieš cementuojant? Ar tik vėliau pasijuto?
Man pricementavo tris krūminius praeitą savaitę (valioooo, pagaliau baigiau visą epopėją su dantim!!!), tai jaučiuos kaip su savais. Ir vizualiai puikiai atrodo. Bet kelis kartus teko eiti, kol technikė įtiko gydytojui...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 11 26, 16:00)
Nu bet būtų nesąmonė lupti ką tik pricementuotą dantį... O neklausė, ar viskas ok prieš cementuojant? Ar tik vėliau pasijuto?
Man pricementavo tris krūminius praeitą savaitę (valioooo, pagaliau baigiau visą epopėją su dantim!!!), tai jaučiuos kaip su savais. Ir vizualiai puikiai atrodo. Bet kelis kartus teko eiti, kol technikė įtiko gydytojui...


Man pradžioj buvo pricementavęs su laikinu cementu ir leido panešioti dvi savaites ir tada cementavo galutinai, kai įsitikino, kad viskas gerai. O va vieną teko nuėminėti po penkių metų, nes išlindo techniko klaida, bet už pakeitimą nereikėjo mokėti.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 11 26, 16:00)
Nu bet būtų nesąmonė lupti ką tik pricementuotą dantį... O neklausė, ar viskas ok prieš cementuojant? Ar tik vėliau pasijuto?
Man pricementavo tris krūminius praeitą savaitę (valioooo, pagaliau baigiau visą epopėją su dantim!!!), tai jaučiuos kaip su savais. Ir vizualiai puikiai atrodo. Bet kelis kartus teko eiti, kol technikė įtiko gydytojui...

Na is pradziu lyg viskas gerai buvo kai matavo, bet kai pricementavo nu kazkas man ten kliuna blush2.gif gal nuo cemento dantis kiek pakilo ir del to netinka man ten kazkas g.gif
tai va siandien aisiu pas gydytoja, tai idomu ka darys g.gif na lupt tai tikrai nenoriu ka tik pricementuota danti verysad.gif bijau kad su saknim jo neisluptu (nes as niekaip neisivaizduojo to vainikelio nuemimo proceduros, o tik kaip vos ne rovima danties, tik saknu tai raut nereikia) doh.gif
Atsakyti