Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesija "sugadink suknele"

QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 07:12)
Na kaip matom visų nuomonės skirtingos. Kiekvienai savo. Aš tai išsaugočiau suknelę...


Na, dalyvavimas Trash the dress dar nereiškia, kad po to tos suknelės negali saugoti. Tokia fotosesija tiesiog suteikia galimybę ją dar kartą kūrybiškai panaudoti:)
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 02 02, 20:31)
ha ha Veronika biggrin.gif bet man visai patinka, kodel ne jei taip norisi, tik man gal smagiau siaip kokia fotosesija idomesne pasidaryti butu ne vestuviu proga, o be progos ir ne su aptrintais lagaminais prie begiu biggrin.gif

praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj wub.gif ziauriai patiko thumbup.gif galite kelias foto ivertinti trash the dress 4u.gif idomi Jusu nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
pirma karta pamaciau toki dalyka ir pasirasau thumbup.gif wub.gif
trecia diena po vestuviu, kai busiu atsigavusi ir grazi, ir dar neissivaliusi sukneles, bei neisvaliusi vyro kostiumo varysim ir mes paissidirbineti doh.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 02 10, 09:41)
praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj  wub.gif  ziauriai patiko  thumbup.gif  galite kelias foto ivertinti trash the dress  4u.gif idomi Jusu nuomone  bigsmile.gif


Man tai gaila butu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 02 10, 09:41)
praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj  wub.gif  ziauriai patiko  thumbup.gif  galite kelias foto ivertinti trash the dress  4u.gif idomi Jusu nuomone  bigsmile.gif

as asmeniskai nelabai suprantu to sukneles gadinimo tikslo ar malonumo, bet jeigu jau pasiryzciau tai rinkciausi geriau kokiam purve ar ezere pasitaskyti kad tai butu linksma..
na prasete isreiksti nuomone tai nesupykite, bet man sios nuotraukos labiau dvelkia kaskokia nuoskauda, liudesiu, neviltim.. nelabai man siejasi su vestuvine suknele... toks vaizdelis, kad nuotaka paliko prie altoriaus ir ji sielvartauja ir nori atsikratyti sios sukneles, jeigu ideja buvo tokia tai gal g.gif bet jei ne tai nelabai supratau...
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 02 10, 07:41)
praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj  wub.gif  ziauriai patiko  thumbup.gif  galite kelias foto ivertinti trash the dress  4u.gif idomi Jusu nuomone  bigsmile.gif

na sorry,bet man sios foto nelabai.yra tikrai labai graziu foto padarytu sia tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 02 10, 09:41)
praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj  wub.gif  ziauriai patiko  thumbup.gif  galite kelias foto ivertinti trash the dress  4u.gif idomi Jusu nuomone  bigsmile.gif


Tos nuotraukos užuojauta ir gailestį sukelia, o ne susižavėjima.

o jums pačiai gražu?
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2010 02 16, 16:24)
Tos nuotraukos užuojauta ir gailestį sukelia, o ne susižavėjima.

o jums pačiai gražu?


Pacios nuotraukos tai nieko, bet israiska - ka cia reiskia: vestuves tai nelaime, kancia, ko tas makiazas toks, nelabai man siejasi - trash tai trash, bet ar nuotaka turi tapti baisune ir naikinti graziausios dienos atributa tarsi noretu sunaikinti ir ta diena? as tai trash the dress vertinu ir man atrodo fun, bet tik ne tokia jos forma..
Atsakyti
man tai labai keistas tas tinklapis da, kur net fotografo vardo pavardes nera smile.gif
Atsakyti
Pakankamai karsta diskusija smile.gif blogas demesys, geras demesys, bet vistiek tai demesys, o jei zmones diskutuoja, tai vadinasi aktualu? smile.gif

betkokiua atveju, mes savo projekta jau nufilmavome... laukia ilgas montazo, muzikos kurimo darbas ir t.t.

pirmos akimirkos cia:
http://www.vanilinis...t/blogas/?p=104
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką, bet susižavėjomo nesukėlė.
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 02 10, 10:41)
praeita savaite ir as sudalyvavau asmeniskai trash the dress fotosesijoj  wub.gif  ziauriai patiko  thumbup.gif  galite kelias foto ivertinti trash the dress  4u.gif idomi Jusu nuomone  bigsmile.gif

Man nepatyko. Kur grožis? Jei manot kad tai menas, jis turi maža verte ir bėgant laikui nepadidės.
Atsakyti