Įkraunama...
Įkraunama...

Ta saldi nuodėmė... Šokoladas

Oi kokia nuostabi tema smile.gif Kap tik man - smalyžei laugh.gif Jungiuosi prie pieniško šokolado gerbėjų (va, pas Baltic girl isipaisyti is svecius šansu kaip ir nebelieka biggrin.gif ) Iš lietuviškų, tai laabai skanūs princo šokoladai su lazdyno ir migdolų riešutais thumbup.gif Dar labai mėgstu belgišką Godiva ir Newhaus, bet irgi tik pienišką. Gaila, kad Leituvoje dar nėra... mad.gif Dar nepakartojamo skonio yra toks baltas šokoladas su neskaldytais riešutais (atrodo, kad "Richer sport" vadinasi ar kažkaip panašiai g.gif - kai šokoladas rankose, tai nelabai tas popieriukas berūpi tongue.gif )
Ir dar tokios kriauklytės laabai skanios. Iš G raidės pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Kaja @ 2004 04 26, 08:23)
Oi kokia nuostabi tema smile.gif Kap tik man - smalyžei laugh.gif Jungiuosi prie pieniško šokolado gerbėjų (va, pas Baltic girl isipaisyti is svecius šansu kaip ir nebelieka biggrin.gif )

oi, Kaja, ateik i svecius, tik va tu kriauklyciu mums reiktu daugiau uzsipirkt laugh.gif man jos irgi laAbai skanios..... rolleyes.gif jos ar tai guerlain vadinasi...
Atsakyti
pats skaniausias sokoladas juodasis!!!! kad ir kokiu geru pienisku esu ragavusi, bet juodajam lieku istikima! essen.gif
Atsakyti
: mm..shokoladas thumbup.gif jis vienas is kaltininku kodel tokia stora neshtuke pasidariau rolleyes.gif
pienishkas, pienishkas, pienishkas clap.gif + rieshutai wink.gif
arba baltas koretas... niam,niam essen.gif
Atsakyti
NEMEGSTU jokio, o ypac balto rolleyes.gif
Atsakyti
O man skaniausias shokoladas is vaikystes prisiminimu. Pamenu budavo tokios shokoladines zuvys, gabala jos vos ne su kirvuku tekdavo atsikirsti ir tada griauzti.... Skonis budavo nesvietishkas thumbup.gif
Gal ir dabar tas juodas panashus, bet ne toks.... g.gif

Beja...ar ragavote naujienos - "Karunos" shokolado pusiau juodo, pusiau balto? As tai dar tik reklama jo maciau....
Atsakyti
mm kazkodel ir as sokolado nemegeja.. taip sakant kai "uzplaukia"
o skaniausias koretas baltas jei jau uzkabinu smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka:
1. Karunos "karaliskas" (zalioj didelej, berods 300gr dezutej);
2. Karunos "karaliskas" koretas (raudonoj 100gr dezutej);
3. Toblerone (pakuote ne su balta spalva, o su geltona).
4. Princas su lazdyno riesutais rolleyes.gif
Balto tai kazkodel nemegstu... unsure.gif
Juodas yra juodas essen.gif essen.gif essen.gif As kaip smike labiausiai megstu juoda laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 04 26, 09:37)
oi, Kaja, ateik i svecius, tik va tu kriauklyciu mums reiktu daugiau uzsipirkt laugh.gif man jos irgi laAbai skanios..... rolleyes.gif jos ar tai guerlain vadinasi...

guerlain tai prabangi kosmetika ir parfumerija biggrin.gif
o tos kreukles tai guylian ar tai labai panashej
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 04 26, 18:52)

Beja...ar ragavote naujienos - "Karunos" shokolado pusiau juodo, pusiau balto? As tai dar tik reklama jo maciau....

Shiandien ragavau ta, ce limited edition (t.y. reiskia bus rinkoje tik trumpai), 10 metu kraftu proga. Laaaaabai skanus wink.gif
Atsakyti
Ir aš ragavau smile.gif Tik baltą viršų dantukais nugraužiau, o juodąją dalį išmečiau cool.gif
Ot pasmerks mane dabar juodojo mėgėjos laugh.gif
Atsakyti
Jau pasmerkem biggrin.gif
Atsakyti