Įkraunama...
Įkraunama...

Ta saldi nuodėmė... Šokoladas

QUOTE (Kaja @ 2004 04 27, 06:18)
Ir aš ragavau smile.gif Tik baltą viršų dantukais nugraužiau, o juodąją dalį išmečiau cool.gif
Ot pasmerks mane dabar juodojo mėgėjos laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif kita syki pirk balta, arba susirask juodo sokolado megeja laugh.gif konkursa galesit rengti, kuris greiciau savaja puse nugrauz laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
g.gif nu ir koks gi cia pats skaniausias man? g.gif Nu tiksliai ne juodas smile.gif Nemegstu jo kaip ojojoj.....brr....uztat namie jo zavalam biggrin.gif Ner kur det. Nu nebent is didelio saldumo bado ji graziu . Turiu jo gal visiems metams i prieki laugh.gif laugh.gif O megstamiausias mano pieniskas su riesutais ir razinkom butinai rolleyes.gif Is Fazer serijos yra nepakartojamu ...niam niam tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Man skaniausias is sokolado parduotuves Piles gatvej:) su cili pabandykit. Zadejo ir karsta sokolada gaminti, as vis laukiu laukiu...
O Karunos juodai balto neragavau dar, pasidairysiu.
Atsakyti
As labiausiai megstu pieniska sokolada,sveicariski skanus,maximoj susigundziau ir nupirkau,bet nesigailiu!aisku jis brangesnis,bet super!!!
Atsakyti
QUOTE (Kaja @ 2004 04 26, 08:23)
Ir dar tokios kriauklytės laabai skanios. Iš G raidės pavadinimas

wub.gif IR MAN!! thumbup.gif thumbup.gif

Dar patinka FAZER, tie mazi sokoladukai "MERCI".
Nepatinka koretas - man tos skylutes labai jauciasi, ir atrodo kaip neragavusi unsure.gif
o labiausiai ir dazniausiai - juodas, ypac vienas prancuziskas (nepamenu pavadinimo, raudonam popieriuj, perku "IKI"). Is tos prancuziskos serijos patiko pieniskas su ryziais
Atsakyti
Paragavau tuos shokoladinius saldainius su chilli ish Shokolado parduotuves... thumbup.gif Shakes kajp skanu!!! clap.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 05 02, 17:00)
Paragavau tuos shokoladinius saldainius su chilli ish Shokolado parduotuves... thumbup.gif Shakes kajp skanu!!! clap.gif

dziugu, kad patiko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 05 02, 20:00)
Paragavau tuos shokoladinius saldainius su chilli ish Shokolado parduotuves... thumbup.gif Shakes kajp skanu!!! clap.gif

Jauciu ne vieno nepalikai...
Atsakyti
Ajsku, kad nepalikau. Gi 2iese turejom 5 saldainiukus...
Atsakyti
Juodas, juodas ir tik juodas thumbup.gif

Esu pasipiktinusi ant sokoladiniu batoneliu gamintoju - visi batoneliai aplieti pienisku sokoladu mad.gif . Buvo pasirodzius juoda Manija, bet vel nebera mad.gif . Todel mes jokiu neperkaM tongue.gif
Atsakyti
siandien paragavau ta sogeten trilogia thumbup.gif mmmmmmmmmmmmmmmmmm... rolleyes.gif jau zinau ka reikes kaltint del papildomu kilogramu laugh.gif
Atsakyti
Niam niam sokoladas,bet tik ne juodas kartus blink.gif Dievinu "Geisha",Milkos ivairius sokoladus,Shogeten Trilogia,na visokius pieniskus minkstus,kurie tiesiog tirpsta burnoje wub.gif O jau tie sokoladiniai saldainiai kriauklyciu formos"Guylian"(atrodo rolleyes.gif ) tai isvis pagundu pagunda wub.gif wub.gif ,vyras zino kad kai esu labai jau be nuotaikos,tai tik tokiais saldainiai prie manes prisigretins biggrin.gif Va ko nemegstu,tai sokolado su riesutais pilnais,nesiderina man skoniai kazko,susivelia viskas burnoj laugh.gif laugh.gif
Atsakyti