Įkraunama...
Įkraunama...

Milikonių vidurinė mokykla

QUOTE(katukas @ 2011 03 24, 19:55)
Šnekuosi pati su savimi unsure.gif, bet vis dar tikiuosi, kad kas nors atsilieps ax.gif.
  Kurią mokytoją rinktis: Eriką, Danutę ar Virginiją? Padėkit prašau help.gif 4u.gif .



Virginija ....
Mokytoja is didžiosios raides , jei reikia stipraus paruošimo.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2011 03 28, 13:03)
Virginija ....
Mokytoja is didžiosios raides , jei reikia stipraus paruošimo.

Ačiū Jums labai už patarimą 4u.gif. Įdomiausia, kad ir mano vaikinas pasirinko šią mokytoją, pabendravęs su visomis trimis smile.gif.
Tikiuosi ryt susimatysim su būsimų pirmokų mamytėm mirksiukas.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katukas: 28 kovo 2011 - 21:13
QUOTE(katukas @ 2011 03 24, 20:55)

  Kurią mokytoją rinktis: Eriką, Danutę ar Virginiją? Padėkit prašau help.gif 4u.gif .



Mano sesės vaikas mokosi pas Eriką. Labai patenkinti abu ir mama, ir vaikas biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ar jau uzsirasete busimu pirmoku mamos i mokykla? smile.gif

Gal kas turite atsiliepimu apie mokytoja Danute, mano vaikinas pasirinko ja pabendraves su visomis.

Geru atsiliepimu girdejau ir apie Virginija
Kazin kuria geriau pasirinkti nes sako gera ir Danute ir Virginija. Erika grieztoka kiek girdejau
Atsakyti
Kitą savaitę planuojam užsirašyt pas Virginiją. rolleyes.gif
Atsakyti
labukas, mano mergytė irgi eis į šią mokyklą į pirmąją klasę kitą rudenį. Jau darželyje buvo susitikimas su mokytojomis. Nežinau net kokie įspūdžiai... šneka pasakoja, o man dar pačiai atrodo, kad viskas taip toli... Nežinau nė kokią mokytoją rinktis... irgi jos yra trys...
Atsakyti
Na mamkos jau kurios vedat pradinukus, pasidalinkit info apie mokytojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2012 01 25, 12:27)
Na mamkos jau kurios vedat pradinukus, pasidalinkit info apie mokytojas 4u.gif

Na maniske lanke sia mokykla nuo pirmos klases, bet mokytoja papuole doh.gif Siemet po ziemos atostogu perkelem dukra i kita mokykla, nes vaikui eiti i mokykla budavo tragedija vien del mokytojos su asarom i mokykla su asarom is mokyklos. .
Pagal tavo vaiko amziu suprantu kad rudeni eisit i pirma klase tai pas ja nepakliusit nes ji dar mokys ketvirtokus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3 x mama: 26 sausio 2012 - 09:21
Užrašiau šiandien saviškę pas mokytoją. Susižinojau, kad dokumentus priduoti galima bus nuo balandžio mėnesio.

šiaip mokykla man paliko pilkoką įspūdį-tamsoka ten, na bet čia jau buvusio architekto dėka...
Atsakyti
As pasiskambinau kuria diena i milikoniu mokykla tai gruboka ponia atsiliepe ir sako ko cia skubat taip uzrasyt tipo bendradarbiauja su darzeliais mokykla ir spesit g.gif sakau o jeigu ne, sako mes ne vienintele mokykla, kaip jums pokalbis????

Tai ir nezinau ar eiti paciai uzrasyti, ar laukti kol kazkas darzelyje judes?? 4u.gif

Mildute o jus kazkur salia mokyklos gyvenat?
Atsakyti
Na, sakyčiau ne ant to žmogaus papuolėt skambindama...

Su manimi visos moterys buvo labai mandagios. Aš užėjau pas mokytoją, pamaniau, kad asmeniškai kažkur pas save užsirašo, bet ji paaiškino kur eiti, pas kokią pavaduotoją, kur ji yra. Tuomet nuėjau pas pavaduotoją-labai maloni moteriškė, pasakė, kad jau tėvai va taip pas ją užsirašo vaikučius pas norimą mokytoją, kol kas pas visas vietų yra. Ir kas užsirašė pas norimą tai ir pateks. Kas neužsirašys-pasiskirstys automatiškai kurie vaikučiai pas kurias.

Dokumentai bus priimami tik nuo balandžio, todėl skubėt kaip ir nėra reikalo, tačiau tas žmogus atsiliepęs gal nežinojo (o taip tikrai gali būt, jei nesusijęs su pradinukais niekuo jo darbas) kad pas norimas mokytojas jau tėvai užsirašinėja. Duoda tokį lapiuką užpildyti ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2012 02 13, 19:10)
As pasiskambinau kuria diena i milikoniu mokykla tai gruboka ponia atsiliepe ir sako ko cia skubat taip uzrasyt tipo bendradarbiauja su darzeliais mokykla  ir spesit  g.gif  sakau o jeigu ne, sako mes ne vienintele mokykla, kaip jums pokalbis????

Tai ir nezinau ar eiti paciai uzrasyti, ar laukti kol kazkas darzelyje judes?? 4u.gif

Mildute o jus kazkur salia mokyklos gyvenat?

Papuolet jus turbut pas tokia nemalonia sekretore kuri su zmonem bendrauti tikrai nemoka. Teko man su ja susidurti kai dukrai pildziau dokumentus i pirma klase, ir kitas susitikimas buvo kai reikejo pazymos is mokyklos i soc. rupyba del nemokamo maitinimo nu bendravimas tikrai grubus. doh.gif Zodziu sekmes jums tikiuosi gausit gera, rupestinga malonia mokytoja. 4u.gif
Atsakyti