Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Pagalvojau, kad temą pašalino doh.gif Spaudžiu peržiūrėti per 60 dienų nemeta, per 90 dienų nemeta lotuliukas.gif Bėgau per temas tada tongue.gif

Tai kaip laikotės, kaip naujas darželio sezonas? Kuom šiaip vaikučiai stebina? 4u.gif

Mes tai gerai gyvenam. Labai pergyvenau, kad Erika sunkiai įpras savam kambaryje miegoti (pagaliau įsikėlėm į savo butą ax.gif ), tai visaip kaip ruošiausi mintyse kaip čia reikės vaiką pripratinti, o išėjo viskas labai lengvai, pati paklausė ar liksim naujam bute ir nuo tos dienos kuo puikiausiai užmiega savo kambaryje thumbup.gif
Darželyje sekasi gerai, vis tokia pati rami, bet lankyti patinka, labai daug plepa, žodynas labai platus, todėl dažnai prajuokina. Pvz. važiavo su darželiu į T. Ivanausko zoo muziejų, po kelių dienų klausia: "Mama, o kodėl tu nevažiavai?", aš: "Tai, kad manęs niekas nekvietė", Erika: " O Žygio mama tai pati atsirioglino, tai ir tu galėjai pati atsirioglinti" lotuliukas.gif Na ir daugiau kai paskys ką smile.gif
Taip pat visai neseniai Erikos piešinys buvo tarp laureatų Kauno mieste, piešė senelius. Važiavom apdovanojimo atsiimti, gavo knygą dovanų, tai tiek džiaugsmo panelei, nes knygos vis dar labiausiai vertinamos iš visų daiktų. Na ir aišku, kad jos piešinys buvo pasirinktas.

Na ir dar turiu klausimą? Kur pirkot vaikam kėdes prie rašomo stalo? Neseniai surinkom Erikai rašomą stalą, nes turėtą vaikišką komplektą kaip ir išaugo, o ir tą naują nebuvo kur laikyti per žiemą. Bet dabar bėda su kėde. Pirkti už 800 gerokai per daug, o visos kitos arba labai jau didelės, arba labai jau prastos (braška traška jau parduotuvėje). Na žodžiu gal kuri kur pirkote ar matėte kur ką neblogo tinkamo vaikams ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Įsikelk temą į favoritus, bus lengviau rasti smile.gif

Pažiūrėk, kaip tik Senukuose Biuro kėdėm akcija, gal kažką iš normalių išsirinksi?


Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2012 11 04, 14:39)
Įsikelk temą  į favoritus, bus lengviau rasti smile.gif

Pažiūrėk, kaip tik Senukuose Biuro kėdėm akcija, gal kažką iš normalių išsirinksi?

Yra, yra prenumeruota tema, tik, kad pašnekesiai mūsų labai seni, tai net neberodo hihihi.gif
Reiks pažiūrėti gal ką naujo užvežė, bet kai ieškojom neradom, ko norim, didelės visos arba labai prastos doh.gif
Atsakyti
Gali būti, kas Senukai ir e-senukai skirtingas nuolaidas duoda. Čia nuoroda iš e-senukų mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes!

Nu ka as galiu pasakyt, laikomes, augam, darza lankom, ugis 120cm.

Padeda mamai bulves nulupt, karoliukus suvert, viskas jai idomu, sia vasara jau viena isleidau i lauka, tai man laiko atsirado.Broliai labai padeda ja priziureti, plius suniuka turim jorka, tai visi vienam buri.

Ugne dar vis tebedainuoja, vis per telika rodo, ir per benai plaukiam i Nida ir per Laumes juosta ir per patriotiniu dainu konkursa ir dar begale perziuru ir koncertu.
Vadovas is 16 Hz, ir pagrinde su ju grupe dainuoja, gal esat maciusios.

Tai tiek siam kartui. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassike: 04 lapkričio 2012 - 18:48
Sveikos,

na mūsiškė kaip ir seniau- darželio nelabai myli- bet, kad nėra kur dėtis. Tai pasibūna pas močiutę, po to vėl darželis- taip ir leidžia dienas.
Ūgs 123 cm. Lanko šokius, keramiką. Kalbėti gali nesustodama- nuo Biržų iki Vilniaus: apie viską. Kartais, kaip susako- tai nei juokis nei verk, bet manau, čia visi tokio mažiaus vaikiukai dabar didieji ŠNEKORIAI.

QUOTE(saigma @ 2012 11 03, 22:38)

Na ir dar turiu klausimą? Kur pirkot vaikam kėdes prie rašomo stalo? Neseniai surinkom Erikai rašomą stalą, nes turėtą vaikišką komplektą kaip ir išaugo, o ir tą naują nebuvo kur laikyti per žiemą. Bet dabar bėda su kėde. Pirkti už 800 gerokai per daug, o visos kitos arba labai jau didelės, arba labai jau prastos (braška traška jau parduotuvėje). Na žodžiu gal kuri kur pirkote ar matėte kur ką neblogo tinkamo vaikams ax.gif  4u.gif


Sveikinu su laimėjimais 4u.gif Šaunuolė Erika thumbup.gif

Mes pirkome "Kėdžių centras" (bet čia Vilniuje) tai ir kokybė puiki, ir kainos ir aptarnavimas labai paslaugus. Buvo vyras pamiršęs sąskaitą dėl garantinio pasiimti, tai labai maloni vadybinkė, ne tik pirkimą pati suraso, bet ir visus dokumentus atsiuntė labai greit, nevilkindama.
Kėdės nupirktos abiems vaikams, reguliuojasi atlošas, jo linkis, aukštis ir t.t. Stabilios, tvirtos, lengvos.


QUOTE(rassike @ 2012 11 04, 19:40)
4u.gif Sveikutes!

Nu ka as galiu pasakyt, laikomes, augam, darza lankom, ugis 120cm.

Padeda mamai bulves nulupt, karoliukus suvert, viskas jai idomu, sia vasara jau viena isleidau i lauka, tai man laiko atsirado.Broliai labai padeda ja priziureti, plius suniuka turim jorka, tai visi vienam buri.

Ugne dar vis tebedainuoja, vis per telika rodo, ir per benai plaukiam i Nida ir per Laumes juosta ir per patriotiniu dainu konkursa ir dar begale perziuru ir koncertu.
Vadovas is 16 Hz, ir pagrinde su ju grupe dainuoja, gal esat maciusios.

Tai tiek siam kartui. tongue.gif


Nemačiau nei karto, bet reikės pasižiūrėti. thumbup.gif
Aš visada pamenu taviškę, kaip pasakodavai, kai ji pirma bėgdavo prie durų, vos kas prie jų subilda- tai va- klausą tobulą jau tada mergina demonstravo.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vėl tema iš komos atsigauna truputį biggrin.gif thumbup.gif
Na tai ir aš papasakosiu kaip mano padaužai sekasi.
Šnekorius kaip ir dauguma, kartais irgi ką nors kai supasakoja, tai gali iš klumpių išvirst lotuliukas.gif O dar kai fantazija beribė, tai iš vis gali visko tikėtis biggrin.gif
Lanko darželį, eina noriai, nes ten reikalų milijoną randa. Tik vat su kūrybine veikla (dažai, klijai, popieriai ir t.t.) nalabai nori bendrauti- jam veiksmo reikia. Va tik puzzlės šiuo metu kažkaip sudomino, tai nors tiek ramiai pasikrapšto.
Saigma, man labai pažystamas tavo jaudulys dėl miegojimo atskiram kambaryje. Mūsų didysis kraustymasis į naują namą gal dar tik po poros mėnesių laukia, bet aš jau dabar nerimauju kaip ten bus doh.gif Dabar kartais per naktį pora kartų nusispardžiusį apkloju, o kai bus kitam kambaryje, tai tikrai bliūdyt naktį nesinorės. Bet pats Rokas labai laukia savo kambario.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 11 05, 10:51)
Nemačiau nei karto, bet reikės pasižiūrėti.  thumbup.gif
Aš visada pamenu taviškę, kaip pasakodavai,  kai ji pirma bėgdavo prie durų, vos kas prie jų subilda- tai va- klausą tobulą jau tada mergina demonstravo.

dabar jau jai atsiranda baimes jausmas, anksciau palikdavau kol siuksles isnesu , iki pardes nulekiu, kuri su musu namu jungiasi. Dabar jau viena nebepasilieka, nes esam kalbejusios kaip vaikus vagia, kad buk atsargi, toli neik., tai busiu padariusi vaikui meskos paslauga ivariau baime.Jau prie duru viena neina, buvo pradejus bijot lango, kad uz zaliuziu kas, bet sito jau atsikrate.

QUOTE(Ciocė @ 2012 11 05, 11:47)
Vėl tema iš komos atsigauna truputį  biggrin.gif  thumbup.gif
Na tai ir aš papasakosiu kaip mano padaužai sekasi.
Tik vat su kūrybine veikla (dažai, klijai, popieriai ir t.t.) nalabai nori bendrauti- jam veiksmo reikia. Va tik puzzlės šiuo metu kažkaip sudomino, tai nors tiek ramiai pasikrapšto.

taip ir banguosim, dar kelios parasys ir vel tyla bus.

Maniskiai tai patinka krapstynetis, kirpti, spalvinti, bet neilgam. Puzles tai labai megzta, nu aisku ne per sudetingiausias, nes tada jau kvieciasi mane i pagalba ir apskritai labiau megsta viska daryti kartu. Su lelem visai nezaidzia, nemoka paprasciausiai, sakiau eisiu viena diena pamokinti tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Ciocė @ 2012 11 05, 12:47)
Saigma, man labai pažystamas tavo jaudulys dėl miegojimo atskiram kambaryje. Mūsų didysis kraustymasis į naują namą gal dar tik po poros mėnesių laukia, bet aš jau dabar nerimauju kaip ten bus  doh.gif Dabar kartais per naktį pora kartų nusispardžiusį apkloju, o kai bus kitam kambaryje, tai tikrai bliūdyt naktį nesinorės. Bet pats Rokas labai laukia savo kambario.

Mes į namą įsikraustėm prieš metus. Dėl Emos tai man nebuvo jokių abejonių, kad viena sėkmingai miegos, nes ji man jau labai didelė ir protinga atrodo biggrin.gif Va dėl mažosios nerimavau, pradžioj bandžiau įkalbinėt Emą, kad priimtų ir sesę į savo kambarį miegot, bet pareiškė griežtą NE biggrin.gif Ten jos erdvė, jos tvarka, jos svajonių kambarys, o sesė viską suvers cool.gif Kai mažosios paklausiau, ar miegos viena, tai ji net apsidžiaugė ir miega abi savo kambariuose be jokių problemų. Tik baugino tai, kad naktį nuo laiptų tamsoj nenukristų, bet tfu tfu tfu niekur naktim jos neklajoja.

Keletas senesnių foto, nes tik tokias darbo kompe radau smile.gif

Pas tėtį darbe vaikų šventėje:
user posted image

Neišskiriamos draugės wub.gif
user posted image

Savam kieme
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 05 lapkričio 2012 - 13:43
QUOTE(Ciocė @ 2012 11 05, 12:47)
Sveikos  4u.gif
Vėl tema iš komos atsigauna truputį  biggrin.gif  thumbup.gif
Na tai ir aš papasakosiu kaip mano padaužai sekasi.
Šnekorius kaip ir dauguma, kartais irgi ką nors kai supasakoja, tai gali iš klumpių išvirst  lotuliukas.gif  O dar kai fantazija beribė, tai iš vis gali visko tikėtis  biggrin.gif
Lanko darželį, eina noriai, nes ten reikalų milijoną randa. Tik vat su kūrybine veikla (dažai, klijai, popieriai ir t.t.) nalabai nori bendrauti- jam veiksmo reikia. Va tik puzzlės šiuo metu kažkaip sudomino, tai nors tiek ramiai pasikrapšto.
Saigma, man labai pažystamas tavo jaudulys dėl miegojimo atskiram kambaryje. Mūsų didysis kraustymasis į naują namą gal dar tik po poros mėnesių laukia, bet aš jau dabar nerimauju kaip ten bus  doh.gif Dabar kartais per naktį pora kartų nusispardžiusį apkloju, o kai bus kitam kambaryje, tai tikrai bliūdyt naktį nesinorės. Bet pats Rokas labai laukia savo kambario.


Va mano vaikinas irgi bėgte į darželį bėgdavo, vakare vos pavykdavo namo iškrapštyti. O mergina- visiška priešingybė. Jai tas darželis tik iš bėdos... unsure.gif

Mes name gyvename jau nuo 2009. Galiu pasakyti, kad svarbiausia vaikui jo kambaryje sukurti jaukumą ir pažystamą aplinką. Netgi tartis su juo pačiu kokiu spalvų norėtų, kokios lovos. Galima ir jaukų naktinį apšvieitmą padaryti. Iš patirties galiu pasakyti, kad pirmiausia įrenkite jaukius vaikų kambarius, o kiti dalykai ir palauks. mirksiukas.gif
Mūsiškė nuo 2 metukų miega savo kambaryje, tik naktį atšlepsėdavo pas mus. Bet laikui bėgant ir tai baigėsi. Dėl nusispardymo- tai , jei ir nusispardo- pati vėl užsikloja.

Eufrozina- labai stilingos tavo mergaitės. wub.gif Ypač toje foto su burbuliuotom palaidinukėm.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 11 05, 15:42)
Mes name gyvename jau nuo 2009. Galiu pasakyti, kad svarbiausia vaikui jo kambaryje sukurti jaukumą ir pažystamą aplinką. Netgi tartis su juo pačiu kokiu spalvų norėtų, kokios lovos. Galima ir jaukų naktinį apšvieitmą padaryti.  Iš patirties galiu pasakyti, kad pirmiausia įrenkite jaukius vaikų kambarius, o kiti dalykai ir palauks.  mirksiukas.gif
Mūsiškė nuo 2 metukų miega savo kambaryje, tik naktį atšlepsėdavo pas mus. Bet laikui bėgant ir tai baigėsi. Dėl nusispardymo- tai , jei ir nusispardo- pati vėl užsikloja.

drinks_cheers.gif

Va vyresnėlė jau aktyviai dalyvavo įrenginėjant jos kambarį, vis svajojo apie princesės kambarį biggrin.gif O mažajai visai dzin, koks tas kambarys, tai kol kas pas ją ir ne visi baldai yra, nes nors turi lentyną, vis tiek žaislus dažniausiai ant grindų laiko cool.gif

Mažajai paliekam lemputę įjungtą vakare, kol užmiega. Didžioji to niekad neprašė.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 11 05, 15:42)
Mes name gyvename jau nuo 2009. Galiu pasakyti, kad svarbiausia vaikui jo kambaryje sukurti jaukumą ir pažystamą aplinką. Netgi tartis su juo pačiu kokiu spalvų norėtų, kokios lovos. Galima ir jaukų naktinį apšvieitmą padaryti.  Iš patirties galiu pasakyti, kad pirmiausia įrenkite jaukius vaikų kambarius, o kiti dalykai ir palauks.  mirksiukas.gif
Mūsiškė nuo 2 metukų miega savo kambaryje, tik naktį atšlepsėdavo pas mus. Bet laikui bėgant ir tai baigėsi. Dėl nusispardymo- tai , jei ir nusispardo- pati vėl užsikloja.

Va va, su mūsų mažium irgi tas pats - paryčiais į mūsų lovą įsirango. Tai galvoju, kad atskiras kambarys irgi padės nuo to atprasti. Gal nenorės naktį po namus vaikštinėt biggrin.gif
Atsakyti