Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(eufrozina @ 2012 11 05, 13:21)
Keletas senesnių foto, nes tik tokias darbo kompe radau smile.gif

Labai fainuoles sesytes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 11 05, 15:42)

Mes name gyvename jau nuo 2009. Galiu pasakyti, kad svarbiausia vaikui jo kambaryje sukurti jaukumą ir pažystamą aplinką. Netgi tartis su juo pačiu kokiu spalvų norėtų, kokios lovos. Galima ir jaukų naktinį apšvieitmą padaryti.  Iš patirties galiu pasakyti, kad pirmiausia įrenkite jaukius vaikų kambarius, o kiti dalykai ir palauks.  mirksiukas.gif
Mūsiškė nuo 2 metukų miega savo kambaryje, tik naktį atšlepsėdavo pas mus. Bet laikui bėgant ir tai baigėsi. Dėl nusispardymo- tai , jei ir nusispardo- pati vėl užsikloja.

Eufrozina- labai stilingos tavo mergaitės.  wub.gif Ypač toje foto su burbuliuotom palaidinukėm.. thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Matyt mum tai ir padėjo, nes įrenginėjant Erikos kambarį, kartu rinkom tapetus, baldus, šviestuvą, tai ji labai laukė, kada pagaliau kraustysimės į savo namus. Tai kai tai įvyko su dideliu džiaugsmu miega savo kambaryje. Tik užmiega prie naktinės lemputės - turim druskos lempą, tai ji šviečia neryškiai dar plius sveikatai nauda thumbup.gif

Eufrozina, kaip visad labai gražiai rengi savo paneles, labai stilingos damutės thumbup.gif ir nuotraukytės labai gražios wub.gif

rassike šaunuolė tavo panelė, smagu, kad dainuoja, dabar jau atidžiau žiūrėsiu koncertus thumbup.gif
Erika ir norėtų, lankėm metus Pop ansamblį, bet po to nebeleido darželyje vykdyti tokios veiklos blink.gif tai ir baigėsi dainavimai. Bet nuo šio mėnesio turėtų vėl pradėti, nes dainuoti nori, namie groja ir dainuoja. Kai dainuodavo vadovė sakė, kad gerai sekasi, tik ji labai nedrąsi, tai nežinau ar pavyks. Nors kai būdavo koncertėliai dainuodavo, bet va kai reikėjo eilėraštį sakyti, tai išsigando ir nei žodžio schmoll.gif
Darželyje ji drąsesnė, o va svetimoje aplinkoje visai kitaip elgiasi.

Dar nuo šio rudens su Nikole gimnastiką pradėjo lankyti, kadangi eina abi tai noras kol kas nedingęs, su džiaugsmu eina ir laukia kada bus treniruotė.

prekestolen aukšta tavo panelė, Erika tik 110 cm, nors nėra prie žemų, tokia per viduriuką.

Pasirodom ir mes, čia Rygos zoo šią vasarą:
user posted image
Atsakyti
Saigma, man tavo cozis (rūbas) labai gražus bigsmile.gif thumbup.gif Aš vis savo pomėgio nepametu, tai vis akis užkliūna už tokių dalykėlių smile.gif
Klausimukas- ar vaikai jau skaito?
Vilius skaičius visu pažįsta. Raides- kaip jam kada susirodo. Kartais vardina, o kartais - niekaip neprisimena. Apie skaitymą dar kalbos nėra. Aišku, čia tiesiog užsiimt reikia daugiau.
Atsakyti
Labas

Sekmadieni parodoj ''Moters pasaulis'' Ugne dainavo, gal kas buvot.

Pasirodysim truputuka

Sita pries metus gal daryta
user posted image

Sita siais metais rugpjuti.
user posted image

Cia ryte einant i darzeli spalio men.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassike: 13 lapkričio 2012 - 22:24
QUOTE(rassike @ 2012 11 13, 23:21)
Pasirodysim truputuka

Kokia stilinga panelė bigsmile.gif O jau plaukų grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2012 11 13, 22:29)
Saigma, man tavo cozis (rūbas) labai gražus  bigsmile.gif  thumbup.gif Aš vis savo pomėgio nepametu, tai vis akis užkliūna už tokių dalykėlių smile.gif
Klausimukas- ar vaikai jau skaito?
Vilius skaičius visu pažįsta. Raides- kaip jam kada susirodo. Kartais vardina, o kartais - niekaip neprisimena. Apie skaitymą dar kalbos nėra. Aišku, čia tiesiog užsiimt reikia daugiau.


Dukra skaičius pažįsta, moka sudeti 1+1, 2+1 ir pan. Kai būna nuotaika ir iki 5 sudetis pavyksta. Atimti dar nemoka.
Raideles pažįsta ne visas, kats nuo karto Genelį pavartom, bet skaityti dar tikrai neskaito. Nebenmt ten: mama, mala, Alė
Moka parašyti savo vardą, žodelius "mama', "tėtė" .
reikia , kaip sakoma, užsiimti daugiau. Aš randu laiko su ja tik pyragus, sausianius kepti... ax.gif Moka išplakti kiaušinius su cukrumi, sudeti kitus ingredientus, užtepti kiaušinio plakini ant bandeliu ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 11 14, 09:56)
Kokia stilinga panelė bigsmile.gif O jau plaukų grožis wub.gif


plaukai jau 3 kartus kirpti, nes labai sunku juos tvarkyti, kerpam ir dedam i maisa. tongue.gif
QUOTE(prekestolen @ 2012 11 14, 09:58)
Dukra skaičius pažįsta, moka sudeti 1+1, 2+1 ir pan. Kai būna nuotaika ir iki 5 sudetis pavyksta. Atimti dar nemoka.
Raideles pažįsta ne visas, kats nuo karto Genelį pavartom, bet skaityti dar tikrai neskaito. Nebenmt ten:  mama, mala, Alė
Moka parašyti savo vardą, žodelius "mama', "tėtė" .
reikia , kaip sakoma, užsiimti daugiau. Aš  randu laiko su ja tik pyragus, sausianius kepti... ax.gif Moka išplakti kiaušinius su cukrumi, sudeti kitus ingredientus, užtepti kiaušinio plakini ant bandeliu  ir t.t.  rolleyes.gif

mes neskaitom ir nesimokinam, neturiu as kada. Varda savo paraso, labai gerai viska nukopijuoja, daug visokiu zurnalu vartom, sprendziam, piesiam, virtuveje irgi sukasi neblogai.
Atsakyti
oooooooooooooo kas čia dedasi bigsmile.gif

sveikos sugrįžusios thumbup.gif

mes augam nors ir likom tokie miniatiūriniai ax.gif . Lanko šokius, ir skaito rašo spausdintinėm ax.gif . Niekas nemokino nežinau nei kaip išmoko g.gif . Būdavo atbėga paklausia kokia raidė jei nežino, o dabar jau skiemenimis ir ne (jei trumpesni žodžiai) skaito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2012 11 14, 14:06)
oooooooooooooo kas čia dedasi bigsmile.gif

sveikos sugrįžusios  thumbup.gif

mes augam nors ir likom tokie miniatiūriniai  ax.gif . Lanko šokius, ir skaito rašo spausdintinėm  ax.gif . Niekas nemokino nežinau nei kaip išmoko  g.gif . Būdavo atbėga paklausia kokia raidė jei nežino, o dabar jau skiemenimis ir ne (jei trumpesni žodžiai) skaito  biggrin.gif



aš pastebėjau, kad jei vaikas nori skaityti- tai kone pats išmoksta, o jei nenori, tai išmoko tik jau pirmoje klasėje.
Dažnai girdžiu, 5mečių mamos sako: nieko nemokiau, pats skaityti išmoko.
O kitos sėdi su vaikučiu, kala ir deja deja...vistiek tik 7rių skaityti pradeda...
Aš pati penkerių jau skaičiau, buvau jauniausia miesto bibliotekos klientė. Bet pamenu, kad pati išmokau, gal pora vakarų tėtis pasėdėjo su manim. O maniškiai nepaveldėjo šios savybės. Na, ateis laikas ir išmoks tą skaitymą. Turi jie veiklos ir taip. umn.gif:
Atsakyti
Niuma aciu, cia mano vienas megstamiausiu apdaru, o svarbiausia siltas thumbup.gif

Rassike, jau plauku grozis paneles, o stilinga kokia 4u.gif Pas Erika ir garbanojasi galai, veliasi, vis dar turime ta problema doh.gif Kas liudniausia, kad Erikai nepatinka garbanoti plaukai, nori tiesiu doh.gif O siaip naudojam, balazmus, spec. Sampunus, tai padeda.

Raides ir skaiciu pazysta puikiai, moka siek tiek aritmetikos, sudetis lengviau. Skaityti bando, nes pati labai nori, nesedziu specialiai, kiek darzelyje aukletojos padeda, kiek as namie ir po truputuka mokomes thumbup.gif

o si sestadieni mum nelaime nutiko - nukritus nuo lovos luzo rankye, luzo zastikaulis ties alkune. Tai mus is kart pagulde i klinikas ir ryte uzmigdzius dare atstatyma kaulo. Gerai, kad apsiejom be pjuvio. Vakar jau isleido mus namo. Tai dabar 3-4 savaites gydisimes namuose, nes ranka nesugipusota o parista palei kakla - vadinasi Blounto itvaras. Tai reikia saugotis, todel i darzeli eiti negali. Aisku dar ligoninej ir persalti sugebejome, tai turime sloga ir koseja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2012 11 15, 14:30)
Niuma aciu, cia mano vienas  o si sestadieni mum nelaime nutiko - nukritus nuo lovos luzo rankye, luzo zastikaulis ties alkune. Tai mus is kart pagulde i klinikas ir ryte uzmigdzius dare atstatyma kaulo. Gerai, kad apsiejom be pjuvio. Vakar jau isleido mus namo. Tai dabar 3-4 savaites gydisimes namuose, nes ranka nesugipusota o parista palei kakla - vadinasi Blounto itvaras. Tai reikia saugotis, todel i darzeli eiti negali. Aisku dar ligoninej ir persalti sugebejome, tai turime sloga ir koseja  doh.gif



Vaje, sveikite ir stiprėkite. 4u.gif Atrodo, gi gan rami taviškė- o va koios rimtos traumos.
Bet nenusiminkite- pas ligonius kalėdos irgi ateina. Aš turiu savo vaikystės foto kur sėdžiu prie eglutės su to meto Seniu Šalčiu, balta suknytė, baltos pėdkelnės, viena koja apauta basute, o kita- gipse ir vilnone kojine padabinta. ax.gif O ant galvos, berods dar snieguolės karūna... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 15 lapkričio 2012 - 15:38
4u.gif

Vaziuojam sestadieni su Ugne koncertuoti

http://marijampoliet...-laseliai-7514/
Atsakyti