Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

va tuo tik save ir paguodziu , kad ji pas mane hyper ir man nieks nepadeda, neturiu jos kur nei porai valandu palikti.
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2010 01 23, 18:01)
va tuo tik save ir paguodziu , kad ji pas mane hyper ir  man nieks nepadeda, neturiu jos kur nei porai valandu palikti.

Aš irgi sukuosi viena. Darbo dienom MB nebūna namie, grįžta tik penktadieniais. Tai tenka vienai viską spėt. Suguldau vakare ir nuo 23 val. sėdu prie mokslų doh.gif Savaitgaliais tik pailsiu smile.gif Palieku jas tik keliom valandom, kai būna koks egzas. Lengviau, kai Ema į darželį eina. Bet dabar nuo 12-24 neina. Tikiuosi, kad nuo vasario jau iškeliaus.
Atsakyti

QUOTE(dije @ 2010 01 23, 10:28)
GERAS, KAS  per dinozaurai, nieko nezinau  lotuliukas.gif  bet tiek plan7 turim savaitgaliui- kad kazin ar ir eitume...
sekmadieni mano vaikinas laikys karate egzamina, gaus pirmaji savo dirza


kad čia ilgai bus mirksiukas.gif
http://www.ozas.lt/

Oho sekmes 4u.gif

Sveikatos Deivilei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2010 01 23, 17:42)
Labai gerai, kai vaikai ramūs. Pas mane abi pirmą mėnesį labai triukšmavo, po to po truputį nurimo. Ema iki šiol rami, žaidžia viena biggrin.gif O mažoji norėtų būti "rankinuke", bet pas mane griežta auklėjimo programa cool.gif Tai ji paverkia, paisterikuoja, bet mato, kad iš to nieko gero nesigaus, tai nusiramina ir žaidžia viena arba su sese smile.gif Aš dar mokausi paskutiniam kurse, tai mokslai laiko nemažai atima doh.gif Bet jau turėčiau pavasarį baigti. Bus per 4 metus gautas diplomas ir 2 vaikai biggrin.gif


Šaunuolė. thumbup.gif
Mano "mokslų sąskaitoje" tik vienas vaikas. Antram kurse būnant gimė, trečiame kurse vežiausi į sesiją, nes nenorėjau nutraukti maitinimo. Tai mama kartu. Nubėgu į paskaitas, pabūnu, parbėgu- mažių pamaitinu ir vėl bėgte į paskaitas. Gerai kad visas šitas tetruko tik 3 savaitęs ir mamai labai dėkui, kad ėmė atostogas ir man padėjo. Išsaugojom MP procesą ir dar iki pavasario sesijos-išvykimo išmaitinau jį. Mokiausi neakivaizdiniu Kaune, tekdavo vykti į universitetą 2 kartus per metus, po 4 savaites trukdavo sesija.


QUOTE(meskius @ 2010 01 23, 19:01)
va tuo tik save ir paguodziu , kad ji pas mane hyper ir  man nieks nepadeda, neturiu jos kur nei porai valandu palikti.


O jums nustatė hyperaktyvumą medikai? unsure.gif
Man auginant dičkį irgi MB pastoviai darbe, močiutės toli, draugės dirbančios, interneto nebuvo- oi, liūdna būdavo. palikti irgi neturėjau kur. svarbiausia nusiteik pozityviai, praeis tas laikas, pasimirš, užaugs tavo padūkėlė ir laisvo laiko daugiau rasis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elav @ 2010 01 23, 06:56)
Labas rytelis

Oi tikrai kaip džiugu jau savaitgalis  thumbup.gif
Ačiū Saigma už tokius pasiūlymus, kad kovo pabaigoje būtų  verysad.gif  doh.gif
Koks gražus Erikos piešinukas  thumbup.gif

Pas mus tai dabar atsrado bėda su didesniu reikaliuku, buvo užketėję viduriukai, dabar kaip ir geriau, tik jau ant puodo sėsti didesniam reikalui bijo, tada į kelnes ir kai pridaro susinervuoja. O darželyje kai užsižaidžia būna avarijų. O pietų miegeliui deda sauskelnes, nes darželyje daro į lovą, o namuose niekada. Niekaip nesuprantu kodėl taip g.gif
Manoji prie smulkiųjų apie 13 kg ir pagal drabuzius kokie 96. Atvėžė krikštomama sijonų jai tai visi per dideli per juosmenį (ir su guma visi) doh.gif

Su tom akcijom jau taip būna. Bet šiaip dar gali būti kokių nors gerų pasiūlymų mirksiukas.gif Mes ir tada į Turkiją tik kelios dienos prieš skrydį nusipirkom. Žodžiu dabar konkurencija yra, taip kad bus dar mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif

Va dėl to užkietėjimo ir pas mus bėdelė buvo, tai jai skaudėdavo ir ji tiesiog paniškai bijodavo ant puoduko, todėl darydavo į kelnes. Dabar jau viskas susitvarkė, pradėjom gerti Bifoval, tai kramtomos tabletės. kai viduriukai pradėjo tvarkytis, prasidėjo aiškinimas kad nebus popa ir t.t Na ir po truputį viskas susitvarkė. Galit taip pat pabandyti, tikiuosi ir Paulytei padės mirksiukas.gif nes ten tik gerosios bakterijos, bet kaip žinia organizme jos daug įtakoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 24 sausio 2010 - 10:57
Tai Vilius irgi nesėdi rankų sudėjęs lotuliukas.gif Tiesiog priimu, kad toks augimo etapas ir stengiuosi nedraust ir per daug jo neribot. Tai visokie šokinėjimai ant lovos, lakstymai po butą spiegiant, kiek plaučiai neša, kaip ir įprasta pas mus. Dar vienos negerovės bandom atsikratyt, tai piešimo ant sienų pas jį kambary, nes jau abi išpieštos devil.gif protest.gif Šnd daviau kempinę ir nuo kamštinės dangos liepiau pačiam valyt. Supranta, kad blogai daro - pats sako nu nu nu arba kitą kartą apsiverkia parodęs, kad pripaišęs buvo.. bet žinok, kas ten jo galvelėj susisuka. Ir brolį tenka pasaugot nuo per didelės meilės, tai vėl gaunasi, kad drausminam jį. Rudenį pradės eit į darželį, bus daugiau veikos jam smile.gif
Išvažiavo dabar abu su vyru į spektaklį Zuikio kaprizai. Apie užsisprusi zuikį ir kas jam nutinka. Įdomu, kaip reaguos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 01 24, 11:48)
Tai Vilius irgi nesėdi rankų sudėjęs  lotuliukas.gif  Tiesiog priimu, kad toks augimo etapas ir stengiuosi nedraust ir per daug jo neribot. Tai visokie šokinėjimai ant lovos, lakstymai po butą spiegiant, kiek plaučiai neša, kaip ir įprasta pas mus. Dar vienos negerovės bandom atsikratyt, tai piešimo ant sienų pas jį kambary, nes jau abi išpieštos  devil.gif  protest.gif Šnd daviau kempinę ir nuo kamštinės dangos liepiau pačiam valyt. Supranta, kad blogai daro - pats sako nu nu nu arba kitą kartą apsiverkia parodęs, kad pripaišęs buvo.. bet žinok, kas ten jo galvelėj susisuka. Ir brolį tenka pasaugot nuo per didelės meilės, tai vėl gaunasi, kad drausminam jį. Rudenį pradės eit į darželį, bus daugiau veikos jam smile.gif
Išvažiavo dabar abu su vyru į spektaklį Zuikio kaprizai. Apie užsisprusi zuikį ir kas jam nutinka. Įdomu, kaip reaguos smile.gif

Ir Erikai paišymas ant daiktų praidėjo doh.gif Jau kėdutę savo apipašė, tik tiek gerai, kad su tais lengvai nuplaunamais flomasteriais. Tai ir gavo skuduriuką į rankas ir valyt turėoj tongue.gif O šiandien pas močiutę jau ant turėklų taikėsi paišyti, bet supranta, kad negerai daro, nes taip atsargiai ir žiūri ką sakysiu, tai greit buvo sudrausminta lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
retai ka ir beparasau cia, bet skaitau atidziai thumbup.gif saunus musu tie birzelinukai thumbup.gif
Joris jau visas didelis vyras, paskaicius kiek jusiskiai cm, tai nusprendziau, akd didziausias, nes jau 104 cm, per 2 metu TA buvo 100cm, tai dabar tik namu salygom pamatuoju, o sveria 16 kg, bet tie kg tik ant zandu ir matosi, nes kai patyso i ugi, svorio daugiau neprisidejo, tai net grobukai kyso biggrin.gif
Valgo Joris viska ka ir mes, pusryciam paprastai grudines koses arba sumustiniai, kiausiniene, kartais blynai, varskeciai, pietus pas mus kudi, dazniausiai sriuba ir koks jogurtas, bet vakariene rimta musu mesos, zuvys ir pan.
apie ka cia dar diskutavot g.gif biggrin.gif
i darzeli neina, tai keliames apie 10 val. noreciau leisti i darza, bet baisu, kad leliui ligu neuznestu, tai iki rudens teks pakenteti, nebent vel vasarai patektumem i ta darziuka, kur praeita vasara ejo thumbup.gif
Saigma, labai saunu pasiulyma imetei, nebuciau tuo metu su leliuku, tai tikrai pasinaudeciau, dabar tik susierzinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 24, 08:56)
O jums nustatė hyperaktyvumą medikai? unsure.gif
Man auginant dičkį irgi MB pastoviai darbe, močiutės toli, draugės dirbančios, interneto nebuvo- oi, liūdna būdavo. palikti irgi neturėjau kur. svarbiausia nusiteik pozityviai, praeis tas laikas, pasimirš, užaugs tavo padūkėlė ir laisvo laiko daugiau rasis.  4u.gif

Labukas,nea ne medikai, o pas juos cia tai geriau ir nesikreipti.....bet kur tik nueinam tai visi buna nustebinti- savo aktyvumu visad lenkia savo bendraamzius. Nuvaziuojam pas diedukus, tai ten yra burelis vaikiuku panasiaus amziaus, tai ner ner klausimo kas arsiausias, visi berniukai ir tie ramesni. Ir jei kas paklausia ka megsti, tai ji atsako ,kad sokineti, lipti, begti. kai paklausiu ar nori valgyti, tai man atsako, kad ne , nori ne valgyti , o jump, jump.
As ir nusiteikus pozityviai. Vis sakau,kad tokiems gyventi gal lengviau- nieko nebijo, visur tik lekia, lekia, visko nori.
Papaisytu daiktu ir sienu ir mes turim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 24 sausio 2010 - 12:25
QUOTE(niuma @ 2010 01 23, 14:17)
O Vilius senai valgo viską ką mes.

Niuma saunuole tu tikrai.... thumbup.gif na visos cia mamos kaip paskaitau...vis kruta kruta..... thumbup.gif
Maniske nevalgo varskes,jogurta irgi retai suvalgo,varskecius irgi nelabai ir blynu nemegsta visai.... schmoll.gif O ryte valgom kose,dazniausiai grikiu,kiausinius ir keptus ir virtus,surelius,sumustinius...arba tiksliau desra nuo ju....Pietums sriubos cia jau kaip taisykle....visada...o vakariene pas mus velokai apie 18 -19 val...ir jau tada mesa,zuvis ir t.t....Sakyciau kad velokai...bet paankstint niekaip neiseina....


QUOTE(niuma @ 2010 01 24, 13:48)
Įdomu, kaip reaguos smile.gif

labai geras sitas spektaklis.... thumbup.gif turetu patikt...


O kelinta pas jus vakariene buna?

Nu va prirasiau...einu zirniu sriuba virt... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 24, 10:56)
Šaunuolė.  thumbup.gif
Mano "mokslų sąskaitoje" tik vienas vaikas. Antram kurse būnant gimė, trečiame kurse vežiausi į sesiją, nes nenorėjau nutraukti maitinimo. Tai mama kartu. Nubėgu į paskaitas, pabūnu, parbėgu- mažių pamaitinu ir vėl bėgte į paskaitas. Gerai kad visas šitas tetruko tik 3 savaitęs ir mamai labai dėkui, kad ėmė atostogas ir man padėjo. Išsaugojom MP procesą ir dar iki pavasario sesijos-išvykimo išmaitinau jį. Mokiausi neakivaizdiniu Kaune, tekdavo vykti į universitetą 2 kartus per metus, po 4 savaites trukdavo sesija.
O jums nustatė hyperaktyvumą medikai? unsure.gif
Man auginant dičkį irgi MB pastoviai darbe, močiutės toli, draugės dirbančios, interneto nebuvo- oi, liūdna būdavo. palikti irgi neturėjau kur. svarbiausia nusiteik pozityviai, praeis tas laikas, pasimirš, užaugs tavo padūkėlė ir laisvo laiko daugiau rasis.  4u.gif

man tęsiasi maratonas doh.gif , kažkokia nesąmonė iš tiesų lotuliukas.gif , niekaip pasent negaliu hihihi.gif vis studentė doh.gif
Atsakyti
temute kaip suaktyvejo bigsmile.gif
maniske tai etapais , tai valgo tai nevalgo, bet dabar jau taip nesinervuoju, kaip anksciau, nes po dideliu nevalgymu buvo padarytas kraujo testukas- rezultatai buvo geri. Kai valgadieniai tai valgo daug ka ir noriai, bet kai nevalgadieniai tai doh.gif . Ir dar turim etapus- siame etape visai atsisako bulviu ir bulviniu patiekalu ir zuvies, nors pries tai labai su noru valge. Bet cia viskas tvarkoj. Ir man buna etapai ax.gif , o mano sese, kai prisimenu vaikystei, tai isvis....dar pas mus gelytes. saldainiu ir saldumynu kadangi tik neseniai pradejom duoti, tai daug ko nemegsta. Sokolada tai labai labai megsta, o sausainiuku, keksiuku, ledinuku, barankyciu, visu sausu pusryciu schmoll.gif , bet na ir gerai, dar spes prisivalgyti.
Stengiuosi duoti gryna mesa, ta prasme sl. desros, ir panasiai neduodu, nes pastebejau, kad jei nors biski duodu, tai jau normalios mesos nebeisiulau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 24 sausio 2010 - 20:34