Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Bet rimtai kokia aktyvi tema biggrin.gif . Su Naujais metais.

Jau užrašiau į mokyklą, pirmą naujų metų dieną, ir tai jau buvom devinti pas norimą mokytoją. Mokykla arti namų, tikiuosi bėdų nebus. Bet man atrodo dar toks mažiukas biggrin.gif . Šiaip neturim bėdų su skaitymu, rašo spausdintinėmis raidėmis, daro gramatinių klaidų, bet nieko baisaus.
Atsakyti
Rimtai!!! Anileva- Vilniuje gyvenate??? Oi, tai prašom į svečius smile.gif

Net nepastebėjau, gerai kai yra pastabių žmonių... thumbup.gif

Aš jau irgi savo dukrelę užrašiau į mokyklą. Ėjom ten abi, sausio 6 d. , sąraše buvo 24-ta. blink.gif Tikiuosi pas norimą mokytoją dar įtilpsim. Gal gi ne visi tie 23-ys pas tą mokytoją užsirašė... g.gif

Su skaitymu pas mus kolkas nieko gero- labai nori, bet tik pradedam mokytis ir greit nusibosta. Mokomės iš Genelio. Tai pirmus lapus jau atmintinai moka, aceit perskaito, o kai "Nauja tema" ir stop.
Nepergyvenu- viskam savas laikas, visi išmoko, išmoks ir maniškė. rolleyes.gif

Rašyti irgi dar tik kelis žodžius moka, skaičiuoja daug, atimti, sudėti moka iki 5. Daug piešia, lanko šokių pamokas, kur pakaitomis būna baleto ir tautinių šokių pamokėlės. Taip pat lanko anglų k. , šiek tiek moka žodžių, frazių.
Grupėje aukščiausia, perku rūbus 134 ūgiui. Batukai irgi - 33 dydžio.

Į mokyklą ir nori ir nelabai. Labiausia tai nori vasaros ir šokti šokti šokti... Kaip tas žiogas iš pasakėčios. 4u.gif
Atsakyti

Na, mano gyvenime per pastaruosius 4 metus labai daug ivyko, knyga parasyt galeciau biggrin.gif
Taip, jau du metai gyvenu Vilniuje, galim kada kavos senamiestyje isgerti, salia gyvenu, visada laisva bunu mirksiukas.gif bet yra minciu kraustytis i Alytu gyventi, arciau tevu, tai nzn ka nuspresim, sia savaite turim apsispresti smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Temelė pagaliau iš komos atsigavo biggrin.gif Gal pabaigsim kol vaikams 10 sukaks lotuliukas.gif

Maniškis irgi jau mokyklon prirašytas, birželio mėnesį jau ir kelios pamokos bus, vasarai namų darbų sakė užduos blink.gif
O šiaip, kaip ir visi, po biškį skaičiuoja, skaito. Labai ir nespaudžiu, kad mokytųsi dabar, nes paskui mokykloj nuobodžiaus. Mokytojos taip ir rekomenduoja, nes sako ateina skaitantys, rašantys ir paskui šaudo varnas pro langą-tipo viską moka, ir nepastebi, kai prasideda jau dalykai kurių nebemoka.
Pagal ūgį irgi nėra mažas, perku 8 metų drabužius. Batų dydis 32.
Atsakyti
Ciose, sveikinimai su pagranduke, kuri jau tuoj pirmą gimtadienį švęs biggrin.gif oro_buckis.gif

Kaip chebryte tarpusavy sutaria?
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2014 01 17, 14:42)
Ciose, sveikinimai su pagranduke, kuri jau tuoj pirmą gimtadienį švęs biggrin.gif oro_buckis.gif

Kaip chebryte tarpusavy sutaria?

Ačiū smile.gif
O sutaria tai puikiai thumbup.gif Bernai tarpusavyje kartais apsistumdo, o sesė brolius tramdo - už plaukų kai pačiumpa, tai tenka man juos gelbėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien aplankėm Vilnių - Valdovo rūmus ir iki Ikeos nuvažiavom dar. Prisivaikščiojom visą dieną, dabar net padus skauda..

Aš dabar dar įpuolus į papildomą veiklą. Nuo praeitų metų susidomėjau švediškais Wellness gaminiais, kuriuos Oriflame turi išskirtinę teisę platint.
Pagaliau išleido naują Wellness gaminių vadovą, kur sudėjo ir sertifikatus ir informaciją apie produktus, ir poveikį.
Kadangi viską naudoju savo šeimai, tai po metų galiu detalizuoti pokyčius.
Svarbiausia man- vaikai. Per pernai metus poliklinikoje buvau lygiai 1 kartą- prieš darželį pasiimt sveikatos pažymos vaikų. Tikrai sustiprino abiejų imunitetą
Mano pačios pokyčiai: Emocijos- stabilios. Širdies permušimai dingo. Rytiniai pykinimai ir vėmimai (nuo skrandžių rūgščių) ir skrandžio skausmai dingo. Mėšlungis naktim dingo. Bet aš naudoju komplekiškai- wellness pack (darant prenumeratą, dienai kaina gaunasi 3,07- kaip pusė puodelio kavos smile.gif ) ir kokteilius.
MB (didžiausio skeptiko) komentarai- pagaliau nebenoriu miego dienos metu, nes užtenka enrgijos. Jis tik packą naudoja.
Jeigu norite pirktis su 18 proc nuolaida, registracija ČIA , rėmėjo Nr 160851.
Kaunietes norėčiau pakviesti į ofisą, kur du kartus per savaitę daroma degustaciją, o registruotis pas mane. Klausimų lauksiu a.ž. friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 19 sausio 2014 - 20:57
Niuma,o ką vaikams davei?
Atsakyti
Vaikams vaikiškus žuvų taukus (skystus) ir vitaminus - 50-53 psl. arba čia žiūrėk. Tik prisijungus pačiai ir darant prenumeratą- žymiai pigiau išeina. Viliui, jei kažkokia slogos pradžia- kelis kartus esu davus 2, max 3 dienas rytais astaksantino po 1 kapsulę. Google gali įvest astaksantinas- ten daugiau info yra apie šitą antioksidantą.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 01 13, 14:54)
Rimtai!!! Anileva- Vilniuje gyvenate??? Oi, tai prašom į svečius smile.gif

Net nepastebėjau, gerai kai yra pastabių žmonių... thumbup.gif

Su skaitymu pas mus kolkas nieko gero- labai nori, bet tik pradedam mokytis ir greit nusibosta. Mokomės iš Genelio. Tai pirmus lapus jau atmintinai moka, aceit perskaito, o kai "Nauja tema" ir stop.
Nepergyvenu- viskam savas laikas, visi išmoko, išmoks ir maniškė.  rolleyes.gif

Rašyti irgi dar tik kelis žodžius moka, skaičiuoja daug, atimti, sudėti moka iki 5. Daug piešia, lanko šokių pamokas, kur pakaitomis  būna baleto ir tautinių šokių pamokėlės.  Taip pat lanko anglų k. , šiek tiek moka žodžių, frazių.
Grupėje aukščiausia, perku rūbus 134 ūgiui. Batukai irgi - 33 dydžio.

Sveikutes,

tikrai ir as net nepastebejau, kad Vilniuje...

Siaip labai nudziugino iejus i musu tema, kad nemazai 3 vaikucius auginanciu, kaip smagu tai matyti.Ir kas paneigs, kad 3 vaikus augint lengviau nei 1?...Gal ir bus priestaraujanciu, kadangi mano sunus, daug vyresni, tai jie man Ugne priziuri, ir is darzo paima, dickis jau masina vairuoja, uzsieni dirbo, pas teti buvo isvaziaves, vidurineliui pinigus moku, uz tai visi patenkinti. As varau per kelis darbus, tenka ir naktim ir savaitgaliais dirbti.

Mano Ugne didziausia grupej imesciau nuotraukas apaktumet koks skirtumas, irgi nezinau kada sirgom, gal du metai ar net daugiau, batai 33, rubai 134, ant 8 metu.

Rasyt raso, raides pazysta, bet nemoka skaityti, skaiciuoja iki 100. bet sudet, atimt net nemokinau ir nzn. ar sugebetu.
QUOTE(anileva @ 2014 01 14, 22:38)
Na, mano gyvenime per pastaruosius 4 metus labai daug ivyko, knyga parasyt galeciau biggrin.gif
Taip, jau du metai gyvenu Vilniuje, galim kada kavos senamiestyje isgerti, salia gyvenu, visada laisva bunu mirksiukas.gif  bet yra minciu kraustytis i Alytu gyventi, arciau tevu, tai nzn ka nuspresim, sia savaite turim apsispresti smile.gif

Oho 2 mt. tai jau nemazai, o kai liniuote pamaciau is vis apsidziaugiau, saunuole.Kai mes kartu gimdem, tai man taip idomu , kaip jus augat, laikotes, kazkaip vis prisimenu.

QUOTE(Ciocė @ 2014 01 19, 16:08)
Ačiū  smile.gif
O sutaria tai puikiai  thumbup.gif  Bernai tarpusavyje kartais apsistumdo, o sesė brolius tramdo - už plaukų kai pačiumpa, tai tenka man juos gelbėt  lotuliukas.gif

irgi siandien iejus i tema issiziojau, smagu 3 vaikuciai, nesakyk.

QUOTE(niuma @ 2014 01 19, 20:57)
Aš dabar dar įpuolus į papildomą veiklą. Nuo praeitų metų susidomėjau švediškais Wellness gaminiais, kuriuos Oriflame turi išskirtinę teisę platint.
Pagaliau išleido naują  Wellness gaminių vadovą, kur sudėjo ir sertifikatus ir informaciją apie produktus, ir poveikį.
Kadangi viską naudoju savo šeimai, tai po metų galiu detalizuoti pokyčius.
Svarbiausia man- vaikai. Per pernai metus poliklinikoje buvau lygiai 1 kartą- prieš darželį pasiimt sveikatos pažymos vaikų. Tikrai sustiprino abiejų imunitetą
Mano pačios pokyčiai: Emocijos- stabilios. Širdies permušimai dingo. Rytiniai pykinimai ir vėmimai (nuo skrandžių rūgščių) ir skrandžio skausmai dingo. Mėšlungis naktim dingo. Bet aš naudoju komplekiškai- wellness pack (darant prenumeratą, dienai kaina gaunasi 3,07- kaip pusė puodelio kavos smile.gif ) ir kokteilius.
MB (didžiausio skeptiko) komentarai- pagaliau nebenoriu miego dienos metu, nes užtenka enrgijos. Jis tik packą naudoja.
Jeigu norite pirktis su 18 proc nuolaida, registracija ČIA , rėmėjo Nr 160851.
Kaunietes norėčiau pakviesti į ofisą, kur du kartus per savaitę daroma degustaciją, o registruotis pas mane. Klausimų lauksiu a.ž. friends.gif

Niuma, as irgi oriflame sedziu ir dabar dar FM, gal kam bus idomu pasiziurekit, asortimentas l. platus, nuolaida 30% pasirasiusiems zmonems, jokiu kitu isipareigojimu, perkate tik sau. kokybe tikrai gera, daug kas isbandyta, negaliu atsidziaugti.
http://www.fmgroup.l...og_nr_19_LT.pdf
http://www.fmgroup.l...ogas_nr9_LT.pdf
http://www.fmgroup.l..._UP_nr.8_LT.pdf
http://www.fmgroup.l...liki/AURILE.pdf
http://www.fmgroup.l...nas_2012_LT.pdf

Jei bus norinciu isbandyti, kreipkites.

Atsakyti
Sveikos. Mokyklinukai atostogauja?
Aš irgi pasiėmiau atostogų, vaikus abu į kaimą išleidau. Galiu pasimėgaut ramybe su mezginiu prie tv smile.gif Dar planuose dantistė, teatras, draugės. Naudojuosi proga.
Vaikinas mokykloj visai gerai jaučiasi. Mokytoja superinė, bet pokyčiai vistiek nemenki, tai būna ir pykčio priepuolių ir ašarų namie- ant tėvų iškraudinėja visas emocijas...
Atsakyti
Oi, kaip gerai, kad yra kas dar šią temą pamena ir favorituose spėju pasidėję laiko. (kaip ir aš rolleyes.gif )

Atostogauja mokinukai, irgi pas senelius į kitą miestą iškomandiruoti, kaimu ten net nekvepia- bet vis aplinkos pakeitimas. biggrin.gif
O mes su vyru tai jau laisve mėgaujamės- kasdien po darbo į kiną, teatrą ar vakarienės restorane nueiname, nes nereikia niekur skubėti, nuvežti/parvežti iš būrelių, ND tikrinti ( pas mus dar brolis 6tokas yra).
Aš irgi net laisvadienį pasiėmiau- kad tuščius namus neskubant susitvarkyti, pati pailsėti, tiesiog nieko neveikiant, malonia veikla užsiimant. drinks_cheers.gif

Na, o mūsų merginai-pirmokei mokykloje sekasi gan gerai, matematika einasi kaip iš pypkės, pralenkia skaičiavime visus, Su rašymu ir skaitymu šiek tiek prasčiau, bet nieko- mokomės. thumbup.gif Bet jau užklasinė veikla tai paimta keliais frontais- lanko ir gimnastika, ir choras, ir dramos studija ir baseinas dar 2 k per sav. Siūliau mažinti- kategoriškai NE. Galėtų- dar į kokis 2-3 nueitų... lotuliukas.gif
Atsakyti