Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(emiliuxas @ 2011 08 10, 12:08)
kaupiuosi asseni napoleonui biggrin.gif


Kepiau pirma karta ir viskas super gavosi thumbup.gif Labai skanus,tepiau dar brukniu uogiene.
Atsakyti
QUOTE(yoyota @ 2011 08 10, 14:47)
kada kepsit biggrin.gif? as kt sav smile.gif



QUOTE(Sola @ 2011 08 11, 12:11)
Kepiau pirma karta ir viskas super gavosi thumbup.gif Labai skanus,tepiau dar brukniu uogiene.

kepsiu siandien -valgysim per savaitgali. kaip tik eisiu i parduotuve ieskoti kokiu brukniu ar spanguoliu, as ne LT tai nezinau ar pavyks ka nors sumedzioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 08 11, 13:27)
kepsiu siandien -valgysim per savaitgali. kaip tik eisiu i parduotuve ieskoti kokiu brukniu ar spanguoliu, as ne LT tai nezinau ar pavyks ka nors sumedzioti  doh.gif


As dar valgiau su raudonuju serbentu dzemu ir skanu.Gal ir juodieji tinka.Cia kaip kas kam patinka.Kitos deda ir zalias trintas spanguoles.
Atsakyti
kepiau pirmą kartą ir gavosi super victory.gif kitą kartą reikės su razinom kremą reiks bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 08 15, 18:24)
kepiau pirmą kartą ir gavosi super victory.gif  kitą kartą reikės su razinom kremą reiks bandyt smile.gif


Ar minkštutis ar trapus išėjo?
Atsakyti
askepiau aseni vaikystes napoleona. man jis gavosi ne napoleonas. bet labai skanus tortas!!! ne napoleonas todel kad lakstai man nesisluoksniavo, o buvo tiesiog trapus. tiesa kaip jau minejau labai skanus tortas tik mano supratimu napoleonas turi buti kiek kitoks. labai skanus kremas! as nedejau nei riesutu nei razinu bet dejau rugsciu raudonuju uogu uogienes ir tris ar tai keturis pertepimus . torta visa apspakliavau kremu ir puosiau kokoso drozlem biggrin.gif . niam niam!!
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti kaip Jūs sumaišote virta kremą su sviestu iki vientisos mases g.gif Pas mane ir temperatūra vienoda ir atrodo viskas čiki, bet sumaišius abu gaunasi ne vienalytė masė, t.y. ji kaip "marmuras" kažkoks g.gif Ką aš ne taip darau unsure.gif
Atsakyti
Štai tokį tortuką buvau sutepusi MB šios savaitės pradžiai.
Sutepiau pirktinius lakštus, bet geri pasitaikė - trapūs, ploni ir kainavo nelabai daug - 6 lakštai - 7 Lt.

Sutepiau sekmadienį ryte, o valgėm antradienį pavakarėje, tai skanus jau toks buvo smile.gif






 ! 
Per didelio formato nuotraukos buvo pašalintos

moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 spalio 2011 - 23:28
Mergaitės, gal kuri turite nuorodą į Asseni Napoleoną išsaugojusios? Būtų labai ačiukas jei įmestumėte, nes nerandu verysad.gif
Atsakyti
Jau susiradau tad nevarkite smile.gif Kai iškepsiu pasigirsiu būtinai smile.gif Šeip Napoleonų mėgėja niekad nebuvau, bet noriu tiesiog pabandyti, nes niekad nedariau. Ir aišku tikiuosi kad patiks ax.gif Beje iki šiol esu valgiusi tik pirktinį, o pirktinis tai ne naminis kas beko. Aš visad tik už naminius tortus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 08 15, 20:03)
Ar minkštutis ar trapus išėjo?

šiaip ir minštas ir trapus,ne kremas padrėkino kiek reikia tuos lakštus smile.gif yra tekę valgyt tokių napoleonų(pirktų), kad valgyt neįmanoma visas kol įsidedi subyra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 11 22, 15:14)
šiaip ir minštas ir trapus,ne kremas padrėkino kiek reikia tuos lakštus smile.gif yra tekę valgyt tokių napoleonų(pirktų), kad valgyt neįmanoma visas kol įsidedi subyra unsure.gif

Anksčiau dėl to ir nemėgdavau Napoleono, nes buvau ragavusi tik pirktinį tą trapų smile.gif O kai paragavau, kad jis minkštutis gali būti, tai nuo tada niam... thumbup.gif
Atsakyti