Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(Palme22 @ 2012 03 05, 10:05)
cia napoleonas ziuriu toks gan greit gaminamas  g.gif

http://www.youtube.c...feature=related

jau norejau daryt pagal si recepta, bet kazkokia nesamone kaip is 1 stiklines miltu ir 100 g sviesto net 20 lakstu iskepa?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 03 07, 13:23)
jau norejau daryt pagal si recepta, bet kazkokia nesamone kaip is 1 stiklines miltu ir 100 g  sviesto net 20 lakstu iskepa?


pažiūrėjau ir aš. manau viskas ten normaliai, juk ir tie lapai kokio dydžio.. nedidelėn lėkštutėn telpa. ir kremo nedaug gaunasi, žiūrint pagal kiekius...
Atsakyti
dabar tesla jau sladytuve , dariau pagal sita

600 g miltu
350 g grietines
1 vnt kiausinis
300 g sviesto

tik man grietines daugiau susidejo, nes tesla nelabai lipo. palaikysiu 2 val saldytuve bandysiu kept lakstus, tik dabar galvoju koki pertepima daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 03 07, 15:56)
dabar tesla jau sladytuve , dariau pagal sita

600 g miltu
350 g grietines
1 vnt kiausinis
300 g sviesto

tik man grietines daugiau susidejo, nes tesla nelabai lipo. palaikysiu 2 val saldytuve bandysiu kept lakstus, tik dabar galvoju koki pertepima daryt g.gif

man tai nėr skaniau už tą napoleona Asseni iš vaikystės... tešla žiūriu labai panaši iš to recepto, tik ten baltymas nesideda
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 03 07, 17:04)
man tai nėr skaniau už tą napoleona Asseni iš vaikystės... tešla žiūriu labai panaši iš to recepto, tik ten baltymas nesideda

o pagal si recepta kremui produktai jau padalinti pisiau? ar dar dalinti viska pusiau? nes tesla dariau lakstam is puses produktu

NAPOLEONAS IŠ VAIKYSTĖS

http://www.supermama...;#entry27543777
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2012 03 07, 17:22)
o pagal si recepta kremui produktai jau padalinti pisiau? ar dar dalinti viska pusiau? nes tesla dariau lakstam is puses produktu

NAPOLEONAS IŠ VAIKYSTĖS

http://www.supermama...;#entry27543777

oi tikrai cia viskas jau pusiau nedaskaiciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 03 07, 17:04)
man tai nėr skaniau už tą napoleona Asseni iš vaikystės... tešla žiūriu labai panaši iš to recepto, tik ten baltymas nesideda

tesla 2 val uztenka palaikyti saldytuve?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 03 07, 17:02)
tesla 2 val uztenka palaikyti saldytuve?

per akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 03 05, 08:05)
cia napoleonas ziuriu toks gan greit gaminamas  g.gif

http://www.youtube.c...feature=related



kepiau - skanus, tik lakštų mažiau išėjo. bet čia nuo diametro priklauso.
Atsakyti
O aš dar kartą noriu pagirti Muscade receptuką. Labai paprasta pagaminti, skaniausias iki šiol galintas ir nebrangiai išėjo wink.gif
Tik aš nepaskaičiavau, tai pertepimo per daug pasidariau pagal lakštų kiekį smile.gif Sutepiau, viskas gerai, jau kitos dienos ryte galima buvo valgyti biggrin.gif Tik daugokai viso saldumo, tai gaminsiu dabar savaitgaliui, dėsiu mažiau kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 07 kovo 2012 - 18:39
O tai kur receptas? Nes ne visi gali žinoti, kur tas Muscade Napoleonas...
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 02 28, 16:30)
Tikras senovinis napoelonas gaminamas tik is gryno sviesto 80 proc. riebumo, bet kiek esu skaiciusi tai forumietes gamina ir su margarinu,[COLOR=red] tai skonio kokybe manau nesuprastes ir nuo margarino.
ohmy.gif

Papildyta:
QUOTE(vivir @ 2012 01 13, 22:07)
Siaip tikrasis Napaleonas kepamas tik is sviesto. Nes Napaleonas, buvo Smetonos laikais buvo kazkas tokio. Tad tikrai niekas nenaudojo margarino 4u.gif ir juolabiau kondensuoto pieno ax.gif
Giminej turejom tu laiku poniute, kuri buvo pazystama su tu laiku aukstuomene, o kita pazystama, net tos srities mokslus baigus, kaip ruost puotas. Tad ji ir pasake, kad tais laikais margarino tokiam tortui nenaudojo.  4u.gif

Atsiprasau uz  poster_offtopic.gif , bet tik norejau pasakyt, tai ka suzinojau is tuos laikus menanciu moteriskiu  4u.gif

Pati esu idejus Napaleono receptuka, kuri ir gavau is ju  4u.gif

didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 07 kovo 2012 - 20:21
Elija, 14 puslapyje receptukas wink.gif
Atsakyti