Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 4 tema

vau koks grazuolis bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykit merginos, o kokia savikaina gaunasi šimtalapio? Noriu pabandyt, bet bijau, kad tik produktus sugadinsiu doh.gif Kiek produktai maždaug kainuoja viskam, be elektros energijos ir darbo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(*Keila* @ 2011 03 30, 11:08)


Atrodo, kad šiek tiek sausokas ... Bet svarbiausia - skanus mirksiukas.gif .


QUOTE(svajone* @ 2011 03 31, 17:23)


Pirmas blynas ir turi būt šiek tiek prisvilęs smile.gif. Ar patiko?

Aš irgi šiandien vėl kepiau šį skanėstą, nes mb svaigsta nuo jo lotuliukas.gif .
Bet kas galėtų man paaiškint, kodėl vyniojant į žiedą - suplyšo sad.gif. Jau kelintas kartas. Taip viskas puikiai ėjosi ... Ir stalą tepiau aliejumi, ir patalpa šilta ... Niekaip negaliu perkąsti, kame čia reikalas g.gif . Kažkada sumąsčiau, kad ant pirmojo sluoksnio reiktų šiek tiek mažiau sviesto ir cukraus pilt, ir kai porą kartų neplyšo, galvojau, kad čia - esmė. Bet, geičiausiai ne tai sad.gif. Ar kas patartų, nes taip norisi idealaus ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2011 03 31, 22:37)
Sveikutės,
Pirmas blynas ir turi būt šiek tiek prisvilęs smile.gif. Ar patiko?

Aš irgi šiandien vėl kepiau šį skanėstą, nes mb svaigsta nuo jo  lotuliukas.gif .
Bet kas galėtų man paaiškint, kodėl vyniojant į žiedą - suplyšo sad.gif. Jau kelintas kartas. Taip viskas puikiai ėjosi ... Ir stalą tepiau aliejumi, ir patalpa šilta ... Niekaip negaliu perkąsti, kame čia reikalas  g.gif . Kažkada sumąsčiau, kad ant pirmojo sluoksnio reiktų šiek tiek mažiau sviesto ir cukraus pilt, ir kai porą kartų neplyšo, galvojau, kad čia - esmė. Bet, geičiausiai ne tai sad.gif. Ar kas patartų, nes taip norisi idealaus ...  ax.gif

Ech,kad su tokia orkaite ir dvidesimt penktas gali but prisviles doh.gif Kuciukus kai kepu,tai vartyt tenka,kad apacia neapdegtu blink.gif

Man tesla labai paklusni ir elastinga buvo,tiesa sakant,galvojau ,kad prakaituosiu,kol istampysiu,bet visai ne,labai tvarkingai viskas ir ramiai.Tik blynu pasidariau ne 5,o 6,kazkaip praziurejau recepte biggrin.gif Gali plyst,jei tesla kietesne,nors siaip uztepi ta sviesta ir nuo jo elastingumas dideja.Keistai.Gal svelniau,is leto lenkt g.gif

AS kepsiu dar daug daug kartu,nugi laiminga,kad taip skanu ir SAVO darytas biggrin.gif
Aciu Cipciukui uz recepta aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2011 03 31, 21:37)
Sveikutės,


Tai kad visai nebuvo sausas schmoll.gif Gal tik nuotraukoj taip atrodo
Atsakyti
QUOTE(Basa_miske @ 2011 03 31, 20:26)
Sakykit merginos, o kokia savikaina gaunasi šimtalapio? Noriu pabandyt, bet bijau, kad tik produktus sugadinsiu  doh.gif  Kiek produktai maždaug kainuoja viskam, be elektros energijos ir darbo  biggrin.gif

Pasimi receptą ir skaičiuoji, kas kiek kainuoja. Kiekvienai savikaina vis kitokia gali būti, nelygu ką ir už kiek pirksi. O jei turi savo naminių kiaušinių ar sviesto, tai savikaina vėl kitokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 03 31, 22:42)


Tame ir esmė, kad tampant tešla buvo elastinga. Porą skylių per savo žioplumą padariau, su nagu smile.gif, o daugiau ėjosi kaip sviestu patepta biggrin.gif . Na, bet gavosi kaip gavosi.
Gal dar kas kokių minčių turit dėl plyšimo vyniojant?

Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2011 04 01, 16:49)
QUOTE(svajone* @ 2011 03 31, 22:42)


Tame ir esmė, kad tampant tešla buvo elastinga. Porą skylių per savo žioplumą padariau, su nagu smile.gif, o daugiau ėjosi kaip sviestu patepta biggrin.gif . Na, bet gavosi kaip gavosi.
Gal dar kas kokių minčių turit dėl plyšimo vyniojant?

man irgi problema su tuo plysimu, taipat negaliu atsekti kodel taip schmoll.gif
Atsakyti
labai mėgstu šitą kalorijų bombą wub.gif vakar vėl kepiau, tai pirmą kartą tampėsi taip gerai, ir susukt ėjo, visada būdavo toks, kad net sukt neidavo, skystas.. šį kartą sekėsi puikiai, tai su tooookiu džaugsmu aš į jį žiūrėjau ir toooks laimingas mergaitis buvau hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2011 04 03, 12:46)
labai mėgstu šitą kalorijų bombą  wub.gif vakar vėl kepiau, tai pirmą kartą tampėsi taip gerai, ir susukt ėjo, visada būdavo toks, kad net sukt neidavo, skystas.. šį kartą sekėsi puikiai, tai su tooookiu džaugsmu aš į jį žiūrėjau ir toooks laimingas mergaitis buvau hihihi.gif


Slapias sluoksniuotas niam , super bigsmile.gif
As aguonas dedu- tai toki voleli padarau, kad man pjuvyje rutuliukas gautusi ax.gif O jus turbut paskleidziat labiau?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti