Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

Niu va, buvau aš dėl tos pašalpos, priėmė tuos dokumentus ir sako, pažymą gausit maždaug per tris sav. doh.gif Parlekiau į darbą, pasakmbinau į Centrinį Vilniaus skyrių, sako oj ne, mes tik lapkričio mėnesio pareiškimus žiūrim. unsure.gif Viena moteriškė sakė skambinti už 10 dienų, kita, kad tik mėnesio gale įmanoma gauti. Kažkokia nesąmonė... blush2.gif Mergaitės, kurios iš Vilniaus, pasakykit, ar jūs taip ilgai laukiat dabar? unsure.gif Gal dar yra kokia galimybė iki vasario 8 d.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 28 sausio 2010 - 15:18
QUOTE(timotey @ 2010 01 28, 14:30)
Nu PUPSSSSSIS tu pavarai,kaip tu nesupranti,kad soc,pasalpas tau mokes visada kol nepradesi eiti i darba ir kol tavo pajamos bus mazos,cia nera jokia vienkartine pasalpa,neklaidink kitu motereliu,nes paskui chaosas cia gaunas,tikrai kaip sugedes telefonas

atsiprasau blush2.gif bet as gal netaip issireiskiau,bet parasiau kaip man yra.as maniau kad soc pasalpa tai kai pusmeti birzoje prastovi tada gauni ja is seniunijos cia tipo skaitosi vienkartine.na gal netaip supratau as.o tai jei as dabar birzoje atstovesiu pusmeti negausiu darbo tai visa sita laika mokes man ta pasalpa?o tai jei birza man moka tai nebus taip kad paskui sakys seniunijoje grazinki ka gavai? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Labas,sakyk o del maisto paketu tie 525lt vienam asm.vienam menesiui turi buti ?pvz jei treju men.pajamos yra 2100lt....
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 15:24)
atsiprasau  blush2.gif  bet as gal netaip issireiskiau,bet parasiau kaip man yra.as maniau kad soc pasalpa tai kai pusmeti birzoje prastovi tada gauni ja is seniunijos cia tipo skaitosi vienkartine.na gal netaip supratau as.o tai jei as dabar birzoje atstovesiu pusmeti negausiu darbo tai visa sita laika mokes man ta pasalpa?o tai jei birza man moka tai nebus taip kad paskui sakys seniunijoje grazinki ka gavai? g.gif  unsure.gif

ši pašalpa nėra vienkartinė, bet ji yra aks tris mėnesius perskiriama. jums turėjo paminėti. jei po trijų mėnesių pajamos pasikeis ir viršys reikalaujamos - pašalpos jums tiesiog nebeskirs
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 01 28, 18:00)
ši pašalpa nėra vienkartinė, bet ji yra aks tris mėnesius perskiriama. jums turėjo paminėti. jei po trijų mėnesių pajamos pasikeis ir viršys reikalaujamos - pašalpos jums tiesiog nebeskirs

na jo sake kad trims menesem skiriama.o nevirsyti tai turi buti tas 525lt vienam asmeniui ar kokia kita suma?
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 16:24)
atsiprasau  blush2.gif  bet as gal netaip issireiskiau,bet parasiau kaip man yra.as maniau kad soc pasalpa tai kai pusmeti birzoje prastovi tada gauni ja is seniunijos cia tipo skaitosi vienkartine.na gal netaip supratau as.o tai jei as dabar birzoje atstovesiu pusmeti negausiu darbo tai visa sita laika mokes man ta pasalpa?o tai jei birza man moka tai nebus taip kad paskui sakys seniunijoje grazinki ka gavai? g.gif  unsure.gif

Jei birza moka,soc nemoka,turi butinai pranest jei gauni is birzos,kad nesidubliuotu,nes paskui turesi grazinti,as ir esu vaiko auginimo atostogose,seimos pajamos mazos tai jau metai laiko gaunu soc pasalpa,suejus vaikui 3 metukams,i darba negrisiu o stosiu i birza
Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 17:05)
na jo sake kad trims menesem skiriama.o nevirsyti tai turi buti tas 525lt vienam asmeniui ar kokia kita suma?

315lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 01 28, 17:51)

Papildyta:

315lt 4u.gif

Ar ne 350? mirksiukas.gif
Atsakyti
nea 350*90=315
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 01 28, 18:03)
nea 350*90=315

Tokią sumą valstybė skiria, t.y. 90% nuo valstybės remiamų pajamų. (Valstybės remiamos pajamos 350 Lt).
Atsakyti
Totalus bardakas čia. Kas kaip nori, taip ir rašo doh.gif Na, moterys, jei tiksliai nežinote, tai kam rašyti skaičius iš lempos?? Ir 325, ir 530 Lt atsiranda po to doh.gif

Valstybė moka socialinę pašalpą, jei pajamos vienam žmogui neviršija VRP - 350 Lt (apie kitas sąlygas nekalbu).

Pašalpos dydis - 90 % skirtumo tarp VRP ir realių pajamų. Jei asmens pajamos lygios 0 Lt, tada pašalpa 350 x 90 % = 315 Lt. Jei pajamos - 100 Lt, tada pašalpa (350 - 100) x 90 % = 225 Lt. Ir taip toliau.
Atsakyti
Sveikos mergynos noriu paklausti kokia pasalpa man priklauso,seima 2suauge 2 vaikai uzdarbis 675lt i rankas vyras bedarbis atsistojo i darbo birza neseniai,kas mums priklauso 4u.gif ir kur kreiptys aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 01 28, 20:25)
Totalus bardakas čia. Kas kaip nori, taip ir rašo doh.gif Na, moterys, jei tiksliai nežinote, tai kam rašyti skaičius iš lempos?? Ir 325, ir 530 Lt atsiranda po to doh.gif

Valstybė moka socialinę pašalpą, jei pajamos vienam žmogui neviršija VRP - 350 Lt (apie kitas sąlygas nekalbu).

Pašalpos dydis - 90 % skirtumo tarp VRP ir realių pajamų. Jei asmens pajamos lygios 0 Lt, tada pašalpa 350 x 90 % = 315 Lt. Jei pajamos - 100 Lt, tada pašalpa (350 - 100) x 90 % = 225 Lt. Ir taip toliau.

tai jeigu mano seima tik as ir maziukas gausime po 650lt is birzos tai vadinasi kad jau nebepriklausys jokia soc pasalpa mums pagal jusu skaiciavimus? g.gif
Atsakyti