Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

Soc.pasalpa bus 180lt.per menesi.
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 01 29, 16:33)
Soc.pasalpa bus 180lt.per menesi.


oro_buckis.gif Ir labai ačiū, nes kai paskambinau į seniūniją ir viską susakiau, kažkodėl mūsų socialinei buvo per sunku paskaičiuoti, malė malė ir nesuskaičiavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2010 01 29, 16:25)
Kreipiuosi į tas mamas kurios žino šimtu procentu, prašau paskaičiuokit man kokia  būtų socialinė pašalpa jei pajamos vienam asmeniui per mėnesį 310 litų. Ačiū labai  4u.gif

Kokias pajamas skaičiavot? Vaiko pinigų įskaičiuot į pajamas nereikia. Ar visi vaikai nepilnamečiai?
Papildyta:
QUOTE(Marija1 @ 2010 01 29, 16:39)
oro_buckis.gif  Ir labai ačiū, nes kai paskambinau į seniūniją ir viską susakiau, kažkodėl mūsų socialinei buvo per sunku paskaičiuoti, malė malė ir nesuskaičiavo  g.gif

Kai nematai realios situacijos, realių pajamų, tai paskaičiuot nėra taip parasta, kaip čia jums atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 01 29, 19:38)
Kokias pajamas skaičiavot? Vaiko pinigų įskaičiuot į pajamas nereikia. Ar visi vaikai nepilnamečiai?
Papildyta:

Kai nematai realios situacijos, realių pajamų, tai paskaičiuot nėra taip parasta, kaip čia jums atrodo.


Vaiko pajamų neįskaičiavom, vaikai 17m. 12m. 3m. Manau dabar paskičiuota teisingai 4u.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif gal galetu kas pakonsultuoti su pasalpom? blush2.gif man 23 metai, esu dieniniu studiju, paskutinio kurso studente, laukiuos(29 sawaites) nestuke.gif su waikucio teweliu nesam susituoke, jis bedarbis, nesiregistraves darbo birzoj verysad.gif kaip manote ar butu imanoma, kad tewelis duotu waikui sawo pawarde, bet as apsiforminciau kaip wienisa mama(ta prasme,kad nesusituoke). ar galeciau gauti kokia pasalpa? 4u.gif nes realiai,jei mes susituoktume, tai gautume kas menesi tik po 93lt waikucio islaikymui verysad.gif aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
[quote=tigrin,2010 01 29, 23:51]
sweikos smile.gif gal galetu kas pakonsultuoti su pasalpom? blush2.gif man 23 metai, esu dieniniu studiju, paskutinio kurso studente, laukiuos(29 sawaites) nestuke.gif su waikucio teweliu nesam susituoke, jis bedarbis, nesiregistraves darbo birzoj verysad.gif kaip manote ar butu imanoma, kad tewelis duotu waikui sawo pawarde, bet as apsiforminciau kaip wienisa mama(ta prasme,kad nesusituoke). ar galeciau gauti kokia pasalpa? 4u.gif nes realiai,jei mes susituoktume, tai gautume kas menesi tik po 93lt waikucio islaikymui verysad.gif aciu uz patarimus 4u.gif
[/quote


jokio skirtumo,vienisom pasalpu nera
Atsakyti
QUOTE(tigrin @ 2010 01 29, 23:51)
sweikos smile.gif  gal galetu kas pakonsultuoti su pasalpom? blush2.gif  man 23 metai, esu dieniniu studiju, paskutinio kurso studente, laukiuos(29 sawaites)  nestuke.gif  su waikucio teweliu nesam susituoke, jis bedarbis, nesiregistraves darbo birzoj  verysad.gif  kaip manote ar butu imanoma, kad tewelis duotu waikui sawo pawarde, bet as apsiforminciau kaip wienisa mama(ta prasme,kad nesusituoke). ar galeciau gauti kokia pasalpa? 4u.gif nes realiai,jei mes susituoktume, tai gautume kas menesi tik po 93lt waikucio islaikymui  verysad.gif  aciu uz patarimus  4u.gif


kiek zinau, tokios pasalpos buvo anksciau, bet daugelis naudojosi tuo, statusa panaikino g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrin @ 2010 01 30, 01:51)
sweikos smile.gif  gal galetu kas pakonsultuoti su pasalpom? blush2.gif  man 23 metai, esu dieniniu studiju, paskutinio kurso studente, laukiuos(29 sawaites)  nestuke.gif  su waikucio teweliu nesam susituoke, jis bedarbis, nesiregistraves darbo birzoj  verysad.gif  kaip manote ar butu imanoma, kad tewelis duotu waikui sawo pawarde, bet as apsiforminciau kaip wienisa mama(ta prasme,kad nesusituoke). ar galeciau gauti kokia pasalpa? 4u.gif nes realiai,jei mes susituoktume, tai gautume kas menesi tik po 93lt waikucio islaikymui  verysad.gif  aciu uz patarimus  4u.gif

Jai nesusituoksit ir vaikelis bus mamos pavarde galite gauti socialinę pašalpą vaikui 315lt ir dar , aišku , tie 97lt.
Atsakyti
Ar našlaičio pašalpa skaičiuojasi į pajamas, skiriant soc. pašalpą?
Atsakyti
QUOTE(torasama @ 2010 01 30, 21:05)
Ar našlaičio pašalpa skaičiuojasi į pajamas, skiriant soc. pašalpą?

Taip, man skaičiavo. (Mano mama mirus...)
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2010 01 30, 18:13)
Jai nesusituoksit ir vaikelis bus mamos pavarde galite gauti socialinę pašalpą vaikui 315lt ir dar , aišku , tie 97lt.

neklaidinkite, o tai dar patikės.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 01 31, 00:37)
neklaidinkite, o tai dar patikės.

Jeigu vaikuti mamyte augina viena, tuomet mokama socialine stipendija, bent jau pas mus LVA yra taip.
Atsakyti