Įkraunama...
Įkraunama...

Utėlės

labai dėkoju dar kartą Rucikui už patarimus ir už padrąsinimus dėl problemos paviešinimo.
Tikiuosi, kad su tom bjauruoklėm jau pabaigėm: kelis vakarus dar vis tikrinau kiekvieną plaukelį, bet nieko daugiau neužtikau. nežiūrint į tai, vis tiek ištepiau galvą Nityfor skysčiu ir įsidrąsinau paskambinti mokytojai... Pasirodo yra klasėj viena mergaitė, kuri gyvena ne kokioj aplinkoj, ir turbūt nenuostabu, kad nešiojo ir platino... Mokytoja pati papasakojo kaip rugsėjo mėnesio gale pastebėjo ją kasantis, patikrino galvą ir... Jai buvo uždrausta lankyti mokyklą, kol nebus išnaikinta. Kai grįžo į mokyklą, lyg ir švari buvo galva, bet tampa nebeaišku, ar daugiau ji vaikų neužkrėtė, o gal ir vėl pas ją apsigyveno...
Džiugu buvo išgirsti iš mokytojos lūpų susirūpinimą ir supratimą. gavau asmenišką patvirtinimą, kad šiandien bus patikrintos visos klasės vaikų galvos.
taip norisi tikėti, kad ši problema bus išspręsta ir nebereiks drebančiom rankom tikrinti kievieną vakarą galvos plaukų.
Todėl visus kviečiu nebijoti šios problemos, ir, atsitikus tokiai situacijai, kaip mano, ją paviešinti, nes aplinkiniai tikrai jus supras. Tik mūsų nepakantumas tiems gyviams padės juos sunaikinti.
Atsakyti
Na, mano turimomis žiniomis Nitiforas tikrai geras ir tų plaukučių nereikės nukirpti 4u.gif nesijaudink smile.gif Dar gali pabandyti paieskoti Pedeks (latviškas preparatas) sako, irgi geras smile.gif
Sėkmės, parašyk, kaip sekėsi.
Atsakyti
Ačiū už patarimus. Tikiuosi, kad užteko ir Nitiforo. Kol kas daugiau nieko nebeužtinku. Taip norisi tikėtis, kad šitas košmaras jau praeityje.
O gal kas žinot, ar glindų gali būtipvz., plauko viduryje, ar tik arčiau galvos ieškoti, nes plaukučiai tai ilgi, iki užpakalio, todėl kiekvieną kruopščiai išžiūrėti ne taip ir lengva
Atsakyti
Kiek man teko susidurti, tai gali, nors nedažnai. Kai maniškė buvo parsinešus iš daržo tai radau, bet nedaug.
Atsakyti
Glindų tikrai gali būti ir per visą plauko ilgį....sad.gif
Atsakyti
Radau zurnale kaip naikinti uteles :

Galvos oda itrinkite sampunu,plaukus uzriskite politel.skarele arba kepuraite.Kad uteles neissibegiotu.Palaikykite 20- 30 min.Isplaukite tekanciu vandeniu.
Norin isimti glindas : plaukus perplaukite vandeniu su actu ,tada plaukai tampa l b svelnus ir glindos isbyra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BomBonke: 21 rugsėjo 2006 - 13:06
Mano 5 metuku mazoji lanko darzeli. Pastebejau, kad pradejo labai kasyt galvyte Apziurejau labai kruopsciai ir nieko neradau, bet vis tiek bijau, nes kartu darzely yra vaiku is nevalyvu seimu. Bijojau kad gyvuneliu neparsinestu. Nieko nemaciau, bet norejau jusu paklausti gal zinot kaip atrodo tos glindos, kokios spalvos? Mano mergytes galvyte pleiskanoja ir nelabai suprantu kaip tas glindas reiktu atskirti nuo pleiskanu? Kuo skiriasi? Nu jeigu rasiu ka nors, darzeliui bus blogai gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Labai susinervinau, bukit geros parasykit, labai prasau, nebezinau ka galvoti. cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laima V: 05 spalio 2006 - 19:38
labai geras budas naikinti uteles yra, istrinti galva actu atskiestu su vandeniu, bet turi buti puse ant puses.Palaukti koki pusvaladi ir osplauti galva samunu, ir si procesa kartoti kas antra diena.
Atsakyti
QUOTE(presjosa:) @ 2007 07 11, 09:35)
labai geras budas naikinti uteles yra, istrinti galva actu atskiestu su vandeniu, bet turi buti puse ant puses.Palaukti koki pusvaladi ir osplauti galva samunu, ir si procesa kartoti kas antra diena.

Kazin, ar padeda? Gal kas bande?
As savo dickes galvoje radau tikra gyvenviete... Siaubas... Nieko nesako- tik galva vis plauna ir plauna kiekviena diena... Gerai, kad paklausiau... Sako, man niezti, tai ir plaunu...
Katik isploviau galva actu, uzmaukslinau maisa ir sedi... Po to dar isplausiu sampunu ir ziuresiu, ar bus rezultatas...
Atsakyti
Labukas.Pries metus mano panelyte turejo gyvuneliu verysad.gif .Ji lanko darzeli,viena vakara gryzusi eme kasytis galva as pagalvojau,kad tai nuo sampuno sakau gal netinka g.gif .Pasiziurejau ,ziuriu lyg pleiskanu atsirado,nulekiau iki vaistines nupirkau nuo pleiskanu sampuno issiplovem galva ir ant rytojaus vel i darzeli.Vakare gryzusi ji man vel kasinejasi tada pasiziuriu ir net issigandau doh.gif ,kazkas juda. nuejau i vaistine ten dave vaistu>>>PEDEKS<<<,plovem ir su zibalu atskiedem vandeniu,perskalavom su actu skiestu vandeniu,isbandem viska,ka zinojom.Man tai buvo sokas verysad.gif verysad.gif .Pranesiau darzeliui .Pasirodo viena mergaite grupej jau senai turejo,o tevai ja vistiek leido i darzeli,o vakare atseit naikindavo,nesuprantu tokiu abejingu tevu doh.gif .Juo labiau ,kad mama niekur nedirba blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ligitabutk @ 2007 09 23, 18:26)
Labukas.Pries metus mano panelyte turejo gyvuneliu verysad.gif .Ji lanko darzeli,viena vakara gryzusi eme kasytis galva as pagalvojau,kad tai nuo sampuno sakau gal netinka g.gif .Pasiziurejau ,ziuriu lyg pleiskanu atsirado,nulekiau iki vaistines nupirkau nuo pleiskanu sampuno issiplovem galva ir ant rytojaus vel i darzeli.Vakare gryzusi ji man vel kasinejasi tada pasiziuriu ir net issigandau doh.gif ,kazkas juda. nuejau i vaistine ten dave vaistu>>>PEDEKS<<<,plovem ir su zibalu atskiedem vandeniu,perskalavom su actu skiestu vandeniu,isbandem viska,ka zinojom.Man tai buvo sokas  verysad.gif  verysad.gif .Pranesiau darzeliui .Pasirodo viena mergaite grupej jau senai turejo,o tevai ja vistiek leido i darzeli,o vakare atseit naikindavo,nesuprantu tokiu abejingu tevu  doh.gif .Juo labiau ,kad mama niekur nedirba blink.gif

Tai su kuo beisnaikinot?
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 09 28, 12:21)
Tai su kuo beisnaikinot?

geriausia tai su vaistais ,nors kaip ir rasiau kad isbandem viska,kad kuo greciau isnyktu.<atsiprasau,kad tik daba perskaiciau> 4u.gif
Atsakyti