Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

o gal turite nuotraukyte kaip atrode tie spuogiukai? Kad galima butu sulyginti smile.gif


QUOTE(Jurgita_V @ 2010 01 25, 14:38)
Mano dukrytė buvo irgi paberta- gydytoja sakė, jog tai baltyminis bėrimas. Kai pradėjau vartoti mažiau baltymų, tai viskas susitvarkė  ax.gif Ant veiduko budavo tokios raudonos dėmelės, po kelių dienų jų nebeliko, bet man teko atsisakyti grietinės, sūrio, varškės....

Atsakyti
Greiciausia bus per daug baltymu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 01 25, 16:12)
o gal turite nuotraukyte kaip atrode tie spuogiukai? Kad galima butu sulyginti smile.gif

turiu, bet nemoku ikelt foto blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, mano leliukui irgi buvo isbertas veidukas, gal net kokias 6 savaites, tas atsitiko 3-cia savaite. O isbere del hormonu gautu is manes per piena, tas nutinka daugumai kudikiu, tai yra labai normalu ir jokiu kremu tepimas nepades, taip kad net nesivarginkite, o veiduka plaukite kelis kartus per diena paprasciausiu vandeniu. Dar galima veiduka plauti juodosios arbats, aisku be jokiu priemaisu, nuoviru ir nelabai stipriu, kaip cefyras, o nuplovus dar labiausiai isbertas vietas pavalyti spiritu skirtu bambutes valymui. Cia labiau toks valymo budas tinka, kai vaikuciui yra atsiradusi posunke akne. Siaip tik pasirupinkite kad veidukas butu svarus ir sausas. Pamaitinus, nusluostykite veiduka vatos tamponu, suvilgdytu vandenyje, nes daznai nubeges ant skruostuku pienas irgi prisideda prie veiduko berimo. Na svarbiausia kad veidukas butu svarus ir viskas praeis savaime, kai susireguliuos hormonai leliuko kunelyje. O tai trunka net apie du menesius.
Kantrybes, mamytes, ir vel greitai dziaugsites svelniu kudikio veiduku. Patikekit, turiu net du daktarus namuose - uosvius mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes =)

Na, mum jau 7 menesiukai tuojaus bus, bet kai mazoji buvo 1 men. ja taip pat buvo pabere, o veiduka tai LABAI stipriai, buvo tokie kaip spuogeliai o viduje toks skystis.. verysad.gif ir kokias 3 savaites laikesi, tai as ramuneliu nuoviru tepiau, o siaip, mano pastebejimu, cia buvo nuo johnson aliejaus, as tepiau galvyte nuo luobeles, patepiau kaktyte, o odele labai paraudo, ir po to atsirado tie spuogeliai, mazoji kasesi juos, nerami buvo, tiesiog degte dege.. Tai ramunelem ploviau, nes ne LT gyvenam, neturejau geru priemoniu, kokiu LT yra.. O siaip, gali juk berti ir nuo skalbimo milteliu, bet cia daugiau kuneli wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano maziui menuo su puse, beria veiduka jau ne maziau tris savaites. Pasirodo baltu virsuneliu, bet dominuoja sausas raudonas berimas. Vaika numeto raudonais plotais: ant veiduko, ant pakausio. Odele sausa, tai mazius draskosi. Mums sako, kad tai alerginis berimas. Kazka as greiciausiai suvalgiau, kas alergizuoja. Tai stengiuosi tik koses valgyti, nors reikia atsisakyti kvietiniu kosiu, grikiu kosiu - jos irgi prie alergizuojanciu. Siule man gydytoja tepti bepanten plius, dermatologe siule su silpnu kalio permangananto tirpalu ir kremu su cinku. Nzn, pasimetusi as dabar. Nuo permanganato sausa odele tik dar siusiurkstejo. Bepanten teplioju, bet vaikas visas riebauotas lieka. Veido berimas buvo apnykes, bet gryzo. Isdrisau sau jogurto leisti, gal todel.. Bet siaip sakoma, kad alergija po netinkamo valgio dar dvi savaites gali reikstis.
Manau, kad del visu berimu visu pirma verta konsultuotis su gydytoja, nes is pradziu ir mes manem, kad iprastas naujagimio berimas (konsulavausi su gydytoja tik telefonu). Tik kai gydytoja gyvai pamate mano vaiko odele, pasake, kad tai alergija.
Atsakyti
Jogurto geriau nevalgyti, nes jis gali net labai alergizuoti.
O koses bent jau man irgi nieko gero, pradzioj tik jas ir valgiau, bet pilva pute, dabar pradejau valgyti normalu maista, iskyrus raugintus ir marinuotus produktus, vaikui kartais koks spuogelis iskyla, bet ilgai jis nesilaiko, greitai pranyksta.
Maniski kartais isberia, kada jis labai isiverkia, bet tokie berimai greitai ir praeina, nuvalius veida virintu vandeniu.
Atsakyti
M. Rassele, o kiek taviskiui dabar? Man gydytoja sake, kad tokios alergijos yra isaugamos. Kuo didesnis vaikas, tuo maziau alergizuoti turetu. Taip pat patare nevalgyti nieko ryskaus: nei vaisiu, nei darzoviu, rinktis viska troskinta (net vaisius). Na atmetus ryskias spalvas ir pilvo putikus, nelabai kas ir lieka verysad.gif .
Atsakyti
Uz savaites bus 2 menesiai.
Atsakyti
sveikos mamytes,

as taip pat turiu sia problema ir jau daugiau nei savaite.vieni isberimai praeina,kiti atsiranda. verysad.gif
man gydytoja patare su LAKIŠIAUS arbatos nuoviru valyt veiduka pora kartu i diena.
lyg ir gereja nuo jos.
bet mano manymu,cia reikia man maista prisiziuret.nors ir taip stengiuosi bet ko nevalgyt.tik virta garuose.
tai pasiskaiciau cia,tai pieno produktu visai teks atsisakyt unsure.gif nors as ju stengiausi ir taip mazai valgyt.bet matyt tiek ir uztenka mano ziogeliui.

sekmes mamytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandra.g: 26 sausio 2010 - 09:51
Sveikutes,
mano maziukei 2 menesiai, o jau visa menesi isbertas veidukas... Tepiau viskuo, ka liepe gydytojas - snipstas. Niekas nepadeda... Valgau miezines, avizines koses, ryzius ir kartais bulves. Sesute liepe persiziuret raciona... Nu nors i nosi kalk... jau ir taip i maista tik ziuriu, nes baisu valgyt... Kazkas rase, kad bepanthen plius tepe. Mums kaip tik sake kad sitas netinka, kad su paprastu bepantenu tept. Skalbiklis drabuzeliu pakeistas, dulkes kelis kartus per diena valomos... Zodziu neviltis. Penktadieni vel pas gydytoja eisim... Vel turbut lieps maista persiziuret. Turbut patys net neisivaizduoja nuo ko maziuke beria. O ar imanoma kokius tyrimus tokiai mazai padaryt? Kai pagalvoji, juk ne tokius dalykus istiria ir isgydo...
Atsakyti
Kai pacioj pradzioj vaika isbere, praejus kelioms dienoms po grizimo is ligonines, buvau sunerimus, kad maistas kaltas, vanduo ir pan. Isbandziau ir keleta tepalu, tik pablogejo. Tada nusprendziau ti virintu vandeniu vaikui veida su vata valyti, po keliu dienu berimas praejo. Mums ir dabar kartas nuo karto isberia, niekuo netepu, dazniau vandeniu nuvalau. O isberia nuo pienisku produktu, kartais uzsimirstu ir suvalgau ka nors. Taip valgau normalu maista - mesa, darzoves, vaisius, beveik viska.
o jums nuo koses viduriai nekieteja? Man kietedavo, cia ir buvo pradzioj vaiko berimo priezastis manau, nes ir mano veida tada truputi paberdavo.
O jus pabandykite normalaus maisto pavalgyti, gal kosese ir problema.
Atsakyti