Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 24, 23:25)
jeigu neklystu jau po 2 valandu mamos suvalgytas maistas patenka i piena.
berimo priezastis dar gali buti ir mamos uzkieteje viduriai.

O cia tai man naujiena...
Mano sunelis ir truputi pabertas. Tokiais smulkiais raudonais spuogeliais.
Atsisakiau pieno produktu. Ziuresim kaip bus.
Atsakyti
oi mamytės, baikit stradalinti dėl tų spuogelių smile.gif . visi mažyliai būna paberti. gi maždaug trečią gyvenimo savaitę persitvarko jų žarnynas, todėl ir diegliukai prasideda ir pabėrimai. bet jie praeina savaime ir dažniausiai be jokių priemonių tepliojimo: užtenka pavalyti virintu vandenuku, dar padžiovinti spuogelius lakišiaus nuoviru arba spiritu ir viskas. mano abi dukrytės buvo pabertos, bet pabėrimai baigėsi savaime. na, o savo mitybą žinoma prižiūrėti irgi labai svarbu. alergenų sąrašas yra gana ilgas, tad jeigu vaikutis tikrai alergiškas kam nors, jūs tikrai pastebėsite. jeigu tai tikra alergija konkrečiam produktui, tai bers ne tik veiduką, bet ir aplink ausytes, pilvuką. tiesa, tai ką jūs suvalgote, kūdikio organizme pradeda veikti po 6 valandų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jur-kli @ 2010 01 27, 13:25)
Sveikutes,
mano maziukei 2 menesiai, o jau visa menesi isbertas veidukas... Tepiau viskuo, ka liepe gydytojas - snipstas. Niekas nepadeda... Valgau miezines, avizines koses, ryzius ir kartais bulves. Sesute liepe persiziuret raciona... Nu nors i nosi kalk... jau ir taip i maista tik ziuriu, nes baisu valgyt... Kazkas rase, kad bepanthen plius tepe. Mums kaip tik sake kad sitas netinka, kad su paprastu bepantenu tept. Skalbiklis drabuzeliu pakeistas, dulkes kelis kartus per diena valomos... Zodziu neviltis. Penktadieni vel pas gydytoja eisim... Vel turbut lieps maista persiziuret. Turbut patys net neisivaizduoja nuo ko maziuke beria. O ar imanoma kokius tyrimus tokiai mazai padaryt? Kai pagalvoji, juk ne tokius dalykus istiria ir isgydo...


Kaip as supratau, tai kol kas neverta tirti, nes sios alergijos laikinos ir vaikui paaugus turetu pradingti. Na kazkas tokio, kai vaikas viena diena vienam produktui alergiskas, o kita jau nebe smile.gif. Man buvo nurodyta reguliuoti savo mityba ir kai berimai aprims, naujus produkus ivedineti po viena ir ziureti kas bus. Tokiu budu galesiu zinoti, kam alergiskas vis dar, o kam ne. Teoriskai skamba gerai, bet kad jau kelios savaites mitybos reguliavimas nepadeda. Tikiuosi, nenukankinsiu as vaiko odeles su visais tepliojimais (neteplioti sirdis neleidzia, nes tada jis pats sausas vietas drasko). Gal mums liepe bepantens plius del to, kad jis dar turi kazkoki papildoma dezinfekcini poveiki, o musu vaikis pasidrasko. Planuoju pereiti ant Weledos kremuko (ypac pries lauka), o veida nebent ramunelem plauti.
Papildyta:
QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 27, 13:33)
Kai pacioj pradzioj vaika isbere, praejus kelioms dienoms po grizimo is ligonines, buvau sunerimus, kad maistas kaltas, vanduo ir pan. Isbandziau ir keleta tepalu, tik pablogejo.  Tada nusprendziau ti virintu vandeniu vaikui veida su vata valyti, po keliu dienu berimas praejo. Mums ir dabar kartas nuo karto isberia, niekuo netepu, dazniau vandeniu nuvalau. O isberia nuo pienisku produktu, kartais uzsimirstu ir suvalgau ka nors.  Taip valgau normalu maista - mesa, darzoves, vaisius, beveik viska.
o jums nuo koses viduriai nekieteja? Man kietedavo, cia ir buvo pradzioj vaiko berimo priezastis manau, nes ir mano veida tada truputi paberdavo.
O jus pabandykite normalaus maisto pavalgyti, gal kosese ir problema.


Na nea, nekieteja (tfu tfu tfu). Darzoves visokias apribojau ir del pilvo putimo. PVz., kopustas prie nealergizuojanciu, bet gal geriau nereikia smile.gif. Valgau kalakutiena. Geriausiai ekologiska. Kosiu nereikia valgyti su glitimu - jo yra kvieciuose. Glitimas tikrai pablogintu situacija. Be to, berimai ivairus gali buti. Musu berimas sausais deganciais raudonais plotais nueina. Ner ten ka sausinti, nebet drekinti.
Atsakyti
Kai ant veiduko atsiranda raudonu spuogeliu nuvalau lakišių žolės nuoviru. Bandziau dar tik kelis kartus bet lygtais padeda g.gif
Beje ir uzpakaliuka pavaliau kai paraudo - irgi praejo thumbup.gif
Atsakyti
maniske irgi menesio isbere doh.gif (dabar 2men) is pradziu buvo nedaug, paskui "isibegejo"- isbertas veidukas ir galvyte. siandien pas daktare buvom, nu sako nuo maisto. bet kiek issikalbejom, tai as ir taip nieko alergizuojancio nevalgau.tai ji siulo netgi maisto produktu dienos begy nemasyt-pvz, jei valgai mesa, tai valgai tik mesa, o ne +bulves, duona ar kazkas. nzn, bet manes visai nevilioja tokia perspektyva, nes as ir taip nuo saldytuvo nenueinu blush2.gif
taiva, bandziau tuos spuogus nufotkint. gal ir pas jus kazkas panasaus? Va cia http://public.fotki....la77/isberimas/ slaptazodis -spuogai

Gal matysis. labai sunku tuos spuogus aiskiai nufotkint. pagrinde isberti skruostukai ir ties smilkiniais, ausytes. veliau atsirado ir galvytej -po plaukuciais. daugiau niekur. ir tie spuogai atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj, bet tik galvos srity. ir dabar pradejo pleiskanot. bandziau su lakisium valyt, kad dar labiau sausina doh.gif tepu bepantena...
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 01 28, 20:24)
maniske irgi menesio isbere doh.gif (dabar 2men) is pradziu buvo nedaug, paskui "isibegejo"- isbertas veidukas ir galvyte. siandien pas daktare buvom, nu sako nuo maisto. bet kiek issikalbejom, tai as ir taip nieko alergizuojancio nevalgau.tai ji siulo netgi maisto produktu dienos begy nemasyt-pvz, jei valgai mesa, tai valgai tik mesa, o ne +bulves, duona ar kazkas. nzn, bet manes visai nevilioja tokia perspektyva, nes as ir taip nuo saldytuvo nenueinu blush2.gif
taiva, bandziau  tuos spuogus nufotkint. gal ir pas jus kazkas panasaus? Va cia http://public.fotki....la77/isberimas/ slaptazodis -spuogai

Gal matysis. labai sunku tuos spuogus aiskiai nufotkint. pagrinde isberti skruostukai ir ties smilkiniais, ausytes. veliau atsirado ir galvytej -po plaukuciais. daugiau niekur. ir tie spuogai atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj, bet tik galvos srity. ir dabar pradejo pleiskanot. bandziau su lakisium valyt, kad dar labiau sausina doh.gif  tepu bepantena...


Pas mano maziu lygiai tas pats. Visa sausi vargstam. Kai pradeda sauseti tie spuogeliai, tai maniskis pasidrasko dar verysad.gif. Turim kremukus ir essex, ir bepanten, ir weleda. Sakyciau bepanten labiausiai tiko. Guodzia tai, kad pasak gydytoju tai laikina isaugama alergija. Labai tikiuosi. Pagal mano turima sarasiuka duona irgi alergizuoja, jei ji kvietine. Is mesu vistiena prie alergizuojanciu, nors man ji kaip tik gan nekaltas maistas atrode unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 01 28, 22:24)
maniske irgi menesio isbere doh.gif (dabar 2men) is pradziu buvo nedaug, paskui "isibegejo"- isbertas veidukas ir galvyte. siandien pas daktare buvom, nu sako nuo maisto. bet kiek issikalbejom, tai as ir taip nieko alergizuojancio nevalgau.tai ji siulo netgi maisto produktu dienos begy nemasyt-pvz, jei valgai mesa, tai valgai tik mesa, o ne +bulves, duona ar kazkas. nzn, bet manes visai nevilioja tokia perspektyva, nes as ir taip nuo saldytuvo nenueinu blush2.gif
taiva, bandziau  tuos spuogus nufotkint. gal ir pas jus kazkas panasaus? Va cia http://public.fotki....la77/isberimas/ slaptazodis -spuogai

Gal matysis. labai sunku tuos spuogus aiskiai nufotkint. pagrinde isberti skruostukai ir ties smilkiniais, ausytes. veliau atsirado ir galvytej -po plaukuciais. daugiau niekur. ir tie spuogai atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj, bet tik galvos srity. ir dabar pradejo pleiskanot. bandziau su lakisium valyt, kad dar labiau sausina doh.gif  tepu bepantena...



Mano leliuka irgi isbere kai jam buvo 3 savaites. Spuogeliai raudoni su baltu taskiuku. Is pradziu buvo labai mazai spuogiuku, pagalvojau kad ka suvalgiau. Pradejau rasytis ka valgau, na nuo nieko negali berti. Spuogeliu vis daugejo ir daugejo, ir ypac kai pavalgo, zandu prisispaudes prie krutines, tai zandas raudonas ir tie spuogai siaubas, arba kai paverkia. Tada pas mus buvo atejusi gydytoja su sesele eilinej apziuraj ir pasake kad tai hormoniniai spuogeliai jie turi praeiti savaime. Liepe nieko nedaryti, tik kad suneliui nebutu per karsta ir kuna tepti aliejumi kad nebutu sausa oda. Mums dabar jau menuo ir 2 savaites, spuogeliai praeina po truputi. Veidelis jau visai neblogai atrodo. Veida netepu niekom, prausiu su virintu vandeniu.
Atsakyti
Sveikos mamytės,

gal galit padėti. Istorija tokia..

mano mergytei jau 3 mėn. Pati nebemaitinu, mėnuo laiko kaip duodu karvės pieną su klijukais (čia kaip anksčiau mus taip augindavo tėvai), nebuvo jokio bėrimo. Čia prieš 2 savaites pakeičiau sauskelnių rūšis ir pradėjau duoti žuvų taukų, nes daktarė liepė. Nuo to viskas ir prasidėjo. Pradėjo berti aplink bambyte ir plito toliau. Nuvažiavom pas daktare, ji sako, kad beria nuo karvės pieno. Bet aš netikiu, pirmiau tada būtų pradėję berti veiduką, o jis švarut švarutėlis ir dabar. Nusprendėm, kad kalti žuvies taukai. Praėjo savaitė, bet bėrimas dar labiau padidėjo, net jau galvytė išberta, nu visas visas kūnas išbertas raudonais kaip aguona taškeliais ir oda paraudus visa, bet veidukas švarus. Tem.nėra, vaikas švalus, linksmas, ramus. Nuvažiavom vėl pas daktarę, ji vistiek kaltina, kad pienas kaltas arba skalbimo milteliai. Skalbiu rankom su Bobas tais milteliais jau nuo pat pradžių ir nebėria, netikiu, kad milteliai kalti. Vaiką maudam kas 3 dienas su vaikišku muilu kaip ir visada. Nu dar rytoj pas dermatologa eisim.
Nežinau, kas dar gali čia būti kaltas. gal kam taip jau buvo nutikę, patarkit?

P.S. išrašė tepaliuką Excipial U Lipolotio, bet kas bėrimo kaltininkas?
Atsakyti
Pagal PSO karvės pienas tik nuo vienerių metų!! Ar bandėt kurį laiką neduoti karvės pieno?? Gal nereikės daugiau vaiko pas gydytojus tasyti, kai paaiškės, kad kaltas karvės pienas?
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2010 02 09, 19:18)
Pagal PSO karvės pienas tik nuo vienerių metų!! Ar bandėt kurį laiką neduoti karvės pieno?? Gal nereikės daugiau vaiko pas gydytojus tasyti, kai paaiškės, kad kaltas karvės pienas?



bet kaip anksciau visi uzaugom su karves pienu? Negi siais laikais vaikai is kitos teslos padaryti? Be to, butu iskarto pradeje berti nuo pieno, bet visa menesi ramu buvo.
Atsakyti
Man irgi rodos, kad kaltas karvės pienas... Aš jį naudodavau labai mažais kiekiais kartais košytę pagardinti....

Maniškį dažniausiai beria nuo skalbimo miltelių, tad esu priversta tik pirkti vienos rūšies... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukee @ 2010 02 09, 19:31)
Man irgi rodos, kad kaltas karvės pienas... Aš jį naudodavau labai mažais kiekiais kartais košytę pagardinti....

Maniškį dažniausiai beria nuo skalbimo miltelių, tad esu priversta tik pirkti vienos rūšies... blink.gif



o kokius perkat? Nu ka turiu nusipirkusi Aptamil alergiskiems misinuka, teks pradet duot, o taip nesinori tos chemijos duot unsure.gif
Atsakyti