Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

QUOTE(MisLa @ 2010 02 09, 18:30)
bet kaip anksciau visi uzaugom su karves pienu? Negi siais laikais vaikai is kitos teslos padaryti? Be to, butu iskarto pradeje berti nuo pieno, bet visa menesi ramu buvo.

Nebūtinai iškart turėjo išberti.
Ne kartą visos girdėjome,kad rusai neįsileidžia į savo rinką Lietuvos pieno gamintojų dėl rastų antibiotikų..
Atsakyti
90% kaltas pienas,tiesiog organizmas nebepriema turbut ir viskas,beje gal pradejot blogiau skalauti drauzelius gali buti ir nuo milteliu. Siaip piena ne anksciau 9men galima,o geriausia nuo metu.Anksciau buvo anksciau,tokiu nuodu nebuvo valgyje kaip dabar,todel tikrai verta susimastyti.
Atsakyti
karves pienas ne is parduotuves, jis naminis, is tetos imu.
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 09, 18:33)
o kokius perkat? Nu ka turiu nusipirkusi Aptamil alergiskiems misinuka, teks pradet duot, o taip nesinori tos chemijos duot  unsure.gif

Aš anksčiau pirkau Neutral miltelius,brangūs, bet vaiko nealergizavo. Jau geriau mišinys, nei vaikui visam gyvenimui uždirbta alergija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MisLa @ 2010 02 09, 18:44)
karves pienas ne is parduotuves, jis naminis, is tetos imu.

naminis pienas dar riebesnis nei iš pardės. Mažam vaikui netinka tokie baltymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitoria: 09 vasario 2010 - 18:52
QUOTE(Vitoria @ 2010 02 09, 19:51)
Aš anksčiau pirkau Neutral miltelius,brangūs, bet vaiko nealergizavo. Jau geriau mišinys, nei vaikui visam gyvenimui uždirbta alergija  4u.gif
Papildyta:

naminis pienas dar riebesnis nei iš pardės. Mažam vaikui netinka tokie baltymai



as nugriebiu grietine ir atvirinu, o jei butu per daug baltymu bertu veiduka spuogais, taip nutiko mano draugei.
Atsakyti
As sokiruota blink.gif Prasot patarimu,bet pati i viska atsakote i visus savo pateiktus klausymus.Paziurekit ar galima vaikams duoti isvis pieno,nesvarbu parduotuvinis ar naminis,naminis daugiau riebesnis.Paziurekit,vaikai daznai buna alergiski karves pienui,todel tenka mamoms pirkti anti alergiska,kad pieno misyne nebutu visai.As skalbiu Neutral,brangus,bet verti demesio,ypac mazyliams.O apie maista as kalbejau,kad mes-mamos valgom budamos nestuke.gif chemikalu daug,nesvarbu ar ziurim maista ar ne,todel dabar vaikai alergiskesni negu anksciau,kai mus augino musu mamos ir duodavo karves pieno.
As isvis patarciau neeksperemintuoti,sulaukti rytojaus ir viska suzinosite is daktaro.Turetu nustatyti nuo ko beria mazyli Jusu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2010 02 09, 20:03)
As sokiruota blink.gif Prasot patarimu,bet pati i viska atsakote i visus savo pateiktus klausymus.Paziurekit ar galima vaikams duoti isvis pieno,nesvarbu parduotuvinis ar naminis,naminis daugiau riebesnis.Paziurekit,vaikai daznai buna alergiski karves pienui,todel tenka mamoms pirkti anti alergiska,kad pieno misyne nebutu visai.As skalbiu Neutral,brangus,bet verti demesio,ypac mazyliams.O apie maista as kalbejau,kad mes-mamos valgom budamos  nestuke.gif chemikalu daug,nesvarbu ar ziurim maista ar ne,todel dabar vaikai alergiskesni negu anksciau,kai mus augino musu mamos ir duodavo karves pieno.
As isvis patarciau neeksperemintuoti,sulaukti rytojaus ir viska suzinosite is daktaro.Turetu nustatyti nuo ko beria mazyli Jusu. 4u.gif



dekui uz patarymus smile.gif
Atsakyti
o nuo sauskelniu negali isberti?mano vaikas pirmas ir karves piena gere ir nieko.Bent mano nuomone susidare tokia,kad gali buti ar taukai zuvu ar sauskelnes.Nebent pasikeite karve nes kekviena seiminimke savaip sere karve.Nes as pati labai skiriu jei buna kitos karves pienas,o ne tos prie kurios as pripratus.
Atsakyti
Alergija gali napasireiksti iskart. Gali reikti dsugiau laiko, kad prisikauptu alergenu atitinkamas kiekis. Kitaip tariant uzsiterse vaikucio organizmas. Alergija t.p. nenyksta staigiai. Dar, jei nuo sauskelniu, tai geria tik tas vietas, kur sauskelnes lieciasi, jei nuo milteliu, tai tik tas vietas, kur drabuzeliai.
Karves pieno as tikrai neduociau vaikui ne uz ka. Negalima lyginti kas buvo anksciau. Nebuvo tiek e musu maiste, todel vaikai buvo zymiai maziau linke i alergijas. Dabar buna, kad vaika alergizuoja netgi mamos valgomi pieno prooduktai (kai mama maitina mp). O siaip alergija - ne juokas. Rimtesniais atvejais vaikas gali netgi pradeti dusti, kai prasideda tinimai.

Ka daryciau? Tuoj apat nutraukciau pieno davima ir pirkciau misinuka alergiskiems vaikams, na ir tu zuvu tauku de visa ko neduociau kuri laika, nes siaip musu daktare leido duoti tik nuo 6 men ir is pradziu tik po lasiuka i diena.

Aj dar, maudyciau vaika kasdien su lakisiu zoles arbata (vaistinese yra pirkti). Labai padeda esant berimams.

Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 09 vasario 2010 - 23:09
QUOTE(andzelatmsnn @ 2010 02 09, 21:47)
o nuo sauskelniu negali isberti?mano vaikas pirmas ir karves piena gere ir nieko.Bent mano nuomone susidare tokia,kad gali buti ar taukai zuvu ar sauskelnes.Nebent pasikeite karve nes kekviena seiminimke savaip sere karve.Nes as pati labai skiriu jei buna kitos karves pienas,o ne tos prie kurios as pripratus.


a tai pat galvoju, kad nuo sauskelniu. Piena tikrai nekeiciau i kita, ta pati duodu. Na siandien pas daktarus vel vaziuosim, tai parasysiu diagnoze smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luttuke @ 2010 02 09, 23:44)
Alergija gali napasireiksti iskart. Gali reikti dsugiau laiko, kad prisikauptu alergenu atitinkamas kiekis. Kitaip tariant uzsiterse vaikucio organizmas. Alergija t.p. nenyksta staigiai. Dar, jei nuo sauskelniu, tai geria tik tas vietas, kur sauskelnes lieciasi, jei nuo milteliu, tai tik tas vietas, kur drabuzeliai.
Karves pieno as tikrai neduociau vaikui ne uz ka. Negalima lyginti kas buvo anksciau. Nebuvo tiek e musu maiste, todel vaikai buvo zymiai maziau linke i alergijas. Dabar buna, kad vaika alergizuoja netgi mamos valgomi pieno prooduktai (kai mama maitina mp). O siaip alergija - ne juokas. Rimtesniais atvejais vaikas gali netgi pradeti dusti, kai prasideda tinimai.

Ka daryciau? Tuoj apat nutraukciau pieno davima ir pirkciau misinuka alergiskiems vaikams, na ir tu zuvu tauku de visa ko neduociau kuri laika, nes siaip musu daktare leido duoti tik nuo 6 men ir is pradziu tik po lasiuka i diena.

Aj dar, maudyciau vaika kasdien su lakisiu zoles arbata (vaistinese yra pirkti). Labai padeda esant berimams.

Sekmes!



dabar maudziau su ramunelem. Gal irgi tinka ka?
Atsakyti
taip, vaikai buvo is to paties molio anksciau, - as irgi uzaugau su karves pienu visa alergine, isberta ir t.t., dabar mano dukra turi paveldima dermatita- maitinu savo pienu, o beria vis tiek, nuo suvalgytu produktu, o gal tiesiog nuo NIEKO, bet nuolat beria.

Skalbiu su sonnet ekologiskais milteliais, 90 procentu mano apskritai dedamo i burna maisto/gerimo yra ekologiskas, laikausi dietos hopoalergines, o vis tiek.
Milteliai itakos neturejo, anksciau skalbdavom su bobas, paskui su neutral, tada su ringuvom uisku muilu- skirtumo jokio, tik apsisprendziau su kuo maziau chemijos skalbt, todel pakeiciau i ekologiskus miltelius.

nuo aptamil allergy care mano vaika staigiai ismete raudonom sausom demem, jos vien is pusleliu, spuogeliu.o sugirdziau per diena vos 300 ml...

tiesa, sauskelnes irgi ekologiskas naudojam- bambo, jos pigesnes uz moltex. Moltex bandem, bet "paciupinejus" jos man niekuo nesiskiria, o ir tos, ir tos sertifikuotos kaip ekologiskos, tik moltex brangesnes. galit pabandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 10 vasario 2010 - 12:37
QUOTE(MisLa @ 2010 02 09, 19:09)
Sveikos mamytės,

gal galit padėti. Istorija tokia..

      mano mergytei jau 3 mėn. Pati nebemaitinu, mėnuo laiko kaip duodu karvės pieną su klijukais (čia kaip anksčiau mus taip augindavo tėvai), nebuvo jokio bėrimo. Čia prieš 2 savaites pakeičiau sauskelnių rūšis ir pradėjau duoti žuvų taukų, nes daktarė liepė. Nuo to viskas ir prasidėjo. Pradėjo berti aplink bambyte ir plito toliau. Nuvažiavom pas daktare, ji sako, kad beria nuo karvės pieno. Bet aš netikiu, pirmiau tada būtų pradėję berti veiduką, o jis švarut švarutėlis ir dabar. Nusprendėm, kad kalti žuvies taukai. Praėjo savaitė, bet bėrimas dar labiau padidėjo, net jau galvytė išberta, nu visas visas kūnas išbertas raudonais kaip aguona taškeliais ir oda paraudus visa, bet veidukas švarus. Tem.nėra, vaikas švalus, linksmas, ramus. Nuvažiavom vėl pas daktarę, ji vistiek kaltina, kad pienas kaltas arba skalbimo milteliai. Skalbiu rankom su Bobas tais milteliais jau nuo pat pradžių ir nebėria, netikiu, kad milteliai kalti. Vaiką maudam kas 3 dienas su vaikišku muilu kaip ir visada. Nu dar rytoj pas dermatologa eisim.
      Nežinau, kas dar gali čia būti kaltas. gal kam taip jau buvo nutikę, patarkit?

P.S. išrašė tepaliuką Excipial U Lipolotio, bet kas bėrimo kaltininkas?


Nepykite,bet tokiam mazuciui vaikeliui jau duodate karves piena blink.gif .Ar jus pasidomejote kas tame piene yra?Visokie samatai,bakterijos...Pati turiu karviu ir jokiu budu savo maziukui vaikui(siand jau suejo 7 men) neduodu pienuko,tik nuo metuku. Nuo gimimo pati nemaitinau.Jus vaikeliui ivarysite amzina alergija,o tada turesite rimtu problemu.
Taip negalima sakyti kategoriskai,kad karve spienas geriausias ,nuo jo NEGALI berti.Nebukite tokia kategoriska. doh.gif 4u.gif Taip vaika beria,o jus vistiek tebeduodate ta piena unsure.gif
Atsakyti