Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie varinę spiralę

QUOTE(nep @ 2010 05 17, 14:28)
kokia turejot varine, kaip vadinosi. kazkaip paskaitineju, ir kituose forumuose, moteros  dziaugiasi ta NovaT g.gif



blush2.gif nezinau kaip vadinosi, nuejau pas ginekologa, nes implantas man netiko, spidimas uzkilo ir plaukai beveik visi nuslinko verysad.gif , tada pasake kad geriausia spirale paprasta detis, parrode mazdaug kaip atrodys pasake kad 5 metus veiks schmoll.gif ir tiek, dabar esu mirena isidejus ir labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Aš tik už spiralę.Prieš 14metų buvau su ja ir dabar su ja tik jau 5metai ,tai keisti reikia,nes jau jaučiasi pašaliniai poveikiai ,o taip tik įdėjus spiralę mmm būna po 3-5dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 06 26, 18:28)
Aš tik už spiralę.Prieš 14metų buvau su ja ir dabar su ja tik jau 5metai ,tai keisti reikia,nes jau jaučiasi pašaliniai poveikiai ,o taip tik įdėjus spiralę mmm būna po 3-5dienas  ax.gif

Kokie pasaliniai poveikiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2010 06 23, 08:52)
Labas,
spirale turiu jau 1,5 metu. iki sios vasaros buvo viskas gerai. Menesines aisku gal gausesnes, bet nieko baisaus, nei skauda man nei ka... bet va, teplioja tai jau  doh.gif siaubas... net kraujo lasiukai buna... ir taip jau beveik 1,5 menesio ir beveik kasdien. Tyrimus dariausi, pas gine buvau viskas gerai sake... Vyra matau pastaruosius menesius matau retai, tai ir  smileysex.gif  turbut karta i 2 men  doh.gif Kaip paaiskino, spirale turi "dirbti", gal del to... na buvau pas skyriaus vedeja, tai sake dar pavaiksciot su ja, ali kai vyras gryzta, pasisaugoti papildomai 1 kart  blush2.gif
Bet tie tepliojimai varo mane is proto doh.gif nei sviesiai apsirengsi nei ka, o jei maudimke kokia pliaze... be ikloto neimanoma...  doh.gif
Jau svarstau kad reik ja isimti, bet va kaip poto saugotis, ziedas netinka, nuo tabl storeju... Gal palauksiu kol vyras pastoviam gris, gal kas pasikeis, jei ne, teks man atsisveikinti su spirale turbut...
Gal kam irgi panasiai, pasidalinkite  4u.gif


Tai vat ir man panasiai doh.gif Pas mane NovaT spirale. Teplioja kiekviena diena, isskyros tokios tamsios bet nera gausios, svariu dienu praktiskai nera, pilvo neskauda. O menses tai buvo baisios- tiesiog plaukiau blink.gif - paketus turejau keistis kas valanda ir dar uzeidavo sareminio pobudzio pilvo skausmai unsure.gif Bet kadangi cia dar tik pirmas menesis su spirale tai dar turiu kantrybes ir viska verciu adaptacijos periodui blush2.gif . Tikiuosi organizmas prisitaikys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2010 06 27, 11:22)
Tai vat ir man panasiai doh.gif  Pas mane NovaT spirale. Teplioja kiekviena diena, isskyros tokios tamsios bet nera gausios, svariu dienu praktiskai nera, pilvo neskauda. O menses tai buvo baisios- tiesiog plaukiau blink.gif - paketus turejau keistis kas valanda ir dar uzeidavo sareminio pobudzio pilvo skausmai unsure.gif Bet kadangi cia dar tik pirmas menesis su spirale tai dar turiu kantrybes ir viska verciu adaptacijos periodui blush2.gif . Tikiuosi organizmas prisitaikys ax.gif

Pagalvojau, pagalvojau, kad labai jau nenoriu jos det...Man ko tais labai saves zalojimu kvepia ir spirales ir hormonines priemones. Gal su prezervatyvais ir patikimiau g.gif Ai nebezinau jau. Vaiku dabar daugiau nenoriu. Tai ka daryt??? Siaubas. Kodel visos priemones tik moterims. doh.gif doh.gif doh.gif Kas garantuos kad nebus man nuo jos kokio uzdegimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 28 birželio 2010 - 14:15
Sveikos mergaites atejau ir as pasipasakoti. Turiu Nova T pusantru metu. Viskas buvo lyg ir gerai, mm negausios ir neilgai trukdavo, tik tepliodavo dar ilgai, ir iskyros gausesnes pastoviai. Vis sona skaudedavo, kiekvieno ciklo viduryje. Galvojau ovuliacija jauciu ir tiek. Bet tiek skaudedavo, kad sunku vaikscioti budavo. Apsilankiau pas gine gruodzio menesi, lyg ir viskas gerai buvo. Dabar nuejus pries savaite, cista rado 6cm didumo. Tad nusprendziau spirale traukti lauk, visgi gal ji sutrikde kiausidziu darba. Geriu kontraceptikus, gal ir veliau gersiu po spirales isemimo jei patiks. Tai tokia mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 06 28, 15:14)
Pagalvojau, pagalvojau, kad labai jau nenoriu jos det...Man ko tais labai saves zalojimu kvepia ir spirales ir hormonines priemones. Gal su prezervatyvais ir patikimiau  g.gif Ai nebezinau jau. Vaiku dabar daugiau nenoriu. Tai ka daryt??? Siaubas. Kodel visos priemones tik moterims. doh.gif  doh.gif  doh.gif Kas garantuos kad nebus man nuo jos kokio uzdegimo


Ne visos priemonės tik moterims 4u.gif Tik daug kam atrodo kad vyrų žalojimas baisus neleistinas gal net žemininatis dalykas, o moterų žalojimas ar nuodijimasis hormonais tai normalu cool.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Kodel as anksciau pas jus i svecius neuzsukau doh.gif As su NovaT spirale vaikstau jau 3metus, bet tik dabar supratau kodel as jauciu bent pusia jusu isvardintu negalavimu ir nepatogumu. Nepagailesiu pinigeliu ir begte begsiu pis ginekologe, kad trauktu von ta spirale. Nes del jos pas mane yrgi cistos atsirado (ne viena, o po kelias ant kiekvienos kiausides) kartais kenciu tokius nezmoniskus skausmus, kad paeit buna kartais negaliu. Gulejau ligoninei tai operuoti atsisake, nes pasake, kad gali praeiti. Is proto varo menesiniu trukme 7-10dienu doh.gif Dabar reikia paieskoti informacijos apie kita spirale, nzn kaip ji vadinasi tik zinau, kad kainuoja beprotiskai brangiai (600 Lt), bet gal beprotybes maziau?
Atsakyti
QUOTE(domutiene @ 2010 06 28, 18:52)
Sveikos, merginos. Kodel as anksciau pas jus i svecius neuzsukau doh.gif  As su NovaT spirale vaikstau jau 3metus, bet tik dabar supratau kodel as jauciu bent pusia  jusu isvardintu negalavimu ir nepatogumu. Nepagailesiu pinigeliu ir begte begsiu pis ginekologe, kad trauktu von ta spirale. Nes del jos pas mane yrgi cistos atsirado (ne viena, o po kelias ant kiekvienos kiausides) kartais kenciu tokius nezmoniskus skausmus, kad paeit buna kartais negaliu. Gulejau ligoninei tai operuoti atsisake, nes pasake, kad gali praeiti. Is proto varo menesiniu trukme 7-10dienu doh.gif  Dabar reikia paieskoti informacijos apie kita spirale, nzn kaip ji vadinasi tik zinau, kad kainuoja beprotiskai brangiai (600 Lt), bet gal beprotybes maziau?


Turbut turi omenyje Mirena- spirale su hormonu (levonorgestreliu). Pigiau ja galima isigyti uzsinyje- ten jos kaina apie 100 euru mirksiukas.gif
Na bet ir su Mirena buna visko- tik ji mazina menesiniu skausmus, kraujavimas buna negausus, menses gali net visai isnykti (bet jaunoms moterims tai nera lb gerai). Pasitark su savo gine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(domutiene @ 2010 06 28, 18:52)
kartais kenciu tokius nezmoniskus skausmus, kad paeit buna kartais negaliu.


Mane irgi taip susukdavo tas 2- 3 dienas ciklo vidury, kad be vaistu niekaip neapseidavau, pasikelt is lovos budavo neimanoma. O kaip guli nieko lyg neskauda, tik pradedi judet negali paeiti doh.gif Prasidejo su spirales isidejimu.

Nors atrode idealus variantas.. Dabar visa laika gert KT tikrai nenoriu ,visgi labai jauna esu, prezervatyvai baisiai nepatogu, daugiau, kaip ir nera kazko labai patikimo ir patogaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 28 birželio 2010 - 18:12
QUOTE(rence25 @ 2010 06 28, 20:04)
Turbut turi omenyje Mirena- spirale su hormonu (levonorgestreliu). Pigiau ja galima isigyti uzsinyje- ten jos kaina apie 100 euru mirksiukas.gif
Na bet ir su Mirena buna visko- tik ji mazina menesiniu skausmus, kraujavimas buna negausus, menses gali net visai isnykti (bet jaunoms moterims tai nera lb gerai). Pasitark su savo gine mirksiukas.gif


Tai jau tikrai leksiu kuo greiciau. Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar tikrai gali nuo spirales cistos? juk jos kiausidese, spirale gi gimdoj ir jos kakle g.gif
Atsakyti