Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie varinę spiralę

QUOTE(nep @ 2010 07 12, 21:24)
ar tikrai gali nuo spirales cistos? juk jos kiausidese, spirale gi gimdoj ir jos kakle g.gif


Tikrai taip ax.gif O cistos daznai susidaro susilaikius folikului (neivyksta ovuliacija). Beje apie tai parasyta informaciniame lapelyje.
Atsakyti
Parduodu mirena,del kainos az.
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2010 07 12, 23:34)
Tikrai taip ax.gif  O cistos daznai susidaro susilaikius  folikului (neivyksta ovuliacija). Beje apie tai parasyta informaciniame lapelyje.

Ar labai jau dazni tie pasaliniai poveikiai blink.gif Kaip negaliu apsisprest. unsure.gif
Atsakyti
Turiu įsidėjus NOVA-T spiralę,mėnesinės po įdėjimo pagausėjo ir parailgėjo,bet po kelių ciklų susireguliavo.Dabar kraujuoju kaip ir anksčiau-3 dienas,tik atsirado tepliojimas dieną prieš mėnesines ir 1 dieną po jų.Skaudėt neskauda,tik kartais,ne mėnesinių metu,atrodo,kad jausčiau spiralę g.gif gal čia tik dėl to,kad žinau,jog ji yra biggrin.gif
Ar kas bandėt naudot tamoponus su spirale?
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2010 07 15, 12:40)
Turiu įsidėjus NOVA-T spiralę,mėnesinės po įdėjimo pagausėjo ir parailgėjo,bet po kelių ciklų susireguliavo.Dabar kraujuoju kaip ir anksčiau-3 dienas,tik atsirado tepliojimas dieną prieš mėnesines ir 1 dieną po jų.Skaudėt neskauda,tik kartais,ne mėnesinių metu,atrodo,kad jausčiau spiralę g.gif gal čia tik dėl to,kad žinau,jog ji yra biggrin.gif
      Ar kas bandėt naudot tamoponus su spirale?

sakyciau labai trumpas ciklas tik 3 d. Idomu kaip tada su spirale jei mm trunka 7 d. normaliai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 07 15, 15:37)
sakyciau labai trumpas ciklas tik 3 d. Idomu kaip tada su spirale jei mm trunka 7 d. normaliai... doh.gif

pas mane visada toks buvo.Ginė sakė,kad po pusmečio ar truputį daugiau,turėtų viskas atsistoti į savo vėžes.Tai jei įsidėsi,pradžioj gali ir iki 10d mm būt,po to,manau turėtumėt grįžt į įprastą ritmąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 06 28, 15:14)
Pagalvojau, pagalvojau, kad labai jau nenoriu jos det...Man ko tais labai saves zalojimu kvepia ir spirales ir hormonines priemones. Gal su prezervatyvais ir patikimiau g.gif Ai nebezinau jau. Vaiku dabar daugiau nenoriu. Tai ka daryt??? Siaubas. Kodel visos priemones tik moterims. doh.gif  doh.gif  doh.gif Kas garantuos kad nebus man nuo jos kokio uzdegimo


Tikrai nepatikimiau. Spirale apsaugo 98 proc. O prezervatyvai tik 80 proc. doh.gif


QUOTE(Anaksunamun @ 2010 06 28, 16:53)
Sveikos mergaites atejau ir as pasipasakoti. Turiu Nova T pusantru metu. Viskas buvo lyg ir gerai, mm negausios ir neilgai trukdavo, tik tepliodavo dar ilgai, ir iskyros gausesnes pastoviai. Vis sona skaudedavo, kiekvieno ciklo viduryje. Galvojau ovuliacija jauciu ir tiek. Bet tiek skaudedavo, kad sunku vaikscioti budavo. Apsilankiau pas gine gruodzio menesi, lyg ir viskas gerai buvo. Dabar nuejus  pries savaite, cista rado 6cm didumo. Tad nusprendziau spirale traukti lauk, visgi gal ji sutrikde kiausidziu darba. Geriu kontraceptikus, gal ir veliau gersiu po spirales isemimo jei patiks. Tai tokia mano patirtis  4u.gif


Dziaukis kol nejauti pasaliniu poveikiu nuo KT, gal po 2-3 metu bus dar blogiau nei su spirale. As daugiau tikrai neimsiu to brudo i burna schmoll.gif doh.gif

Cistos nebutinai susidaro nuo spirales. Beje pries dedant spirale ar dare pilna patikrinima del visokiu cistu, kaklelio vezio ir tt. g.gif


QUOTE(domutiene @ 2010 06 28, 18:52)
Dabar reikia paieskoti informacijos apie kita spirale, nzn kaip ji vadinasi tik zinau, kad kainuoja beprotiskai brangiai (600 Lt), bet gal beprotybes maziau?


Visa kita yra su hormonais, o tai dar blogiau organizmui, kada uzslopinami naturalus procesai moters organizme. rolleyes.gif


QUOTE(Cobretti @ 2010 07 15, 13:40)
       Ar kas bandėt naudot tamoponus su spirale?


Niekada nebandziau ir nebandysiu 4u.gif


QUOTE(nep @ 2010 07 15, 15:37)
sakyciau labai trumpas ciklas tik 3 d. Idomu kaip tada su spirale jei mm trunka 7 d. normaliai... doh.gif


Jei tiek dienu trunka naturalios mmm tai su spirale bus arba daugiau arba taip pat. smile.gif Pas mane nieko nepasikeite su spirale, kaip buvo be jos, taip ir su ja 3 dienos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 16 liepos 2010 - 09:08
QUOTE(nep @ 2010 07 15, 16:37)
sakyciau labai trumpas ciklas tik 3 d. Idomu kaip tada su spirale jei mm trunka 7 d. normaliai... doh.gif



bent jau man prailgejo iki 10 dienu. blink.gif traukiau lauk,nes kalendoriuke vien raudonos raides buvo,o vyrui amzinas laukimas gavos bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobretti @ 2010 07 15, 16:57)
pas mane visada toks buvo.Ginė sakė,kad po pusmečio ar truputį daugiau,turėtų viskas atsistoti į savo vėžes.Tai jei įsidėsi,pradžioj gali ir iki 10d mm būt,po to,manau turėtumėt grįžt į įprastą ritmąsmile.gif



kankinausi 2 metus ir kazko nieks netrumpejo.... g.gif gal buciau ir toliau taip laukus stebuklo,bet prasidejo mazakraujyste...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivvilte: 16 liepos 2010 - 09:42
Ziuriu, kad labai skirtingai visur raso apie apsaugos priem. patikimuma. Lyg anksciau girdejau, kad prezervatyvu patikimumas didziausias, apie 99 proc...Kazkaip itarimas kyla, nes kiek cia guodziasi ir supermamoj, kad "pastojau su spirale"...ir arba persileidzia arba sekmingai pagimdo drinks_cheers.gif thumbup.gif su prezervatyvais tokiu pasisakymu tenka matyt reciau g.gif
Ir su jais gal geriau tuo atzvilgiu, kad gali itart, kad pastojai, jei plyso. Su spirale to nepastebesi...jei iskris ar pasislinks.
Dar noriu paklausti, kurios naudojate, kas ten rasoma instrukcijoje apie jos veikima? Kiek supratau ji gali veikti ir abortuojanciai. Bet skaiciau kituose forumuose, kad ji pristabdo ir spermatozoidu judejima ir apvaisinimas su ja neivyksta. Arba nebutinai ivyksta. Tas faktas, kad ji nutraukia nestuma jau ivykus mane irgi truputi nuo jos atgraso. Bijau skausmu, ilgu mm, ir to, ir kito, ir uzdegimo ir pienliges ir cistu. smile.gif
Ir ar imanoma su ja pastebeti vaisingas dienas? Vel gi kaikur skaiciau, kad nelabai...Nes kas menesi gimdoj ivyksta kazkoks lyg uzdegimas g.gif

O 3 d. trunkanciu mm tai reik pavydeti man blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2010 07 16, 09:06)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 16 liepos 2010 - 11:27
QUOTE(nep @ 2010 07 16, 11:22)
Dar noriu paklausti, kurios naudojate, kas ten rasoma instrukcijoje apie jos veikima?

as vakar isidejau Nova T tai ginekologe dave informacini lapeli tai ten raso kad spirale slopina spermos ir kiausinelio judejima, taip pat spermos gebejima apvaisinti kiausineli.

siaip bijojau ir as spirales nes ir buvau prisiskaicius apie pastojimus ir visa kita bet kad kt nenoriu nes pastoviai salutiniai poveikiai islenda doh.gif bet pasnekejau su kitom kurios turi varine spirale nu nieko blogo nesake schmoll.gif tik kad ciklas keliomis dienomis ilgesnis, ta pati sake ir ginekologe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neox: 16 liepos 2010 - 12:01
QUOTE(Neox @ 2010 07 16, 13:56)
as vakar isidejau Nova T tai ginekologe dave informacini lapeli tai ten raso kad spirale slopina spermos ir kiausinelio judejima, taip pat spermos gebejima apvaisinti kiausineli.

siaip bijojau ir as spirales nes ir buvau prisiskaicius apie pastojimus ir visa kita bet kad kt nenoriu nes pastoviai salutiniai poveikiai islenda doh.gif bet pasnekejau su kitom kurios turi varine spirale nu nieko blogo nesake schmoll.gif tik kad ciklas keliomis dienomis ilgesnis, ta pati sake ir ginekologe smile.gif


Kokiu laikotarpiu dedama spiralė?
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2010 07 17, 21:34)
Kokiu laikotarpiu dedama spiralė?

man dejo kai buvo trecia menesiniu diena smile.gif
Atsakyti