Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(moteris-ne-indaplove @ 2010 05 05, 09:21)
tai gal maniskis elipsiukas pievas rodo, as per 40min 12km nuvarau 15-17 greiciu ir rodo, kad apie 420kcal sudeginu g.gif

tai gerai rodo nes as 13 greiciu varau tai per 40 min 10 km ir apie 300 kcal sudeginu , o tu greiciau pavarai daugiau nuvaziuoji daugiau ir kcal sudegini thumbup.gif
Atsakyti
tai kaip ten pas mane skaiciuoja g.gif as ir per 40min 10km, per valanda 15-16km, greitis 15- 17, kodel cal mazai rodo, ar pas mane kitokiais vienetais skaiciuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cvetocik @ 2010 05 05, 10:44)
tai kaip ten pas mane skaiciuoja g.gif as ir per 40min 10km, per valanda 15-16km, greitis 15- 17, kodel cal mazai rodo, ar pas mane kitokiais vienetais skaiciuoja unsure.gif

o kokiais dar kitais gali skaiciuoti g.gif unsure.gif
Atsakyti
susinervinau ziauriai verysad.gif siandien, dar tik dvi dienos kaip turiu, o jau ekranas pirmu dvieju skaiciu nerodo, kai paspaudziu ant ekrano su pirstu rodo kai atleidziu nerodo. as turiu christopeit cs 5, jai kam idomu . Nezinau ka dabar daryti kol vel issiusiu siaubas ir puse metu praeis doh.gif doh.gif doh.gif vyras sake pats bandys ziureti kas cia yra. Gal kam irgi buvo tas pats. Kazkas lyg rase toki pati turi.
Atsakyti
QUOTE(cvetocik @ 2010 05 04, 18:35)
kokiu tu cia greiciu varai? g.gif
as per valanda tik 15-16km ir 170-180cal isprakaituoju mastau.gif

kaitalioju 3- 5 lygi pakopom kai noriu prakaituoti, minu 18- 16km/h, leciau ant 5lygio, rodo, kad sudeginu ~180kcal per 30min. jei labiau pasistengiu antaukstesnio lygio- 195kcal, ne daugiau. tad jei nori pyrageli isdeginti, 1,5val ant elipsiuko tas malonumas biggrin.gif

del ekrano, jei su baterijom, gal verta jas pakeisti pries bandant kazka kita daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulinka: 05 gegužės 2010 - 13:46
QUOTE(mazhulinka @ 2010 05 05, 14:46)
kaitalioju 3- 5 lygi pakopom kai noriu prakaituoti, minu 18- 16km/h, leciau ant 5lygio, rodo, kad sudeginu ~180kcal per 30min. jei labiau pasistengiu antaukstesnio lygio- 195kcal, ne daugiau. tad jei nori pyrageli isdeginti, 1,5val ant elipsiuko tas malonumas biggrin.gif

del ekrano, jei su baterijom, gal verta jas pakeisti pries bandant kazka kita daryti?

gal pas mane ten net ne kalorijas skaiciuoja lotuliukas.gif
ar su 3 mynu, ar su 2, ar greiciau, ar leciau vistiek per 15km rodo 170cal
Atsakyti
QUOTE(cvetocik @ 2010 05 05, 12:00)
gal pas mane ten net ne kalorijas skaiciuoja lotuliukas.gif
ar su 3 mynu, ar su 2, ar greiciau, ar leciau vistiek per 15km rodo 170cal

ne pievas. jau buvo kalbeta, kaip elipsiukai sudegintas kalorijas skaiciuoja- nuo apsisukimu skaiciaus. tad nuo greicio priklauso kiek kaloriju per tam tikra laika bus sudeginta, tai tik apytikslis rezultatas. tiesiog nuo apkrovos priklausys kas organizme vyksta, ar deginami angliavandeniai, riebalai. uzsistacius labai sunkia programa, labiau dirbs raumenys.
Atsakyti
Kažkaip žiūriu visom skirtingai per tą patį laiką rodo km ir kcal g.gif aš per val numinu 15-16km bei apie 500 kcal sudeginu unsure.gif
Atsakyti
nu va katik po sporto, vaziavau 1valanda 13 kilometru ir sudeginau 440 kcal greitis madzaug 13
Papildyta:
QUOTE(mazhulinka @ 2010 05 05, 13:46)
kaitalioju 3- 5 lygi pakopom kai noriu prakaituoti, minu 18- 16km/h, leciau ant 5lygio, rodo, kad sudeginu ~180kcal per 30min. jei labiau pasistengiu antaukstesnio lygio- 195kcal, ne daugiau. tad jei nori pyrageli isdeginti, 1,5val ant elipsiuko tas malonumas biggrin.gif

del ekrano, jei su baterijom, gal verta jas pakeisti pries bandant kazka kita daryti?

Tai kad naujas sudejau, ir ne pigias g.gif
Atsakyti
noriu paklausti apie ta maistine plevelia kai apsivynioji ant tam tikros kuno srities pavz pilvo, ir sportuoji ant elepsiuko... Ar tai veiksminga ? veiksmingiau su plevele, nei be jos ?
cia turbūt mazhulinka isbandzius sį dalyka
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 05 05, 13:06)
Tai kad naujas sudejau, ir ne pigias  g.gif

jei taip, tada turbut reikia giliau problemos ieskoti... cia buvo tik patarimas biggrin.gif

QUOTE(kristynka* @ 2010 05 05, 13:29)
noriu paklausti apie ta maistine plevelia kai apsivynioji ant tam tikros kuno srities pavz pilvo, ir sportuoji ant elepsiuko... Ar tai veiksminga ? veiksmingiau su plevele, nei be jos ?
cia turbūt mazhulinka isbandzius sį dalyka

nuo apatines pilvo dalies po valandos ant elipsiuko pora centimetru isgaruoja. seniai jau taip dariau, gal pats laikas, mm arteja, kazkoks pilvukas atsikises truputi. paskutini karta sportavau apsivyniojus ir slaunis ir pilva. zinot kontroliuojancias kelnaites? kai buna beveik iki keliu ir uzsitraukia iki krutines? va taip apsivyniojau.... radau video youtube kaip vynioti, kad nepradedu suktis i apacia ta plevele judant ir prakaitavau...
nepabandes nepasakysi... jei skysciu nera prisikaupe, turbut ne kiek cm nesumazes.. ant slaunu ar liemens nulinis pokytis pas mane buvo.
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 05 05, 18:35)
radau video youtube kaip vynioti, kad nepradedu suktis i apacia ta plevele judant ir prakaitavau...

gal gali ideti ta vaizdelį kaip apsivynioti ?
Atsakyti