Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančioms kiną II

Atsižvelgdami į teigiamas egoist rekomendacijas, n u t a r i a m e:
1. „Įvairių filmų“ temos nenaikinti.
2. Pavesti moderatoriams vykdyti nutarimą.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 02 08, 01:31)
Pykt tikrai nėra dėl ko  rolleyes.gif . Mes čia filmo recenzijų laikraščiams ir nerašom.
Džiugu, kad ir kitoj temoj būna ilgesnių atsiliepimų, įžvalgų. Bet man pačiai buvo gaila laiko peržvelginėt tik trumpas žinutes, kas ką pažiūrėjo. Be to, Holivudo produkcija mane ne itin domina.



Pasikartojus, kad šią temą paskaičius (apie Avatar arba Julie and Julia), nepsakyčiau, kad nekalbat apie Holivudą...
Gerai, atsikabinu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyva_ugnis @ 2010 02 08, 17:16)
Pasikartojus, kad šią temą paskaičius (apie Avatar arba Julie and Julia), nepsakyčiau, kad nekalbat apie Holivudą...
Gerai, atsikabinu.  biggrin.gif


Man rodos, niekas nesake, kad apie Holivuda nekalbam. Balta issake tik savo nuomone, kad jai tai nepriesirdies. Man patinka labai nemazai filmu is Holivudines produkcijos, o jei ir nepatinka, tai megstu perziureti paanalizuoti, palyginti, pastebeti. Tiek, kad isliekamosios vertes atmintyje nedaug turi - greito vartojimo ir nesveikas maistas.

Kadangi nutarimas priimtas ir jusu temos del dubliavimosi nebeuzdarinesime, siulau netgi stiprinti rysius ir daryti isvaziuojamasias sesijas arba rengti gastroles vieniems pas kitus. Galetumem dalintis pagal mainu programa lektoriais su paskaitu ciklais. Pasidalintumete savo izvalgom smile.gif
Atsakyti


Su pirmąja paskaita "Vietoj migdomųjų: greitai ir sveikai" komandiruojame Egoist biggrin.gif
Atsakyti
įkišiu kuklų trigrašį.
sugalvojau savo 2009-ųjų geriausius filmus, kuriais tapo visi trys krikštatėviai biggrin.gif žiūrėjau po n metų, tad lyg pirmasyk. visi matė, nėr ką ir aiškint kodėl. galiu sugalvoti tik vieną trūkumą.
pamiršau pavadinimus dviejų skandinavų filmų (reiks pradėti vest buhalteriją), kurie išties ilgai dar vertė apie juos mąstyt. jiems skirčiau antrą ir trečią vietą.
mano topas toks:
1. krikštatėvis
2. pamirštuolis
3. užmirštuolis

todėl man kur kas mieliau tik skaityti rolleyes.gif

balta, jei patiko eternal.. siūlyčiau ir science of sleep. tas pats režisierius, tas pats netipiškas holivudas. siužetas kiek slabnesnis, bet užtat dekoracijos visas netobulybes atperka su kaupu. žiūru bent kartą per metus ir neatsižaviu. fantazijos balius. ir dar tokia žavutė aktorių pora Bernalis ir Charlotte Gainsbourg.
išties tai užtenka gražutės vizualiosios pusės, pusė velnio istorijos, gerų aktorių, kad aš alpėčiau koooooks geras filmas biggrin.gif

Atsakyti
Gerų lektorių turim tai turim.
balta gastroliuotų su „Mano Holivudas wub.gif “

Paskui, jei kolegės iš paralelinės temos atsimokėtų įžvalgom, ir aš išstočiau su lekcija „Geltono teksto užspalvinimo reikšmė diskusijų gyliui“ 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2010 02 08, 20:06)
balta, jei patiko eternal..  siūlyčiau ir science of sleep. tas pats režisierius


Jei patinka Gouldry - http://www.youtube.c...h?v=ovaf8ZD-lRo. Puikios nuotaikos daina. Savo dvasia Science of sleep primena, nors ta filma ziurejau labai neidemiai, galiu ir klysti. Man nieko nera neidomiau, nei svetimi sapnai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egoist: 09 vasario 2010 - 20:18
pažiūrėjau "Adam". holivūdas su pretenzijom, kitaip tariant tipiškas Sundance'o filmukas. žiūrėjau, nes pasakojama apie Aspergerio sindromą turintį vaikiną - beveik trisdešimtmetį, jei gerai pamenu. pažintine prasme iš tiesų neblogas, parodomi visi "tradiciniai" autizmo bruožai - pasaulio matymas in black and white, žmonių nuotaikų ir intonacijų nesuvokimas, autoagresija, pokyčių ir naujų vietų baimė. būtų tinkamas pvz. rodyti mokyklose. o šiaip - nelabai nusisekusi meilės istorija. tik kodėl filmas pristatomas kaip "A story about two strangers. One a little stranger than the other... ", nelabai sugalvojau, Adamo mergina man atrodo absoliučiai normali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2010 02 08, 19:06)
įkišiu kuklų trigrašį.
pamiršau pavadinimus dviejų skandinavų filmų (reiks pradėti vest buhalteriją), kurie išties ilgai dar vertė apie juos mąstyt.
todėl man kur kas mieliau tik skaityti rolleyes.gif


vot ir ne: kad būtum iškart čia pasidalinus savo susižavėjimu, tai gal ir tu būtum nepamiršus, o ir mes būtume jau pažiūrėjusios, ar ne? mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE
balta, jei patiko eternal..  siūlyčiau ir science of sleep. tas pats režisierius, tas pats netipiškas holivudas. siužetas kiek slabnesnis, bet užtat dekoracijos visas netobulybes atperka su kaupu. žiūru bent kartą per metus ir neatsižaviu. fantazijos balius. ir dar tokia žavutė aktorių pora Bernalis ir Charlotte Gainsbourg.
išties tai užtenka gražutės vizualiosios pusės, pusė velnio istorijos, gerų aktorių, kad aš alpėčiau koooooks geras filmas  biggrin.gif


Labai įdomu, šį filmą man jau yra rekomendavusi klopedija. Savūnė buvo prieš. Tu - už. Egoist - prieš. g.gif


QUOTE(Savūnė @ 2010 02 09, 00:44)
Gerų lektorių turim tai turim.
balta gastroliuotų su „Mano Holivudas wub.gif “

Paskui, jei kolegės iš paralelinės temos atsimokėtų įžvalgom, ir aš išstočiau su lekcija „Geltono teksto užspalvinimo reikšmė diskusijų gyliui“ 4u.gif


Savūne, mus greitai apmėtys kiaušiniais biggrin.gif

QUOTE(egoist @ 2010 02 09, 19:56)
Jei patinka Gouldry - http://www.youtube.c...h?v=ovaf8ZD-lRo. Puikios nuotaikos daina.


thumbup.gif

QUOTE
Man nieko nera neidomiau, nei svetimi sapnai  ax.gif


Na, o kaip tada Fellinio "Moterų miestas" su M. Mastrojaniu?

QUOTE(marakeš @ 2010 02 10, 10:06)
pažiūrėjau "Adam". holivūdas su pretenzijom,


Įtariu, kad pažiūrėčiau.

Atėjau visų pasveikinti ir su Berlinale drinks_cheers.gif
Mačiau tik atidarymo galą ir trumpą atidarymo filmo pristatymą: rež.Quanan Wang ""Apart Together". Šio režisieriaus filmas "Tujos vestuvės" 2007 m. pelnė Auksinį lokį. Tikrai geras filmas, jį jau esu čia minėjusi. O jūs jau matėt? cool.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Tikiuosi nesupyksit, kad įsiterpiu į pokalbį, bet pagalvojau, kad gal kino žinovės man galės padėti blush2.gif
Aš labai ieškau vieno filmo ir kol kas - nesėkmingai, nes mažai žinau apie jį... unsure.gif
Tai labai senas, juodai baltas filmas, pakankamai žinomas, nes yra gavęs kažkokių nominacijų ar apdovanojimų, tikrai ne rusų filmuotas (kažkokios kitos šalies). Šį filmą prieš metus ar pusantrų rodė sekmadienį vakare per LNK "Snobo naktyje". Žinau tik pradžią: "Jaunas vyras vežė jam patikusią moterį į namus (ar į viešbutį), o ji visą tą laiką pasakojo jam apie savo vyrą - koks tas jos vyras geras ir nuostabus, sakė kad myli jį, kad negalėtų išduoti, ir tik atsisveikinat paaiškėjo, kad tas vyras jau yra miręs... Filmas apie tai, kaip tie du žmonės - moteris ir vyras - bandė kurti naujus santykius ir mokėsi mylėti vienas kitą..." wub.gif
Kažkaip padrikai gavosi... verysad.gif Aš labai tikiuosi, kad jūs nesupyksit unsure.gif Suprantu, kad pateikiau mažai naudingos informacijos, bet esu tikra, kad žmogus, matęs šį filmą, iš karto suprastų apie ką kalbu... blush2.gif Taigi, gal kartais kas nors atsilieps 4u.gif
Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariste: 12 vasario 2010 - 09:02
QUOTE(balta @ 2010 02 12, 00:48)
Labai įdomu, šį filmą man jau yra rekomendavusi klopedija. Savūnė buvo prieš. Tu - už. Egoist - prieš.  g.gif

Vadinas tavo eilė būti už dirol.gif

Ariste, nieks neatėjo į galvą, tai turbūt nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 02 12, 02:48)
Labai įdomu, šį filmą man jau yra rekomendavusi klopedija. Savūnė buvo prieš. Tu - už. Egoist - prieš.  g.gif


Siulyciau pasiziureti ir tada jau apsispresti, kurioje barikadu puseje apsistoti. Aisku, galima niekur nestoti, o likti savo vietoje. mirksiukas.gif

Ilendu ir as su savo bene simtmeciu atsilikusiu skoniu. Jau nukopinau Jusu sarasus is praeitos temos. Galesiu dar simtmeciui eiti "na dno". biggrin.gif

Is neseniai ziuretu, bene stipriausia ispudi paliko Pascale Ferran "Lady Chatterley". Papirko nesumeluotas, laukinis naturalumas be moralizavimo.
filmas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darbinga: 12 vasario 2010 - 14:10