Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančioms kiną II

QUOTE(Darbinga @ 2010 02 12, 14:06)
Siulyciau pasiziureti ir tada jau apsispresti, kurioje barikadu puseje apsistoti. Aisku, galima niekur nestoti, o likti savo vietoje. mirksiukas.gif


Žinok, paprasčiausiai nesuspėju visko sužiūrėti ir suskaityti. Gyvenimas per greitai eina, o aš per lėtai doh.gif .

QUOTE
Is neseniai ziuretu, bene stipriausia ispudi paliko Pascale Ferran "Lady Chatterley".  Papirko nesumeluotas, laukinis naturalumas be moralizavimo.
filmas


Aha, ne per seniausiai ir aš žiūrėjau šį filmą. Tik dabar įdomu man, koks buvo paties Lawrence'o pabaigos sprendimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 12 vasario 2010 - 15:15
mano paskutiniųjų dienų topas - the gruffalo. pati anomacija miela, nors tradicinė (jei yra čia shortų mėgėjų, galėsiu papasakot apie kur kas įdomesnius), bet pats filmuko įgarsinimas toooks superinis, negaliu atsiklausyti smile.gif šiaip esu anglofobė, bet british english mane labai žavi smile.gif
Atsakyti
Megstancioms gerus filmus ax.gif

http://www.diena.lt/...eb95fc584cd965d
Atsakyti
QUOTE(agapiii @ 2010 02 17, 13:53)
"... istorija prasideda nuo Anos noro pasipiršti savo vaikinui." Ar čia geras filmas?.. g.gif

Galų gale ir aš galiu padžiūgaut ir rekomenduot seną ir labai gerą kiną Becket. Klasikinė drama su daug geros vaidybos ir be specialiųjų efektų apie Anglijos karaliaus Henriko II ir Kenterberio vyskupo Tomo Beketo draugystę. good.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 02 17, 18:06)
"... istorija prasideda nuo Anos noro pasipiršti savo vaikinui." Ar čia geras filmas?..  g.gif 



ir aš pagalvojau apie tą patį, nors, aišku pats noras pasipiršt dar nereiškia, kad filmas prastas biggrin.gif
Atsakyti
Bet ir neįtikina. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 01 27, 10:35)
3.Muratova apskritai patapo mano praeitų metų atradimu.


Bandžiau žiūrėti "Melodija dlia šarmanki" ir mečiau net neįpusėjusi. Ne melodija, o egzaltuotas riksmas, netgi spiegimas, sakyčiau. Tie pasimetę (pamesti?) vaikai, kalbantys suaugusių žmonių kalba...Teatrališki iki nejaukumo vaikai. Filmo pradžioje rodoma paženklinta stigma ranka vagono lange - stiprus simbolis, bet toliau.... Mėgau senuosius Muratovos filmus, o dabar nusivyliau. Mėginsiu žiūrėt iki galo - gal ką nors atrasiu. g.gif

QUOTE(balta @ 2010 02 12, 17:10)
Žinok, paprasčiausiai nesuspėju visko sužiūrėti ir suskaityti. Gyvenimas per greitai eina, o aš per lėtai  doh.gif .
Aha, ne per seniausiai ir aš žiūrėjau šį filmą. Tik dabar įdomu man, koks buvo paties Lawrence'o pabaigos sprendimas.


Gyvenimas sustoja tuomet, kai niekur nebeskubi. mirksiukas.gif
Lawrence'o pabaiga kiek kitokia, todėl ir sužavėjo filmo režisierės sprendimas. mirksiukas.gif
Atsakyti


Nu va, ką tik pažiūrėjau Berlinalės uždarymą. Prizai išdalinti, šventė baigėsi. Prasideda filmų medžioklė biggrin.gif

Auksinį lokį už geriausią filmą gavo turkų filmas "Bal" (Honey), rež. Semih Kaplanoglu. Dar nemačiau, bet jau labai jo laukiu. Jis tituluojamas kaip pats poetiškiausias šios Berlinalės filmas. Užburiantys gamtos vaizdai (režisierius padėkos kalboj paminėjo, kad šią gamtos idilę (Anatolijoje?) jau ruošiamasi sunaikinti dėl hidroelektrinės statybos), šešiamečio pagrindinio herojaus ir jo tėvo, renkančio medžiuose juodajį? medų istorija. Lėtas filmas.

Sidabrinis lokys - Didysis žiuri prizas atiteko rumunų filmui Eu cand vreau sa fluier, fluier (If I Want To Whistle, I Whistle), rež. Florin Serban . Režisieriaus pirmasis filmas ir iškart toks prizas bigsmile.gif . Aktoriai buvo net ne iš gatvės, o iš jaunimo pataisos namų. Režisierius ketina ir toliau su jais tęsti darbą.

Sidabrinis lokys už geriausią režisūrą - Roman Polanski "The Ghost Writer". Kritikai abejojo dėl šio pasirinkimo. Filmas esąs gerai sukaltas trileris, bet Berlinalė esą skirta kitokiems filmams, buvo daug geresnių, inovatoriškesnių.

Sidabrinis lokys geriausiai aktorei - Shinobu Terajima in "Caterpillar" (Caterpillar), rež. Koji Wakamatsu, Japonija. Iš karo be rankų ir kojų grįžęs vyras sugeba terorizuoti savo žmoną....

Sidabrinis lokys geriausiam aktoriui - atiteko dviems tam pačiam rusų filme vaidinusiems aktoriams Grigory Dobrygin, Sergei Puskepalis "Kak ya provel etim letom"(How I Ended This Summer), rež. Alexei Popogrebsky.

Sidabrinis lokys už geriausią operatoriaus darbą Pavel Kostomarov "Kak ya provel etim letom" (How I Ended This Summer), rež. Alexei Popogrebsky

Sidabrinis lokys už geriausią scenarijų Quanan Wang ir Na Jin, filmas "Tuan Yuan" (Apart Together), rež. Quanan Wang. Mano jau minėtas atidarymo filmas, žiūrėjusieji nebuvo labai juo patenkinti.

Festivalyje apsilankė apie 300 000 žiūrovų. Gaila tik, kad man niekas pakvietimo neatsiuntė lotuliukas.gif

O laidos vedėjai ruošėsi rašyt peticiją, kad televizija rodytų daugiau tokių berlinalinių filmų.
Manau, mes irgi prisijungtume su parašais mirksiukas.gif

Festivalio metu sekiau blogą, kuriame keli gero kino mėgėjai žaibišku greičiu rašydavo savo recenzijas apie pamatytus filmus. Gaila tik, kad kai kurie sugebėdavo ir visą scenarijų papasakoti doh.gif . Ten radau ir daugiau mane sudominusių filmų.
Tik kažin kaip dabar su tuo torrents. ru bus? g.gif

Oi, einu ko nors atsigerti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi kaip ačiū, aš tokia apsileidus, net negūglinau, tu mano vienintelis šaltinis biggrin.gif
O kas su torrents.ru?
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 02 21, 00:03)


Ačiū už išsamų aprašymą. Dabar jau ir aš medžiosiu filmus. Labai noriu pamatyti "Bal", bet jį atsisiųsti tikras iššūkis, nes kai įrašau kur nors į paiešką "Honey", tikrai ne Berlinalės filmus meta doh.gif

O kalbant apie matytus filmus, mano šlykščiausių/bjauriausių/purviniausių matytų filmų tope atsirado naujas lyderis. Iki šiol pirmą vietą pavaizduoto žiaurumo, negailestingumo prasme be konkurencijos buvo užėmęs "Gruz-200" (Krovinys 200), bet anas man patiko taikliu laikotarpio atvaizdavimu, industrinių vaizdų gausa, pamąstymais apie ateizmą ir gyvenimo prasmę. Šis filmas - pirmasis, nuo kurio pradėjau pažintį su Pasoliniu - "Sado arba 120 Sodomos dienų". - yra baisus. Paprastai vengiu epitetų tokių kaip "šokiruojantis", nes dažniausiai jie skirti nuo visko pertekusiai publikai, kurią "šokiruoja" bet kuri brutualesnė scena, bet šiuo atveju jis tinka. Tiesa, kalbu taip, pažiūrėjusi tik apie 30 min filmo. Daugiau neištvėriau. Nors, kiek pasiskaičiau recenzijas, tai ką mačiau buvo tik ledkalnio viršūnė. Nesuprantu tokių filmų prasmės, sažiningai pasakius, nelabai suprantu ir žmones, kurie gali tai žiūrėti ir mėgautis. Bent man toks menas nieko neduoda - nei estetinio pasitenkinimo, nei "naujų kampų" atradimo.
Jeigu kuri esate šį filmą mačiusi, būtų labai įdomu išgirsti nuomonę apie jį. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2010 02 20, 23:20)
Oi kaip ačiū, aš tokia apsileidus, net negūglinau, tu mano vienintelis šaltinis  biggrin.gif
O kas su torrents.ru?


Nu jo, aš čia vos ne iš karšto taško transliavau biggrin.gif

Neina prieiti prie torentų puslapio, kažkokie teisiniai organai įsikišo į jų veiklą. Tikiuosi, kad Sezamo durys dar atsivers, ten gi tokie lobiai guli.
Papildyta:
QUOTE(Brown Eyed @ 2010 02 20, 23:25)
Ačiū už išsamų aprašymą. Dabar jau ir aš medžiosiu filmus. Labai noriu pamatyti "Bal", bet jį atsisiųsti tikras iššūkis, nes kai įrašau kur nors į paiešką "Honey", tikrai ne Berlinalės filmus meta  doh.gif


Dar anksti ieškoti. Konkursinėje programoje dalyvaujantiems filmams būna sąlyga, kad jie, išskyrus savo gimtąją šalį, niekur kitur negali būti parodyti prieš Berlinalę.


QUOTE
O kalbant apie matytus filmus, mano šlykščiausių/bjauriausių/purviniausių matytų filmų tope atsirado naujas lyderis. Iki šiol pirmą vietą pavaizduoto žiaurumo, negailestingumo prasme be konkurencijos buvo užėmęs "Gruz-200" (Krovinys 200), bet anas man patiko taikliu laikotarpio atvaizdavimu, industrinių vaizdų gausa, pamąstymais apie ateizmą ir gyvenimo prasmę. Šis filmas - pirmasis, nuo kurio pradėjau pažintį su Pasoliniu - "Sado arba 120 Sodomos dienų". - yra baisus. Paprastai vengiu epitetų tokių kaip "šokiruojantis", nes dažniausiai jie skirti nuo visko pertekusiai publikai, kurią "šokiruoja" bet kuri brutualesnė scena, bet šiuo atveju jis tinka. Tiesa, kalbu taip, pažiūrėjusi tik apie 30 min filmo. Daugiau neištvėriau. Nors, kiek pasiskaičiau recenzijas, tai ką mačiau buvo tik ledkalnio viršūnė. Nesuprantu tokių filmų prasmės, sažiningai pasakius, nelabai suprantu ir žmones, kurie gali tai žiūrėti ir mėgautis. Bent man toks menas nieko neduoda - nei estetinio pasitenkinimo, nei "naujų kampų" atradimo.
Jeigu kuri esate šį filmą mačiusi, būtų labai įdomu išgirsti nuomonę apie jį.  drinks_cheers.gif


Gruzo nemačiau, bet dėl "Sado..." tai tu mano kolegė drinks_cheers.gif - aš irgi neištvėriau. Kažkada trumpai su Savūne apie tą filmą kalbėjom. Iš kur ji semiasi jėgų žiūrėti tą filmą, aš nežinau tongue.gif . Nu bet aš silpnadvasė tokiuose reikaluose, baisiai šaltų nervų reikia tokiems kino "malonumams". Diskutuoti net negaliu, nes filmo kaip ir nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(Brown Eyed @ 2010 02 20, 23:25)
Labai noriu pamatyti "Bal", bet jį atsisiųsti tikras iššūkis, nes kai įrašau kur nors į paiešką "Honey", tikrai ne Berlinalės filmus meta  doh.gif

Įrašyk kartu ir režisieriaus pavardę – mes tą. Tik vargu ar jau yra internete.

balta, nu va dar naujiena. O aš maniau, kad torrents.ru amžinas. Nepaspėjau (nes neskubėjau) net prancūzų naujosios bangos ir italų neorealizmo lobių susisiųsti verysad.gif
Papildyta:
Jūs apie „Salo...“, ar ne? balta, ne su manim kalbėjai schmoll.gif
Atsakyti