Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančioms kiną II

QUOTE(marakeš @ 2010 02 13, 11:22)
mano paskutiniųjų dienų topas - the gruffalo. pati anomacija miela, nors tradicinė (jei yra čia shortų mėgėjų, galėsiu papasakot apie kur kas įdomesnius), bet pats filmuko įgarsinimas toooks superinis, negaliu atsiklausyti smile.gif šiaip esu anglofobė, bet british english mane labai žavi smile.gif


Angliškai įgarsintus galiu žiūrėti tik su subtitrais man geriau žinoma kalba. ax.gif

O tu mesk viską čionai, kas tave sužavi - atsirinksim 4u.gif .
Gaila, kad Vaiguvos Kiulkis pabėgo, nes jis irgi buvo išskirtinio žanro mėgėjas.
Atsakyti
QUOTE(Darbinga @ 2010 02 19, 16:00)
Gyvenimas sustoja tuomet, kai niekur nebeskubi.  mirksiukas.gif


Gerai, kad tai būtų lengvai praktiškai įgyvendinama.
"Sustok, akimirka žavinga" gal ir nenorėčiau suklykti, bet daugiau ramybės, mažiau baimių tikrai nepakenktų. Bet šiam pasauly gyvent be streso gal tik koks užkietėjęs jogas gali. Kiti, nepernešantys to bėgimo, lėkimo, knibždėjimo ir triukšmo, tiesiog bėga nuo visuomenės. Štai taip pasielgė vieno Izraelio filmo herojus Wainblumas ("Phobidilia", rež. broliai Doron Paz, Yoav Paz, 2009). Po agorafobijos priepuolio jis tiesiog užsidaro savo bute: viską, ko jam reikia, jis gali užsisakyti telefonu, internetu. Bet po keturių metų gyvenimo savam rojuje į jo gyvenimą bando įsisprausti pora gyvų žmonių... Dar vienas Berlinalės filmas, kurį mielai pažiūrėčiau.

Tai va, ką čia norėjau tuo pasakyti: kol gyvenau sau viena, tai ir buvau pati sau ir savo laikui ponia, o turint šeimą, mažų vaikų nebesugebu nestresuoti. Ir nėr kur dingti: visi aplinkui bruzda, šūkauja, lipa ant galvos, nori valgyti, nenori klausyti, turi pretenzijų, už visus visko bijok, būk atsakinga, sirk su kiekvienu iš eilės ar su visais kartu... Žodžiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 21 vasario 2010 - 00:07
QUOTE(Savūnė @ 2010 02 20, 23:42)
balta, nu va dar naujiena. O aš maniau, kad torrents.ru amžinas. Nepaspėjau (nes neskubėjau) net prancūzų naujosios bangos ir italų neorealizmo lobių susisiųsti verysad.gif


Oi, aš dar daug ko nesuspėjau. Bet, reik tikėtis, jie dar atsidarys. Tik dėl amžinumo aš nesu įsitikinusi verysad.gif

QUOTE
Jūs apie „Salo...“, ar ne? balta, ne su manim kalbėjai schmoll.gif


Su tavim, su tavim, su kuo gi daugiau bigsmile.gif . Dar toj anoj temoj.
Paskui man dar Pasolinio "Paukštelius.." parekomendavai, kuriuos aš sėkmingai įsirašiau, bet vis dar nepažiūrėjau blush2.gif
Papildyta:


Nu dar iš Berlinalės "pletkų":

Terrence Malick buvo pažadėjęs savo naują filmą "The Tree of Life" Berlinalei. Bet kad nesuspėjo parengti kažkokios postprodukcijos unsure.gif
Savūne, gal vėl bus koks perliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 02 21, 00:05)
sirk su kiekvienu iš eilės ar su visais kartu...

Džiaukis. Užaugs, nepamatysi. Ir sirgs su jais kažkas kitas, o norėsi, kad būtum tu biggrin.gif
Mes dabar kaip tik procese. Mažoji susivirusino prieš kelias dienas, aš vakar iš jos perėmiau. Žiūrėsim, ar kiti prisijungs. Gerai draugėj, ne po vieną. rolleyes.gif

„Paukštelius“ tikrai gyriau, dabar dar pamenu tą kaifą žiūrint. O ką apie „Salo“ sakiau? Negalėjau nieko sakyt. Bet čia kalbėjom dar „įžvalgų“ temoj, ane? mastau.gif

Terrence'as Malickas... wub.gif Bet, galvoju, kas man iš to, aš juk vis tiek kino nebežiūriu. Šiemet 3 filmus mačiau. Be ponaujametinės „Julijos ir Julijos“ dar du vokiečių. Vienas vadinosi „Revanšas“. Hm. Prisiminiau, kad jis vokiečių tiek pat, kiek Ryga – Lietuvos sostinė, nes pernai jį pristatė Oskarui austrai. Apie (ne)susitaikymą su susiklosčiusiu likimu, tokia nevykėlių – rusės prostitutės (kurią, koks netikėtumas, rusė ir vaidina) ir austro, išėjusio iš kalėjimo – istorija. Istorija tiesiogine prasme, su siužetu, kulminacija ir pabaiga. Truputis „detektyvo“, sankirtos su sočiu austrų buržua gyvenimu, o tie buržua, aišku, irgi verkia. Apskritai nieko ypatingo, patiko pagr. veikėjo tėvuko personažas.

Kaip tingiu apie kitą rašyti, bet reikia, nes tas kitas patiko labiau biggrin.gif Tik tuoj jo pavadinimą susirasiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Naujas adresas: http://rutracker.org/forum/index.php
Atsakyti
QUOTE(Darbinga @ 2010 02 21, 16:42)



O, ačiū 4u.gif
Dar ir фрилич! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darbinga @ 2010 02 21, 16:42)
Labai dėkui aciuks.gif
Ir torrent.lt antrą dieną neatidaro doh.gif .
Atsakyti

Ir aš labai labai dėkavoju Darbingai - be torrents.ru mano filmų žiūrėjimas, švelniai pasakius, labai apsiribotų... unsure.gif
Atsakyti
Nėr už ką. MB kažkokiu būdu pagavo torentus už vadegos. smile.gif

Beje, balta, nekreipk dėmesio į mano žodžius. Aiškiai parašiau pagauta tuometinės nuotaikos. Dabar gyvenimas grįžo į senas vėžes - bėga nesulaikomu greičiu. mirksiukas.gif

Nieko doro nemačiau. Ryškesnis gal argentiniečių XXY apie paauglį/ę hermafroditą. Tikriausiai matėt, rodė per kažkurį kino pavasarį. g.gif Filme nesimėgaujama pikantiška tema, o bandoma rodyt kaip šeima išgyvena šią problemą. Įtikinantis realybės skerspjūvis, puiki aktorių vaidyba. Ryški laisvo pasirinkimo dilema. Tėvai, kurie galėjo kūdikystėje parinkti savo vaikui lytį, paliko kaip yra, kad jis/ji galėtų apsispręsti suaugęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darbinga: 04 kovo 2010 - 11:38
A jaučiat, jau pavasariu - bet kol kas tik kino biggrin.gif - kvepia: http://www.kinopavasaris.lt/filmai
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 03 04, 13:31)
A jaučiat, jau pavasariu - bet kol kas tik kino  biggrin.gif  - kvepia: http://www.kinopavasaris.lt/filmai


Jei negirdėjote: kovo 8 d. išankstinius bilietus moteroms parduos už 8lt thumbup.gif
Gal jau išsirinkote ką būtinai būtinai reikia pamatyt?
Atsakyti
Rekomendacijos KP butu labai vertinamos ir is mano puses. As irgi stengsiuos parasyti apie ziuretus filmus. Siemet rinkausi isskirtinai pagal tematika. Na, gal dar filmo estetika siek tiek veike. Pasiziuri treileri filmo ir jau mazdaug aisku ka atmesti. Siemet mano devizas renkantis buvo - jokiu prancuzu/arabu/imigrantu, jokiu paaugliu dramu, kuo maziau ekologijos/globalizacijos/ tv ir feisbuko. Kazkaip jau pabode pastaruoju metu sios temos kine.

Issirinkti dar labiau padetu zinojimas kokius filmus ketina pirkti platintojai ir rodyti jau po festivalio. Kol kas girdejau tik apie Coen'u filma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 14 kovo 2010 - 14:16