Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

QUOTE(bambooce @ 2010 03 01, 14:41)
*o kaip patertum daryti?  blush2.gif
aciu uz patarima  mirksiukas.gif

aciu rimute7  4u.gif

**ar tiesa kad PVA klijus reikia skiesti su vandeniu 1:3?

*ant servetele pili klijus, o ne po ja
**jei esi pradedancioji, tai patarciau naudoti specialius klijus, tada taip neplis serveteles ir nesiraitys. nu bent as viena karta pabandzius su lipalu klijuoti greitai isigijau normalius klijus

QUOTE(Pievuzele @ 2010 03 02, 23:38)
Oi oi ta Dala... baigiu prarasti kantrybe, man nesigauna irgi graziai itrinti tu irtukimu. Sakyciau kad jie man nesigauna pakankamai gilus. Isbandziau ir nauraliai dziovinti abu sluoksnius ir su dziovintuvu, bandziau ir 2 kartus tepti 1 zingsni (taip patare siver cityje), bet viskas veltui... Teks turbut pirkti kitos firmos, nes tokie zaidimai jau nusibodo. Stengiesi darai darbeli is visos sirdies, o paskui jau bijau su tuo skilimu ka ir bedaryti, o taip norisi.... Gal kazka ne taip darau g.gif  Idomu ar kam nors gaunasi su Dalos firmos produktais dirbti?

mano drauges taip pat skundziasi tuo DALA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaunutia: 03 kovo 2010 - 11:45
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 08:20)
Tad pries superkant pirmas priemones  paskaiciau temas ir padariau isvada, kad maziausiai kaprizingas dvikomponentis yra ANTIKA. Ir itrinimams tinka akriliniai dazai ir daugumos pamegtas akrilinis lakas  mirksiukas.gif 



O gal zinai, kur pigiausia pirkti ta Antika ir kitas dekupazo priemones. ax.gif ???
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Silver city pirkau tokia "Metallic Paste" medium, aukso spalvos...pabandziau karta,bet man kazkaip nepasiseke su siapriemone dirbti..gal kas naudojat?galeciau parduoti pigiau,nes pas mane stovi nenaudojama...mokejau 18Lt.
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 03 03, 12:53)
O gal zinai, kur pigiausia pirkti ta Antika ir kitas dekupazo priemones. ax.gif ???


Deja nezinau, nes tik vienoje vietoje ja ir pirkau Artmanija parduotuveje
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 12:29)
Deja nezinau, nes tik vienoje vietoje ja ir pirkau Artmanija parduotuveje




Aisku. Aciu. 4u.gif


O gal kitos zino??? Gal kas siunciates is el. parduotuviu??
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 09:20)
Cia ir senbuves rase, kad su DALA reikia laiko susidraugauti. Tad pries superkant pirmas priemones  paskaiciau temas ir padariau isvada, kad maziausiai kaprizingas dvikomponentis yra ANTIKA. Ir itrinimams tinka akriliniai dazai ir daugumos pamegtas akrilinis lakas  mirksiukas.gif 

o kuri ANTIKA:
sita http://www.artmanija...2-x-100ml-.html
ar sita http://www.decoupage...u-rinkinys.html

blush2.gif is kart atsiprasau kad ikiriu, tik si kart noriu isitikinti ar nusipirksiu tai ko reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 07:20)
Nesu tikra, bet man atrodo LT nera siso priemones. Drauge uzsienyje gyvena tai sake, kad ten gerokai ddiesnis pasirinkimas ir dvikomponenciu ir kitu laku su dvikomponencio efektu...ir net instrukcijose yra lenteles su nuotraukomis kokiam rastui kokio storio tepti lakus t.y. tai ka mes darome ant juodrasciu  doh.gif


tame ir beda kad nerandu kaip angliskai vadinasi tas dvikomponentis. gal galetum drauges paklausti kaip vadinasi? mirksiukas.gif labai man padetum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievuzele @ 2010 03 03, 13:41)
o kuri ANTIKA:
sita  http://www.artmanija...2-x-100ml-.html
ar sita    http://www.decoupage...u-rinkinys.html

blush2.gif  is kart atsiprasau kad ikiriu, tik si kart noriu isitikinti ar nusipirksiu tai ko reikia unsure.gif


Pirmas dvikomponentis ANTIKA tik buna mazesniais ipakavimais, o antras yra Antik cia jau kita priemone!


QUOTE(bambooce @ 2010 03 03, 16:12)
tame ir beda kad nerandu kaip angliskai vadinasi tas dvikomponentis. gal galetum drauges paklausti kaip vadinasi?  mirksiukas.gif  labai man padetum  ax.gif



As aisku uzklausiu, bet ji miniejo butent kad ju yra gerokai daugiau nei pas mus ir dvikomponenciu ir kitu laku. Paklausiu kuria ji pirko, bet su atsakymu uztruksiu pora dienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 08:20)
 
O as noriu pakalusti del skysto stiklo darbelio padengimui. Gal kas naudoja? Ar yra kokiu subtilybiu kurias reikia zinoti pries pradedant su juo dirbti. Galutinis rezultatas man labai patiko (maciau prduotuveje) bet kaip ten yra su juo, kaip paskaiciuoti kiek reikia sumaisyti kad ir neliktu ir nepritruktu, kaip greitai stingsta, kaip ji lygiai uztepti....pasidalinkite patirtimi prasau  4u.gif

Taip, yra šiokių tokių subtilybių, dirbant su šia priemone. Populiariai ji vadinama "skystu stiklu", iš tikrųjų tai - dviejų komponentų derva.
Maišyti ją reikia griežtai prisilaikant nurodytų proporcijų, atsargiai, maišymo metu "nepakabinant" oro ir neprimaišant oro burbuliukų. Jei jau kartais taip nutiktų, po nulakavimo tokius dervoje pastebėtus oro burbuliukus reikia "susprogdinti" atadėle, teptuku ar pan. Didžiausia "subtilybė", manau, yra štai kas. Sumaišius tuos du komponentus, prasideda lėta reakcija, kurios pasekmėj derva užkaista. Taigi, svarbu yra sumaišius ir palaukti šio momento ir tik tada lakuoti. Kaip tai padeda? Tepant šiltą dervą, lengva užtepti ploną sluoksnį, kuris po užtepimo daiktą atšaldžius, nenubėgs. Tai svarbu, nes dažnas nepatogumas - nubėgimai, kurių ir yra sunku išvengti, nes derva tiršta, klampi, tepasi storai. Maždaug per parą paviršius tampa nelipnus, o iki visiško sukietėjimo ir daikto naudojimo geriausia palaukti pora savaitėlių.
Šia derva užliejant formeles, manau, jokių ypatingų plonybių nėra.
Dozuoti patogu, pasinaudojant ne tik pridedamu graduotu indeliu, bet ir švirkštais, o tikslus bendro užmaišomo kiekio nustatymas - jau praktikos reikalas.
QUOTE(///...akyra.../// @ 2010 03 03, 11:39)
merginos,esu naujoke pas jus,turiu klausimėlių,tik prasau nesijuokit,nes zalia esu...lyg esu girdejus,kad yra dekupazo priemoniu atspariu karsciui....truputi sugadinom savo orkaites laukini stikla,labai negraziai dabar atrodo,galvoju ar isvis yra priemonių tokiam dalykui(kad tiktu stiklui ir  del karscio tuo paciu)?ar man ne negalvoti apie toki dalyka ,nes neimanoma?bukit geros patarkit...aciukas iskart

Neturiu tokios patirties, tačiau manyčiau, kad dekupažui skirtos priemonės šiuo atveju nėra pats geriausias pasirinkimas, nes ilgainiui viskas vistiek gali sudegti (temperatūros juk čia labai aukštos). Gal vertėtų pasigilinti į stiklo, porceliano dekoravimo priemonių pasiūlą?
Atsakyti
O gal galit kokį pav. ar nuorodą mestelėti, kaip tas skystas stiklas atrodo. Įtariu, kad su juo dirbau (Stamperia firmos Lacca Vetrificante ar pan.). Ir būtent ir turėjau tokių sunkumų, kaip rašo bite (tirštas, sunkiai tepasi ir nutekėjimai nutekėjimai rolleyes.gif ). Matyt, nesulaukiau, kol ims kaisti..... g.gif Bet lyg ir išlaukiau tą laiką (10 min.).... g.gif O tai gal reikia ilgiau laukti.... Ten ne itin aiškiai parašyta, ar po pusvalandžio lakuoti ar per pusvalandį nulakuoti (būtent taip supratau rolleyes.gif ).....
Atsakyti
Bite, aciu labai uz isamia konsultacija 4u.gif
Kita Mama, as sia priemone maciau cia http://ziiz.lt/?page...5&page_number=2, tad negaliu pasakyti ar tai tas pats ar ne ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

pradėjau tiksliau įpūsėjau daryti dėžutę tokia..ir prašau jūsų patarimo..nznau ar čia ji gera,ko jai trūksta nesusigaudau... unsure.gif gal padėsit...

user posted image user posted image
Atsakyti