Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

Viduje įklijuočiau ką nors raudoną filcą, o šonus susendinčiau, ir įtrinčiau bronza blush2.gif
Atsakyti
bambooce, drage turi kita priemone MURAL COLOR Set para Craquelado Vernize e craquelador Made in Brazil
Atsakyti
Gal kuri bandet sita dvikomponenti laka:


user posted image


Kokie atsiliepimai???
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 03, 19:03)
bambooce, drage turi kita priemone MURAL COLOR Set para Craquelado Vernize e craquelador Made in Brazil


aciu 4u.gif hmmm... net google neranda tokio, bet susitrumpinus pavadinama rado mirksiukas.gif

radau internete kitoki dalykeli, sakiau isbandysiu blush2.gif
stai kaip atrodo, ir gan pigus rolleyes.gif user posted image

ir dar teksitelei mediuma prigriebiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2010 03 03, 19:18)
Viduje įklijuočiau ką nors raudoną filcą, o šonus susendinčiau, ir įtrinčiau bronza  blush2.gif

dėkui už patarimą 4u.gif

Daugiau nieks nieko nepasiulys? unsure.gif prašau... user posted image
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 03 03, 23:36)
dėkui už patarimą  4u.gif

Daugiau nieks nieko nepasiulys?  unsure.gif  prašau... user posted image


O as ai gal net nesendinciau schmoll.gif Man ta sviesi spalvyte ir tie patapsnojimai suteikia toki svelnumo ispudi, lug dezute butu koku barchatu apklijuota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 03 03, 23:40)
Gal kuri bandet sita dvikomponenti laka:
[Kokie atsiliepimai???

sioj temoj panasiai apie 22, 23 psl. daug rasyta apie si dvikomponenti laka, yra ir juodrastis ideta.
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2010 03 03, 23:22)
sioj temoj panasiai apie 22, 23 psl. daug rasyta apie si dvikomponenti laka, yra ir juodrastis ideta.

ojjj... blush2.gif

aciu. begu skaityt 4u.gif
Atsakyti
Gal galit priminti kaip ten yra, kai dekupažuoji indą kurį nori naudoti maistui?
Skaičiau kažką kad reikia kiek palaikyti karštoje orkaitėje? Galbūt aš visai kliedžiu?

aš mamai pjaustymo lentelę papuošiau, užlakuosiu ją ir ką? negi ji bus tinkama pjaustymui? g.gif gal yra kažkoks specjalus nenuodingas lakas?
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2010 03 04, 01:49)
Gal galit priminti kaip ten yra, kai dekupažuoji indą kurį nori naudoti maistui?
Skaičiau kažką kad reikia kiek palaikyti karštoje orkaitėje? Galbūt aš visai kliedžiu?

aš mamai pjaustymo lentelę papuošiau, užlakuosiu ją ir ką? negi ji bus tinkama pjaustymui? g.gif gal yra kažkoks specjalus nenuodingas lakas?



Dazniausiai dekoruotas pjaustymo lenteles naudoja tik kaip grazia virtuves puosmena. Dar galima dekoruoti is vienos puses o naudoti is kitos, bet bus neilgaamze tokia lentele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 03 04, 09:33)
Dazniausiai dekoruotas pjaustymo lenteles naudoja tik kaip grazia virtuves puosmena. Dar galima dekoruoti is vienos puses o naudoti is kitos, bet bus neilgaamze tokia lentele  schmoll.gif


a..taip ir įtariau verysad.gif nu bet puošmena užtat nebloga bus biggrin.gif
Atsakyti
Ohara man grazi tavo dezute, tik viduj deciau kazkoki akcenta vazono raudonumo spalvos 4u.gif o isore turbut palikciau tokia smile.gif na nebent bantuka dadesi 4u.gif
Atsakyti