Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

e paneles noreciau jusu pasiterauti apie sendinima su zvake, bandziau pora kartu bet nu niekaip nesigauna, arba dazai grynai nutrupua (speju per daug dazu) arba isvis nesitrina (speju gal per mazai vasko) tai gal galetumete ka patarti? ar labai daug to vasko pritrinti reikia? ir su kuo sveiciat? as tai su svitriniu nelabai siurksiu
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 04, 21:16)
paneles noreciau jusu pasiterauti apie sendinima su zvake, bandziau pora kartu bet nu niekaip nesigauna, arba dazai grynai nutrupua (speju per daug dazu) arba isvis nesitrina (speju gal per mazai vasko) tai gal galetumete ka patarti? ar labai daug to vasko pritrinti reikia? ir su kuo sveiciat? as tai su svitriniu nelabai siurksiu

kai uzdazai antra dazu sluoksni, nelauk, kol jis visiskai isdzius(nes kai isdziuva, akrilas palieka, kaip plevele) ir trink su dregna virtuvines kempineles, siurksciaja puse. turetu pavykti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 04, 22:16)
e paneles noreciau jusu pasiterauti apie sendinima su zvake, bandziau pora kartu bet nu niekaip nesigauna, arba dazai grynai nutrupua (speju per daug dazu) arba isvis nesitrina (speju gal per mazai vasko) tai gal galetumete ka patarti? ar labai daug to vasko pritrinti reikia? ir su kuo sveiciat? as tai su svitriniu nelabai siurksiu


kaip keista vis g.gif ą laiką ankščiau tik su žvake dariau, mamai spintelę visą tokiu principu padariau ir visada pavykdavo g.gif aš tai vaško nedaug užtrinu, o dar pertekliu su šeriniu teptuku nuvalau, kad neliktu jokiu grudeliu, ir galiausiai lieka labai plonas sluoksnis, beveik nematomas, užtepu plonu sluoksniu tik tiek kad nepersišvestu, ir naudoju švelnu švitrinį, nes su kiek šiurkštesniu man visus sluoksnius nuima biggrin.gif

o koks pas tave šiaip akrilas? negali būti kad nekokibiškas ar gal kiek senstelėjes? nes akrilas klaikiai džiuna ir pasidaro labai prastas...kokio pusmečio senumo akrilas gali gadinti visą darbą, tada jis rutuliojasi ar trupa verysad.gif
Atsakyti
gavom dovanu knyga dekupazo ir sumastem su sese pabandyti ka nors pasidaryti, taciau visiskai nenutuokiu ka nusipirkti pirmam pabandymui blush2.gif nuejau patarimu i parduotuve, bet ten stengesi, kad kuo daugiau nupirkciau reikia-nereikia tai nieko nepirkau. medine dezute turim, zinau, kad reikia dazu, serveteles, lako,o ko dar? ir kiek madaug kainuos minimalus pirmas rinkinukas blush2.gif
Atsakyti
Ar galit kas pasakyti su sumustiniu popierium reikia pamirkyt vandenyje ar galima klijuoti kaip servetele? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2010 03 05, 10:10)
gavom dovanu knyga dekupazo ir sumastem su sese pabandyti ka nors pasidaryti, taciau visiskai nenutuokiu ka nusipirkti pirmam pabandymui  blush2.gif  nuejau patarimu i parduotuve, bet ten stengesi, kad kuo daugiau nupirkciau reikia-nereikia tai nieko nepirkau. medine dezute turim, zinau, kad reikia dazu, serveteles, lako,o ko dar? ir kiek madaug kainuos minimalus pirmas rinkinukas  blush2.gif

jei dekoruosit dezute vienkomponenciu,tuomet reikes:
dezutes,kuria turit smile.gif
dazu
vienkomponencio lako
serveteles
kliju
blizgaus arba matinio lako
jei norit dvikomponenciu,tuomet reikes visko truputi daugiau:
dezute
dazai
servetele
klijai
dvikomponentis lakas nr1 ir nr2
porporina (tinkairakiu seseliai,bet geriau naudoti spec.priemones)
blizgus arba matinis lakas

gal nieko nepraleidau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 03 05, 12:15)
jei dekoruosit dezute vienkomponenciu,tuomet reikes:
dezutes,kuria turit smile.gif
dazu
vienkomponencio lako
serveteles
kliju
blizgaus arba matinio lako
jei norit dvikomponenciu,tuomet reikes visko truputi daugiau:
dezute
dazai
servetele
klijai
dvikomponentis lakas nr1 ir nr2
porporina (tinkairakiu seseliai,bet geriau naudoti spec.priemones)
blizgus arba matinis lakas

gal nieko nepraleidau.. g.gif


Praleidai hihihi.gif reikes dar teptuku (svelniu) ir/arba kempineliu (man puikiai tinka ir paprastos, indu plovimui skirtos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2010 03 05, 12:18)
Praleidai hihihi.gif reikes dar teptuku (svelniu) ir/arba kempineliu (man puikiai tinka ir paprastos, indu plovimui skirtos) smile.gif

lotuliukas.gif galvojau,parasyt,bet galvoju,gal supras,kad ne nosim dazus reikia tepti lotuliukas.gif
Atsakyti
labai aciu jums 4u.gif susirasiau ant lapelio ryt bandysiu pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2010 03 05, 03:34)
kaip keista vis g.gif ą laiką ankščiau tik su žvake dariau, mamai spintelę visą tokiu principu padariau ir visada pavykdavo  g.gif aš tai vaško nedaug užtrinu, o dar pertekliu su šeriniu teptuku nuvalau, kad neliktu jokiu grudeliu, ir galiausiai lieka labai plonas sluoksnis, beveik nematomas, užtepu plonu sluoksniu tik tiek kad nepersišvestu, ir naudoju švelnu švitrinį, nes su kiek šiurkštesniu man visus sluoksnius nuima  biggrin.gif

o koks pas tave šiaip akrilas? negali būti kad nekokibiškas ar gal kiek senstelėjes? nes akrilas klaikiai džiuna ir pasidaro labai prastas...kokio pusmečio senumo akrilas gali gadinti visą darbą, tada jis rutuliojasi ar trupa verysad.gif

na as is artmanijos perku buteliukuose ju dazus, bet kazko man nesigauna... siandien laisva dienele begsiu bandyti ant kokios batu dezes smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti