Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Božena Kačanovska

Merida, aš iš tokių buvau smile.gif
Tariausi tik su Božena, gydytoja buvo budinti, bet su gydytoja beveik ir neteko bendrauti, tik atėjusi (budėjo Meškaitė tada) pasakė kad pasirinkau geriausią Vilniuje akušerė ir praktiškai viskas smile.gif
Buvo atėjusi dar per patį stumimą, bet visas gimdymas ir tvarkymas po jo vyko su Božena.
Atsakyti
daviau du simtus gimgymo eigoje,bet ji man pasirode labai seip sau schmoll.gif
Atsakyti
Bozena+Razumas=super duetas, ir kaip profesionalai ir kaip zmones. Tikrai verti pagarbos.
Atsakyti
gal galit paaiškinti iš patirties (kas tarėtės tik su akušere) - kurioj vietoj būna gydytojas, kai susitari tik su akušere, kiek jis kišasi kiek ne? kaip sprendžiamas klausimas, kad akušerei privalu klausyti gydytojo nurodymų?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2007 06 06, 09:10)
gal galit paaiškinti iš patirties (kas tarėtės tik su akušere) - kurioj vietoj būna gydytojas, kai susitari tik su akušere, kiek jis kišasi kiek ne? kaip sprendžiamas klausimas, kad akušerei privalu klausyti gydytojo nurodymų?

Pas mane buvo tokia situacija, kad tariausi ir su sia akusere ir su daktare, bet kai atejo laikas gimdyti mano daktare atvykti negalejo, todel buvo Bozena ir tuo metu dirbusi daktare. Viska atliko Bozena (nuosirdziausias ACIU jai wub.gif ), o daktare tik sedejo salia ir tiesa pasakius mane net nervino, nes buvo prisirukiusi ir man smirdejo...fui...o visas darbas nuo pradziu iki pabaigos buvo fantastiskai atliktas Bozenos. Mokejau jau 200Lt, ir tikrai gavau to ko tikejaus biggrin.gif Ir po gimdymo dar ne karta ji uzejo ir padejo man tvarkytis, dar atnese spec ilgu pagaliuku deze, spirituko ir kazkokio raudono skyscio bambytei valyti namams, kaip supratau cia is ligonines ji paeme ir mums dave blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Man irgi greit jau Ta diena laukia bigsmile.gif
Aisku siek tiek bijau, nes pirmas leliukas ir pan blink.gif .
Nestumo metu lankiaus pas Razuma, jis supazindino su Bozena. Dabar galvoju, jei ta Bozena tokia sauni, tai gal Gyd. ir nereikia?O jei jis nedaug te pades per gimdyma, tai tada net nezinau kam "labiau atsidekoti reikia".
Vienu zodziu mielosios mamytes, parasykit man i AZ kiek ir kam... ax.gif
Buvau apziureti ta lux palata, bet kitu pamatyti nespejau, gal kuri zinot kaip kitos gimdyklos, jei ta lux bus uzimta ir ar uz ja reik "atsidekoti" atskirai ax.gif

Aciu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(irvi @ 2007 06 14, 17:42)
Buvau apziureti ta lux palata, bet kitu pamatyti nespejau, gal kuri zinot kaip kitos gimdyklos, jei ta lux bus uzimta ir ar uz ja reik "atsidekoti" atskirai ax.gif

man ta "lux" palata irgi buvo parodyta biggrin.gif , nes visos kitos buvo užimtos arba nesutvakytos (bent taip man sakė) rolleyes.gif ai, gal ir gerai, kad prieš gimdymą kitų gimdyklų nemačiau, nes ..... doh.gif irnesakyk.gif Nėr jų ko lygint. Kitos- kaip didesni ar mažesni procedūriniai, išklijuotos tarybinėm plytelėm ir t.t, bet švaru. o "atsidėkot" už "lux'ą", tikrai nereikia, juk ir taip už ją susimoki oficialiai nemažus pinigus. Jos ir iš anksto rezervuoti negalima, taigi kaip pavyks-gausi ją ar negausi. Beje, ir pati Božena pasakė, ar verta mokėt tokius pinigus už palatą, jei vyras nesiruošia paskui gyvent joje kartu. Žodžiu ateisi ir pagimdysi smile.gif Na gal ir yra dar kokie niuansai su ta palata, kai man jos nereikėjo, tai daugiau ir nesidomėjau irnesakyk.gif
Atsakyti
Akusere Bozena tikrai nuostabus, labai demesingas, rupestingas zmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suras @ 2007 05 04, 21:52)
Bozena+Razumas=super duetas, ir kaip profesionalai ir kaip zmones. Tikrai verti pagarbos.


drinks_cheers.gif , kadangi as buvau susitarusi su kita gydytoja, o ji neatvyko, tai mums labai pasiseke kad gimdyma prieme Bozena ir Razumas, tikrai verti pagarbos zmones, esu labai dekinga jiems, deka ju tikrai labai lengvai gime mano sunelis wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, ilgai svarsčiau, ar tartis su gydytoja ar su akušere... Ir ar iš viso reikia tartis doh.gif . Perskaičiusi tiek gerų atsiliepimų apie akušerę Boženą, manau tikrai nesuklysiu ją pasirinkusi rolleyes.gif Gal galetumete parašyti į a.ž. kaip tarėtės, ar buvot susitikusios, kaip atsidėkojot ir pan. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Beje, įdomu kaip gydytojai vertina, kai tariamasi ne su jais, o su akušere...
Atsakyti
as tariausi ir su gydytoja, ir su Bozena. is pirmo ispudzio ji man pasirode labai maloni. per visa gimdyma buvo maloni, paslaugi, labai drasino, pastoviai palaikydavo. va, tik kad kai man jos labiausiai reikejo per paskutiniaja valanda, tai ji buvo kitame gimdyme. kadangi man lasino skatinamuosius, tai buvau prirakinta prie laselines ir sedejau ant kamuolio. baisiai norejosi i WC ir kad kasnors pasakytu, kiek tas kaklelis atsiveres, ar greit gimdysiu, jei ne, tai kad darkart i vena nuskausiminima suleistu. taciau teko prabuti ta valandzike su vyru vieniems gimdykloj. nieks nesitikejo, kad mano gimdymas taip greit vyks. kai atejo gydytoja, tai greit ir Bozena atsirado, o tada jau gimdem.
zinoma, tokiu dalyku nesuplanuosi, juk ne vienintele tuo metu buvau gimdymo namuose. jei ne tos paskutines didziausio skausmo ir nezinios minutes, tai sakyciau, kad gimdyma Bozena puikiai priziurejo.
nors mes atsidekodami daveme daugiau nei oficialus ikainiai, ji nebuvo ne uzejusi pasiteirauti, kaip laikausi...
Atsakyti
laba, gal kuri galit pasakyti ar taretes atskirai tiek su akusere Bozena tiek su gydytoja atskirai? ar tiesiog paklausete gydytojos apie akusere? nezinau kaip tartis,kadangi as tarsiuosi su gydytoja,tai kaip rasti akusere?
Atsakyti