Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurietiškas vaikščiojimas

QUOTE
Ir kaip jos? Čia jau skaitos profesionalios?  blush2.gif

,Skaitos" skirtos būtent šiaurietiškam vaikščiojimui. Jos irgi lengvos. Man patinka. Nusiskundimų neturiu, naudoju jau metus su puse.
Kas dar domina? ax.gif
Kaip buvo rašyta anksčiau, svarbu teisingai vaikščioti.

O jūs, MO, su kokiom vaikštot?
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 07, 19:05)
,Skaitos" skirtos būtent šiaurietiškam vaikščiojimui. Jos irgi lengvos. Man patinka. Nusiskundimų neturiu, naudoju jau metus su puse. 
Kas dar domina? ax.gif
Kaip buvo rašyta anksčiau, svarbu teisingai vaikščioti.

O jūs, MO, su kokiom vaikštot?

Teisingas vaikščiojimas, aišku, svarbu, bet lazdos irgi turi įtakos... Mano lazdos pirktos su nuolaida, pigiai kainavusios, tikrai nėra profesionalios.... (šiuo metu privatizavęs vyras, negaliu pažiūrėti pavadinimo, įmestos į bagažinę blush2.gif ) pirkau seniai, tad nebepamenu. Problema tokia, kad vyras skundžiasi, jog jam einant nulekia galai, t.y. normaliai neužsifiksuoja. Buvo keista girdėti, nes man vaikštant to nebuvo... Tai ir galvoju, gal visgi verta kokybiškas, normalias įsigyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 04 07, 16:55)
kokios būtent?  blush2.gif

LEKI
t.p. esu lb patenkinta, patogus dirzeliai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 04 07, 19:21)
Problema tokia, kad vyras skundžiasi, jog jam einant nulekia galai, t.y. normaliai neužsifiksuoja. Buvo keista girdėti, nes man vaikštant to nebuvo... Tai ir galvoju, gal visgi verta kokybiškas, normalias įsigyt  unsure.gif

Oho, keista...O gal pabandykit tuos galus pirkti parduotuvėj atskirai? g.gif
Aš, kai rinkausi, tai galvojau apie tas, teleskopines, kurios pasididina-pasimažina. Bet vyras atkalbėjo, kad gali būt nepatvaru. Šitos, kurias dabar naudoju, geros.
Na, aš visada už kokybę. Ta praasme turi būti kainos ir kokybės santykis ax.gif Verčiau jau kartą sumokėt ir turėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2013 04 07, 19:23)
LEKI
t.p. esu lb patenkinta, patogus dirzeliai ir t.t.

taip, geros Leki..

QUOTE(Perfect @ 2013 04 07, 20:51)
Oho, keista...O gal pabandykit tuos galus pirkti parduotuvėj atskirai? g.gif
Aš, kai rinkausi, tai galvojau apie tas, teleskopines, kurios pasididina-pasimažina. Bet vyras atkalbėjo, kad gali būt nepatvaru. Šitos, kurias dabar naudoju, geros.
Na, aš visada už kokybę. Ta praasme turi būti kainos ir kokybės santykis ax.gif Verčiau jau kartą sumokėt ir turėt mirksiukas.gif

Žinokit, nemanau, kad verta, kai lazdos pigios schmoll.gif geriau, kaip sakot, investuoti daugiau ir vaikščioti kokybiškaiu drinks_cheers.gif Mūsiškės būtent teleskopinės, tai lyg ne visai vienodai užsifiksavo doh.gif sakau ''lyg'', nes kuris laikas jau nevaikštau, MB konfiskavęs, nepamenu blush2.gif
Atsakyti
Och, tie vyrai laugh.gif
Tai prašykit kaip kompensacijos naujų. unsure.gif Tokių, kokių jūs norit rolleyes.gif Be to, gi dviese smagiau vaikščioti.
Atsakyti
Noreciau ir as pradeti vaikscioti, gal kas zinot kas zemaitijos kraste uzsiima individualiais mokymais? Gal ka parekomenduoti galetumet? Kazkaip be apmokymu nesinori pradeti "grybauti" lazdas nusipirkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 04 08, 14:05)
Noreciau ir as pradeti vaikscioti, gal kas zinot kas zemaitijos kraste uzsiima individualiais mokymais? Gal ka parekomenduoti galetumet? Kazkaip be apmokymu nesinori pradeti "grybauti" lazdas nusipirkus  g.gif

mums pamokos nelabai padejo, info labai daug internete ir filmuku, kuo puikiausiai ismoksite savistoviai, nieko ten ypatingo.. pasiskaitykit informacija, pameginkit namie ir i trasa lauke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2013 04 08, 16:04)
info labai daug internete ir filmuku, kuo puikiausiai ismoksite savistoviai

drinks_cheers.gif

gitulia, slidėm mokat šliuožt? Tai ir čia panašiai, tik be slidžių - tik su lazdom.

Aš irgi pati išmokau... blush2.gif
Atsakyti
Slidem as tik vaikysteje ciuzusi, o savarankiskai nedrasu, atrodo grybausiu, eisiu ne taip kaip reikia ir tik zmones juokinsiu lotuliukas.gif Kai matau pro sali praeinancius ir is paskos velkancius (tikraja ta zodzio prasme velkancius) tas lazdas savamokslius, tai is sono juokingai atrodo hihihi.gif Noreciau pradziai nors vieno profesionalo instruktazo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 04 08, 18:47)
o savarankiskai nedrasu, atrodo grybausiu, eisiu ne taip kaip reikia ir tik zmones juokinsiu  lotuliukas.gif 

irnesakyk.gif
Baikit...Ranka - priešinga koja, ranka-priešinga koja...
Na, pažiūrėkit youtube - visokiom kalbom yra tų filmų.

Niekas ten nežiūrės ir niekas nesijuoks. Patikėkit. Išbandžiau savo kailiu. smile.gif
Kaip tam filmuke ,,Drąsiau, drambly..." laugh.gif
Paskui eisit ir džiaugsitės. Ir sustot nenorėsit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziurejau as filmukus ir angliskai, ir lenkiskai lotuliukas.gif Man nepasirode lengvai, laiku lazda paleist, teisingaim tarpe pastatyt, zodziu reik arba instruktoriaus, arba tikrai drasiau drambly lotuliukas.gif Na bet visu pirma dar ir lazdas teisingas nusipirkt g.gif
Atsakyti