Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurietiškas vaikščiojimas

Is praktikos - ne visada vienodo ilgio reikia, asfaltas, Smėlis.. Prašosi skirtinngo ilgio. O ir kol sužinai koks ilgis tau geriausias reikia bent keliu treniruočių. Sau pirkau su minimaliu reguliavimui - 100 - 110 cm, toks man atrodo optimaliausias variantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 08 birželio 2013 - 18:43
Atidariau vaiksciojimo sezona 4u.gif .Pirma kart gyvenime isejau su siom lazdom ir labai patiko.6km atstuma nuejau. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusetelle: 02 sausio 2014 - 21:25
pirma karta ir toks nemenkas atstumas smile.gif saunu
Atsakyti
Skaitau,kad guminiai nuimami antgaliai susidevi kaip ir masinos padangos.Turiu lazdas twigo sharp,bet nerandu atskirai pirkti guminiu antgaliu internetu.Kitokios firmos lazdom yra,o sitom nematau.Gal tiktu ir kitos firmos antgaliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2014 01 03, 18:19)
Skaitau,kad guminiai nuimami antgaliai susidevi kaip ir masinos padangos.Turiu lazdas twigo sharp,bet nerandu atskirai pirkti guminiu antgaliu internetu.Kitokios firmos lazdom yra,o sitom nematau.Gal tiktu ir kitos firmos antgaliai?  g.gif

Mano irgi Twigo, lyg ir čia galima įsigyti: http://www.rinkaplius.lt/
Parduotuvėse tokio storio antgalių neradau, pirkau tiesiai iš instruktorės (jie tikrai labai greit susidėvi)
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 01 03, 23:15)
Mano irgi Twigo, lyg ir čia galima įsigyti: http://www.rinkaplius.lt/
Parduotuvėse tokio storio antgalių neradau, pirkau tiesiai iš instruktorės (jie tikrai labai greit susidėvi)

Cia yra TWIGO SMART lazdoms,o mano TWIGO SHARP,ar cia ju storis toks pat g.gif .Mat SHARP nereguliuojamos lazdos,o SMART reguliuojamos.
Atsakyti
Mano toks galas (oi, jau reikia keisti, visai susidėvėjo):

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 01 03, 23:40)
Mano toks galas (oi, jau reikia keisti, visai susidėvėjo):

user posted image

Ner ko noret,lasas po laso ir akmeni prataso smile.gif
Atsakyti
Neblogai pavasario pradzia pradejau .Nuejau 14km yess.gif .Bendrininkes naradau,tai nuzygiavau viena. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2014 03 02, 21:56)
Neblogai pavasario pradzia pradejau .Nuejau 14km  yess.gif .Bendrininkes naradau,tai nuzygiavau viena.  ax.gif

thumbup.gif aš irgi jau bandau smarkiau įsivažiuot. Ėjau ir žiemą, bet per baisųjį šaltį šiek tiek ekstrymas organizmui buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2014 03 02, 19:56)
Neblogai pavasario pradzia pradejau .Nuejau 14km  yess.gif .Bendrininkes naradau,tai nuzygiavau viena.  ax.gif

oho atrodo daug 14 km
kiek laiko trunka?
musu tradicinis kasdieninis ratukas 5-6 km su mini mankstele apie valanda uztrunkam, kai labai skubam 40 min.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2014 03 03, 11:08)
oho atrodo daug 14 km
kiek laiko trunka?
musu tradicinis kasdieninis ratukas 5-6 km su mini mankstele apie valanda uztrunkam, kai labai skubam 40 min.

Mano kelias,kalnai pakalnes,tai uztrukau iki 3val..O vietoj irgi turiu tradicini ratuka 6km smile.gif Praeita savaitgali vel buvau tiek pat isejus,bet siandien dangus su zeme maisesi,tai isejus laukan,ant vienos kojos apsisukiau ir namo biggrin.gif
Atsakyti