Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 16, 23:53)

reikes ir man pasiklausinet, gal ir siauliuose tas pats, as pati kai rajone registruota,tai dokumentus greit susitvarkau, bet va jau del vaiku reikia registruot mieste, nes darzelis ir mokykla nebepriims pagal naujus istatymus rajoniniu vaiku..
bijau ir as ,kad netektu eilese stovet.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 16, 21:14)
Sian buvau soc.centre,manes paklause ar gaunu siuo metu daugiau negu 525 lt motinistes pasalpos(cia del 97 lt iki 2 metu),pasakiau kad maziau,tai mane uzrase pas konsultante balandzio men.Man labai idomu,cia visus taip uzrasineja?Ir ka jie ten darys,skaiciuos?  g.gif

pas mus mieste yra gyva eilė. Atėjai ir lauki kol priims. Man išvis keista tokie už-rašinėjimai. Aš vakar per 2 val apsisukau smile.gif

QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 21:22)
bet kaip vilkina laika,kodel tik balandzio menesi?

klausykit dabar dar toks klausimas,
viena mamyte kazka sake,kad jei gauni soc parama, tai ir uz mazaji iki 2 metu 97lt sugrazina, nors mamos pajamos menesiui didesnes virs 525lt
gal kas susiduret, arba tiksliai zinot, nes cia tik nuogirda girdejau

jeigu iš sodros gauna daugiau kaip 525 tai ir negaus. Vakar pati buvau tvarkytis. Mano mažiui du metukai suėjo vasarį, ir norėjo nuo sausio padaryti vaiko pinigėlius nes pajamos mažesnės nei 525 vienam asmeniui. Ir negalėjo to padaryti, kompiuteryje pati programa metė kaip klaidą. Ir pinigėlius mokės tik nuo tos dienos kada suėjo du metukai. Taip kad čia tikrai tik nuogirda smile.gif
Bet jei mama iš sodros negavo nieko, arba gavo mažiau nei 525 tai tada grąžins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 17, 06:42)
pas mus mieste yra gyva eilė. Atėjai ir lauki kol priims. Man išvis keista tokie už-rašinėjimai. Aš vakar per 2 val apsisukau  smile.gif
jeigu iš sodros gauna daugiau kaip 525 tai ir negaus. Vakar pati buvau tvarkytis. Mano mažiui du metukai suėjo vasarį, ir norėjo nuo sausio padaryti vaiko pinigėlius nes pajamos mažesnės nei 525 vienam asmeniui. Ir negalėjo to padaryti, kompiuteryje pati programa metė kaip klaidą. Ir pinigėlius mokės tik nuo tos dienos kada suėjo du metukai. Taip kad čia tikrai tik nuogirda  smile.gif
Bet jei mama iš sodros negavo nieko, arba gavo mažiau nei 525 tai tada grąžins  4u.gif


aiskutis tada, vadinasi nera ko ten eiti antra karta 4u.gif
pas mus irgi eiliu nera- ateini viena panele kokia sedi arba dvi ir viskas, mane tik nervina, kad pietu pertraukos pas jas savavaliskai prailgintos doh.gif ko neturetu buti-pastoviai namo iseina 20 min anksciau ir is pietu gerokai veluoja grizti. o darbo pabaiga isvis neaiski, kazkada 20 minuciu buvo like, man kazkokios pazymos reikejo, ziuriu iejus jau rengiasi, sakau man pazymos reikia- sako ateikit rytoj-mano darbo laikas baigesi- pasiziurejau i laikrodi- sakau jus dar 20 min dirbate, o pazyma israsyt truksite vos pora minuciu- tai su seneliu buvau(nes jam pazymas rinkom ta diena)- jis pasibaisejo (sake jį taip buvo namo issiunte) o man parase, nes neklausus ant kedes atsisedau ir ziuriu i laikrodi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 17 kovo 2010 - 07:53
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 23:04)
reikes ir man pasiklausinet, gal ir siauliuose tas pats, as pati kai rajone registruota,tai dokumentus greit susitvarkau, bet va jau del vaiku reikia registruot mieste, nes darzelis ir mokykla nebepriims pagal naujus istatymus rajoniniu vaiku..
bijau ir as ,kad netektu eilese stovet.




Del to ir uzrasineja,kad eiliu nebutu ir nelaukt,ateini ta diena kuria uzrasyta,tuo laiku kaip parasyta ir nereikia po 2 val stovet,laukt. smile.gif Bet rajone tai tikrai nezinau ar uzrasineje,vilniuje kai daug zmoniu,tai jie nespeje,kavos gi reikia isgert,kaip be jos ,o po kavos ir smoke.gif norisi.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 16, 22:14)
Sian buvau soc.centre,manes paklause ar gaunu siuo metu daugiau negu 525 lt motinistes pasalpos(cia del 97 lt iki 2 metu),pasakiau kad maziau,tai mane uzrase pas konsultante balandzio men.Man labai idomu,cia visus taip uzrasineja?Ir ka jie ten darys,skaiciuos?  g.gif

aš tai nuėjau ir užpildžiau prašymą, kelias minutes teužtrukau mirksiukas.gif
praeitą mėnesį negavau, tai ėjau žiūrėti, kas ten kaip(pasirodo iš naujo reikėjo prašymą pildyti). šį mėnesį sakė turiu gauti už du mėnesius, bet dar negavau unsure.gif o gal niekas dar negavot po tuos 97,5lt? 4u.gif kažko neramu, nejaugi vėl reiks eiti žiūrėti, kodėl neperveda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 17 kovo 2010 - 10:37
QUOTE(Levander @ 2010 03 17, 11:26)
aš tai nuėjau ir užpildžiau prašymą, kelias minutes teužtrukau  mirksiukas.gif
praeitą mėnesį negavau, tai ėjau žiūrėti, kas ten kaip(pasirodo iš naujo reikėjo prašymą pildyti). šį mėnesį sakė turiu gauti už du mėnesius, bet dar negavau  unsure.gif o gal niekas dar negavot po tuos 97,5lt?  4u.gif kažko neramu, nejaugi vėl reiks eiti žiūrėti, kodėl neperveda  unsure.gif

nenustebciau- kursenuose soc skyriuj ten pertrauka neaisku kokio ilgio ir dokumentai neaisku kiek laiko tvarkomi, man buvo pamenu dingusi vienkartine pasalpa, nes pasirodo lapus stalciuj pamirso, kai veliau pagimdziusios paneles pradejo gaut anksciau uz mane ta tukstantuka, tai sunerimau ir nuejau pasiryskint.
vakar turejau nueit pasiimt siauliuose pazyma, bet neturejau laiko, tai atejau siandien (galvoju garantuotai bus paskaiciuota viskas ir pazyma israsyta) o pasirodo kursenai dar nuo praitos savaites vidurio nesugebejo dokumentu nusiust (nors kaip supratau veza kasdien), man uzpildant pareiske, kad antradieni jau galesiu pazyma pasiimt. ir zinok cia zmogus, vazineji ieskai- stengies i terminus suspet, o cia.....
Atsakyti
gal kas zinot, reikia eit tvarkytis popieriukus del dukrytes kad gauciau 52lt, bet idomu kaip jos ten skaiciuos ar man priklauso jei mano vyras puse metu dirbo nelegaliai ir kaip jokiu pajamu oficialiai ir negavo, tai jos ten neprisikabins is ko mes gyvenom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2010 03 17, 10:26)
aš tai nuėjau ir užpildžiau prašymą, kelias minutes teužtrukau  mirksiukas.gif
praeitą mėnesį negavau, tai ėjau žiūrėti, kas ten kaip(pasirodo iš naujo reikėjo prašymą pildyti). šį mėnesį sakė turiu gauti už du mėnesius, bet dar negavau  unsure.gif o gal niekas dar negavot po tuos 97,5lt?  4u.gif kažko neramu, nejaugi vėl reiks eiti žiūrėti, kodėl neperveda  unsure.gif

negavau ir as dar schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agule @ 2010 03 17, 15:11)
gal kas zinot, reikia eit tvarkytis popieriukus del dukrytes kad gauciau 52lt, bet idomu kaip jos ten skaiciuos ar man priklauso jei mano vyras puse metu dirbo nelegaliai ir kaip jokiu pajamu oficialiai ir negavo, tai jos ten neprisikabins is ko mes gyvenom? smile.gif


jei dirba nelegaliai - tai reisliasi yra bedarbis (nes slepia mokescius), ir turi stovet darbo birzoje. arba bent jau istot paskutine akimirka, kad paskui gautum uz vaikeli.
http://www.socmin.lt...x.php?533031094
Atsakyti
Tam, kad gautum išmoką vaikui darbo biržoje stovėti nereikia, nemaišykite įstatymų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 17, 08:14)
Del to ir uzrasineja,kad eiliu nebutu ir nelaukt,ateini ta diena kuria uzrasyta,tuo laiku kaip parasyta ir nereikia po 2 val stovet,laukt. smile.gif  Bet rajone tai tikrai nezinau ar uzrasineje,vilniuje kai daug zmoniu,tai jie nespeje,kavos gi reikia isgert,kaip be jos ,o po kavos ir  smoke.gif norisi.

drinks_cheers.gif man asmeniskai tokia sistema patinka ,nereikia stot gyvon eilen nuo 6 ryto o kartais ir nuo 5 tekdavo doh.gif ,jei nenoredavai pralaukt visa diena ir nieko nepesus eit namo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2010 03 17, 20:14)
Tam, kad gautum išmoką vaikui darbo biržoje stovėti nereikia, nemaišykite įstatymų rolleyes.gif


o is kokios istaigos tecio pajamas pristatysi, nedirbti negali jeigu nesi invalidas ir panasiai.
tikiuos mamyte kai nueis del pasalpos pasitikslinti- parasys ar reikia ar nereikia.
man ir labai idomu pasidare.
gal as cia visas klaidinu doh.gif
Atsakyti